Subvencija za 2010 godinu

mica967 je napisao(la):
dali je neko dobio sumbvenciju a da je pio uplatio posle 1 maja moj kolega ima taj problem receno je da se uplati do 15 05 a ovi iz poreske kazu nista zvanicno nisu dobili od ministarstva dali neko ima slican problem :ppozdrav:
ja sam PIO uplatio 6 maj,dostavio sam potvrdu trezoru,ali nisam dobio ni za refakciju ni za subvenciju pare...
 
mica967 je napisao(la):
dali je neko dobio sumbvenciju a da je pio uplatio posle 1 maja moj kolega ima taj problem receno je da se uplati do 15 05 a ovi iz poreske kazu nista zvanicno nisu dobili od ministarstva dali neko ima slican problem :ppozdrav:

Ja imam slican problem. Cekaju od ministarstva potvrdu da je zvanicno produzeno do 15. 05. Za sada ne mozemo dobiti porvrdu iz PIO :sta:
 
nnnnn je napisao(la):
mica967 je napisao(la):
dali je neko dobio sumbvenciju a da je pio uplatio posle 1 maja moj kolega ima taj problem receno je da se uplati do 15 05 a ovi iz poreske kazu nista zvanicno nisu dobili od ministarstva dali neko ima slican problem :ppozdrav:
kako kad sam ja predao pa kroz neki dan mi trazili tu potvrdu,cekao sam je 5 dana dobio i predao !!!

Ja imam slican problem. Cekaju od ministarstva potvrdu da je zvanicno produzeno do 15. 05. Za sada ne mozemo dobiti porvrdu iz PIO :sta:
 
Da li je neko dobio subvencije u Petak :sta: nešto nije bilo ''hvaljenja''
 
Bio danas u Alibunaru poreskoj upravi i dalje isto kazu dok ne uplatim majci nista, zovem u Pa oni mi rekli da ako sam uplatio u Al onda oni trebaju da mi izdaju potvrdu, tako da izgleda da mi negine jos 46000din, ali je problem sto ko zna kad ce sad da mi legne subvencija a legla bi prosli ponedeljak a sad ko zna... :sta:
 
Boki-Vl je napisao(la):
Bio danas u Alibunaru poreskoj upravi i dalje isto kazu dok ne uplatim majci nista, zovem u Pa oni mi rekli da ako sam uplatio u Al onda oni trebaju da mi izdaju potvrdu, tako da izgleda da mi negine jos 46000din, ali je problem sto ko zna kad ce sad da mi legne subvencija a legla bi prosli ponedeljak a sad ko zna... :sta:
Nema ti onda druge nego da izvučeš nekog kroz šalter! :udri: :udri: Kako može tako da se ophode po svom nahođenju... :udri: :udri: Kod nas još nisam čuo da je nekom trebala potvrda, ko je od pre u PIO! Jedino ko je od ove godine, taj nosi potvrdu!
 
Pa nije bas tako, ti ako si predao 5-tog treba da odes tamo da vidis sta se desava, jer kod mene u selu, su svi koji su predali do 7-mog isplaceni.....Danas mi je jedna osoba rekla da je uradjen danas 7-mi i 10-ti i pusten na placanje... E sada ajde videcemo, ja sam predao 10-tog, i javljam cim uplate....

Radi se o Trezoru Novi Sad
 
Ja sam predao 4 maja . i nisam imao potvrdu :udri: pa sam je doneo u prošli četvrtak i para nema :udri:
 
ja sam predao 7 05 ali im nisam jos dostavio potvrdu i sta sad kad dostavim ako su presli moj red sta ce biti?
 
Nazad
Vrh