Subvencija za 2010 godinu

Dolovac je napisao(la):
Danas bili da podnesemo zalbu u BG zbog odbijanja prava na subvencije... Zamenik ministra Teofanov nas primio i rekao da swi imamo prava na subvencije iako smo pio uplatili do 15.5. E sad ovaj slucaj odbijanja javlja se samo u trezoru u Pancevu...Da li ima jos neko da je odbijen iz isith razloga a da nije iz okoline Panceva:haha:
branko7 je napisao(la):
Ima takvih slučajeva još. Moj komšija je uplatio PIO 10. 05. i dobio odbijenicu, zvao je da pita i rekli su mu ako donese uverenje iz poreske uprave da je uplatio neće biti nikakvih problema.

:ppozdrav: :ppozdrav: Znaci treba traziti potvrdu o uplacenom PIO i odneti u trzor.
 
nnnnn je napisao(la):
Dolovac je napisao(la):
Danas bili da podnesemo zalbu u BG zbog odbijanja prava na subvencije... Zamenik ministra Teofanov nas primio i rekao da swi imamo prava na subvencije iako smo pio uplatili do 15.5. E sad ovaj slucaj odbijanja javlja se samo u trezoru u Pancevu...Da li ima jos neko da je odbijen iz isith razloga a da nije iz okoline Panceva:haha:
branko7 je napisao(la):
Nije to bas tako!!!
Ima takvih slučajeva još. Moj komšija je uplatio PIO 10. 05. i dobio odbijenicu, zvao je da pita i rekli su mu ako donese uverenje iz poreske uprave da je uplatio neće biti nikakvih problema.

Nije bas toko!!! Al videcemo jer smo bili i kod Teofanova i Dragina i od ponedeljka ce da vidimo rezultate,jer je receno da ce promeniti-dopuniti uredbu ili sta vec da bi i mi jadnici dobili ::novac:: ::svaka cast::
 
Pozdrav svima, zna li neko da mi kaze dal je moguce dobiti subvenciju ako sam uplatio PIO 04.juna 2010. U pitanju je Pancevo,...dobio sam pismo da se obratim PIO., a ovi vise ne daju uverenje o uplacivanju. Hvala i sve najbolje.
 
miroslavjovanovic78@gmail je napisao(la):
jel ima kakvih novosti za 10.5?ja dobio samo regres za gorivo,đubrivo i seme ništa ::lose:: :udri:A sutra mi ističe kratkoročni kredit :udri:
Ja sam predao 10.05. i već potrošio pare!
 
Jovan1 je napisao(la):
Pozdrav svima, zna li neko da mi kaze dal je moguce dobiti subvenciju ako sam uplatio PIO 04.juna 2010. U pitanju je Pancevo,...dobio sam pismo da se obratim PIO., a ovi vise ne daju uverenje o uplacivanju. Hvala i sve najbolje.
Pa rok je bio do 30.4 a navodno produzenje do 15.5 al ti si ga zakasnio dosta.Ja sam uplatio 6.5. i male su mi sanse da cu da dobijem a za tbe sta da kazem...
 
Ljudi bas me zanima kolike su subvencije u poljoprivredi u susednoj nam drzavi Hrvatskoj?
Bas me zanima. Braco Hrvati javite se.
Inace predao sam zahtev 19. 05. za sad samo refakcija stigla.
 
Danas sam zvao ministarstvo u vezi roka za plaćanje PIO koji je bio 30.04.2010
Pa mi kažu da će se rok pomeriti za 13.08.2010
Od nedelje bih trebalo da bude i zvanično.
 
ljusha je napisao(la):
Danas sam zvao ministarstvo u vezi roka za plaćanje PIO koji je bio 30.04.2010
Pa mi kažu da će se rok pomeriti za 13.08.2010
Od nedelje bih trebalo da bude i zvanično.
Istu informaciju imam i ja...bice ::novac::
 
šandor je napisao(la):
Svi kupuju zato skače cena :haha: :haha: i posle kad prodajemo onda će da padne cena € € €
to što ti i ja kupimo zajedno 300 evra ne utiče na kurs.
ukupna međubankarska trgovina u maju je bila preko milijarde evra.
 
O, hvala bogu da ce se rok produziti do 13.08.2010.god., samo ako je to tacno, bilo bi super. Onda pare na jesen?
 
nisam znao gde da stavim ovaj clip pa mi nekako pade napamet da je ovde najbolje mesto za to [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=UVFIcHtnzpw&feature=PlayList&p=843807FAC313F61E&playnext_from=PL&playnext=1&index=51[/youtube]
 
U, j...m ti, svaka mu cast, kakav govornik. Genijalno. Istina, ovo je Srbija. Ziko svaka ti cast.
 
Nazad
Vrh