Subvencija za 2010 godinu

I meni su isplatili u celosti!
 
kupio sam grabulju sunce i pre neki dan mi poslali postom racun i svu dokumentaciju
bio sam u UJP gde predajem racune, jel mogu da se nesto vajdim od ove drzave, a covek mi ladno kaze na moj problem - to se sad resava u sapcu mi sa tim nemamo nista, neznam ti ja to
pa da mu covek :udri: :udri: :zli: zasta on prima platu :zli: :zli:
 
nnnnn je napisao(la):
Dolovac je napisao(la):
nnnnn je napisao(la):
Dolovac je napisao(la):
salju pismeno za odbijanje prava na subvencije svi oni koji su uplacivali pio posle 30.4 a na televizi su rekli da su produzili taj rok do 15.5 ovo je strasno sta se dogadja swe kod nas :udri:
ja zovem sutra i znam koce jos zvati...pa nemoze se na ovo zavrsiti,to mi je ovogodisnja zarada bez nje sam u :udri: :zli:
da li je to provereno?
Tastu poslali da je odbijen jer je pio uplatio 10 maja sad sam bio da procitam ima pravo
zalbe u roku 8 dana a ja cekam da mi to isto stigne,inace ja sam uplatio 7 maja pio Dakle strassno cime se nasa drzava bavi,prevarama i obanama :udri: a kao na TV rekli da ko nije uplatio moze do 15 maja! samo da uzmu pare pa dan ga uteraju :zli:

ministarstvu kazu da Vlada treba da donese izmenu uredbe , i da ih ponovo zovem za 10 dana. To istosu mi rekli i pre deset dana. Treba stalno zvati ministarstvo, dok im se ne usijaju telefoni. :zli:
 
cika_jova je napisao(la):
kupio sam grabulju sunce i pre neki dan mi poslali postom racun i svu dokumentaciju
bio sam u UJP gde predajem racune, jel mogu da se nesto vajdim od ove drzave, a covek mi ladno kaze na moj problem - to se sad resava u sapcu mi sa tim nemamo nista, neznam ti ja to
pa da mu covek :udri: :udri: :zli: zasta on prima platu :zli: :zli:

jel zna neko kako se podnosi zahtev, koji papiri trebaju, gde, sta, kako ??
 
cika_jova je napisao(la):
cika_jova je napisao(la):
kupio sam grabulju sunce i pre neki dan mi poslali postom racun i svu dokumentaciju
bio sam u UJP gde predajem racune, jel mogu da se nesto vajdim od ove drzave, a covek mi ladno kaze na moj problem - to se sad resava u sapcu mi sa tim nemamo nista, neznam ti ja to
pa da mu covek :udri: :udri: :zli: zasta on prima platu :zli: :zli:

jel zna neko kako se podnosi zahtev, koji papiri trebaju, gde, sta, kako ??


Vidi na subvencijama za mehanizaciju
 
Danas bili da podnesemo zalbu u BG zbog odbijanja prava na subvencije... Zamenik ministra Teofanov nas primio i rekao da swi imamo prava na subvencije iako smo pio uplatili do 15.5. E sad ovaj slucaj odbijanja javlja se samo u trezoru u Pancevu...Da li ima jos neko da je odbijen iz isith razloga a da nije iz okoline Panceva:haha:
 
Ima takvih slučajeva još. Moj komšija je uplatio PIO 10. 05. i dobio odbijenicu, zvao je da pita i rekli su mu ako donese uverenje iz poreske uprave da je uplatio neće biti nikakvih problema.
 
Nazad
Vrh