Subvencija za 2010 godinu

meni je drzava isplatila subvenciju,u iznosu od 230 000din i sve sam vec uspeo da potrosim i ulozim u ono sto sam oduvek zeleo da imam :) :ppozdrav:
 
staky je napisao(la):
meni je drzava isplatila subvenciju,u iznosu od 230 000din i sve sam vec uspeo da potrosim i ulozim u ono sto sam oduvek zeleo da imam :) :ppozdrav:

Ajde, daj reci nam ?
 
Meni isplatili pre par dana, ali ne sve, nisu dobro uneli racune za djubrivo, pa mi isplatili manje para. Sad su kao ispravili, pa cekam razliku.
 
danas bio u upravi za trezor, predao potvrdu za pio , sad isplaćuju zahteve koje predate 06.05.
 
Meni đubrivo nije leglo već tri dana od para za seme i naftu?Ima li tu neke logike ili da zovem da proveravam.
 
diklofen je napisao(la):
Meni đubrivo nije leglo već tri dana od para za seme i naftu?Ima li tu neke logike ili da zovem da proveravam.

Kako uopste i znas sta ti je leglo,a sta ne. A i oni su nesto najavljivali da mozda i nece biti sve odjednom, nego iz vise puta jbg, ako znam. Ja sam tek dobio za refakciju i to ne ceo iznos, tako da cu o semenu, gorivu i djubrivu tek da razmisljam kada bude bilo.
 
pa cifru koju imam od banke na izvodu podelim sa 2x po 4000dinara i dobijem tačnu površinu koju sam prijavio. :D
pošto je seme i nafta po 4000/ha onda to mora biti to jer je đubre 6000/ha. :bravo:
 
Nazad
Vrh