Subvencija za 2010 godinu

Juce ( 08.06 ) su isplacivali filijala Temerin ko je predao 06.05 .. do broja 180 su stigli .. legle subvencije:D
 
Ne znam da li je ovo prava tema,citao sam par strana u nazad i nisam nasao ono sto me zanima.Zna li neko postoji li povrat novca (neki kazu 30,neki 40%)za PG koje obradjuje manje od 5ha zemlje a ne uplacuje PIO, za povrtarsku proizvodnju(plastenici,navodnjavanje,oprema)
 
u vezi toga jedno je sigurno ako kupujete traktor i imate manje od 40 godina povračaj je 40%
a ako imate više od 40 godina onda vam vračaju 30% stim što ako je domaćinstvo registrovano na ženu onda je povračaj 40% bez obzira koliko ona ima godina ovo je provereno na sajmu jer sam vozio rođaka koi je kupio klasa i ovo su mu oni rekli
 
pidikanac je napisao(la):
u vezi toga jedno je sigurno ako kupujete traktor i imate manje od 40 godina povračaj je 40%
a ako imate više od 40 godina onda vam vračaju 30% stim što ako je domaćinstvo registrovano na ženu onda je povračaj 40% bez obzira koliko ona ima godina ovo je provereno na sajmu jer sam vozio rođaka koi je kupio klasa i ovo su mu oni rekli
Zahvaljujem se na odgovoru.Gledao sam uredbu,tj.informaciju o uredbi na sajtu :haha: ministarstva gde je sve toliko uopsteno da se nista ne moze zakljuciti(valjda to tako kod nas ide da neko ne bi mogao ostvariti nista,a neko drugi sve)
 
pidikanac je napisao(la):
u vezi toga jedno je sigurno ako kupujete traktor i imate manje od 40 godina povračaj je 40%
a ako imate više od 40 godina onda vam vračaju 30% stim što ako je domaćinstvo registrovano na ženu onda je povračaj 40% bez obzira koliko ona ima godina ovo je provereno na sajmu jer sam vozio rođaka koi je kupio klasa i ovo su mu oni rekli
Post je spojen: [time]1276107789[/time]
_________________________________________________
ni to nije sigurno.imaju para za 200 traktora,zahteva predato za 1200 .tako da ćemo videti ko će dobiti .kod nas ništa nije sigurno :nono:
 
dekym je napisao(la):
Juce ( 08.06 ) su isplacivali filijala Temerin ko je predao 06.05 .. do broja 180 su stigli .. legle subvencije :D


ja sam 200-ti po redu valjda če biti ::novac:: za koji dan
 
W.S.C.-Ja mislim ali dobro proveri da nemaš prava,osnov svih subvencija ti je PIO-sem refakcije ništa :udri:
 
Peet je napisao(la):
Dali je neko dobio subvencije iz opstine Alibunar? Gde li su stigli na koji datum ako su uopste dali nekome?
Isplacuju 7.


Post je spojen: [time]1276112781[/time]
_________________________________________________
o7.o5.
 
pidikanac je napisao(la):
u vezi toga jedno je sigurno ako kupujete traktor i imate manje od 40 godina povračaj je 40%
a ako imate više od 40 godina onda vam vračaju 30% stim što ako je domaćinstvo registrovano na ženu onda je povračaj 40% bez obzira koliko ona ima godina ovo je provereno na sajmu jer sam vozio rođaka koi je kupio klasa i ovo su mu oni rekli

Mislim da povracaj od 40 % dobijas samo ako se nalayis u marginalnom podruciju (to su neke opstine u srbiji) dok je za sve ostale 30 %
 
grunt je napisao(la):
Dali neko zna ili je vec dobijao subvencije na crkvenu zemlju koju je uzeo u zakup,imali neko pojma o tome dali se uposte moze dobiti subvencije za tu zemlju?
Za crkvenu zemlju nema subvencija, posto je crkva pravno lice.
 
Nazad
Vrh