Subvencija za 2010 godinu

Ja cuo danas, da isplacuju 7.mi, ali da 3 dana trezor stoji jer nema para.... Boze, hocu li docekati te pare.... :sta: :sta: :sta:
 
bice setite se prethodnih god kada nismo nista dobijali a pare od proizvoda dobijali u bonovima tako da je ovo sada raj bar iz mog ugla gledanja
 
Kod mene u komercijalnoj banci kad imam priliv na racunu trazim izvod i vidim sta je uplaceno ::novac::
33nyc1u.jpg
 
Taj isti račun možeš videti i kući na kompu samo napravi ugovor sa bankom i dobiješ svoju šifru i svaki dan možeš gledati svoje stanje na računu.
 
Ja nemoram ni izvod da tražim, pošalju mi SMS... Isto ovako kako je meshter postavio!
 
dali je neko dobio sumbvenciju a da je pio uplatio posle 1 maja moj kolega ima taj problem receno je da se uplati do 15 05 a ovi iz poreske kazu nista zvanicno nisu dobili od ministarstva dali neko ima slican problem :ppozdrav:
 
A ja u ponedeljak idem za Pa ovi iz Alibunara nece da mi daju potvrdu o placenom PIO dok ne uplatim i majci, kod mene je majka prijavljena 1986god zadnjih 12 god joj nisam uplacivao, nema gazdinstvo na njeno ime nit je ikad imala ali kazu da kad sam uplacivao 46000 pola tih para se skidao njen dug posto je na istoj kucnoj adresi...ja pitao pa kako prosle god kad sam uplatio ocu nisam imao problem, kazu imao si srece sto te nisu nasli... ko je ovde lud :sta:
 
ej pozdrav ja sam predao 07.05 za refakciju i subvencije i juce mi stiglo da odnesem potvrdu da sam platio pio. i sta sad za koliko se iz poreske dobije ta potvrda.rec je o novosadskom trezoru?
 
Boki-Vl je napisao(la):
A ja u ponedeljak idem za Pa ovi iz Alibunara nece da mi daju potvrdu o placenom PIO dok ne uplatim i majci, kod mene je majka prijavljena 1986god zadnjih 12 god joj nisam uplacivao, nema gazdinstvo na njeno ime nit je ikad imala ali kazu da kad sam uplacivao 46000 pola tih para se skidao njen dug posto je na istoj kucnoj adresi...ja pitao pa kako prosle god kad sam uplatio ocu nisam imao problem, kazu imao si srece sto te nisu nasli... ko je ovde lud :sta:
Pa nema veze na kojoj je adresi, Jel ima ona IME i PREZIME! A jel ima i tvoj otac IME u PREZIME! Daj mi potvrdu da je za osobu XY plaćen PIO! Ako si uplatio jednom uplatnicom, nije moglo da ode na dve strane, jer poziv na broj je različit za svakog PIO obveznika!
 
Peet je napisao(la):
Boki-Vl je napisao(la):
ja neznam sta su se nameracili na mene pa me toliko zajebavaju... nece da mi daju potvrdu i to je to...
Boki kod Slobe u trezoru se raspitas? On je jako zajeban tip jeli? Ili u upravi prihoda kod Nine?
Ma u trezoru mi nije problem, nego Nina i ostali znas kakvi su...da ne nabrajm sve...
 
Boki imao sam sličan problem u poreskoj u Alibunaru.Kad god sam došao da platim Pio bila druga cena pa sam uplatio 20000 din da slučajno nešto ne zeznu pa ne dobijem subvenciju.
Tvoja majka ne mora da ima izmirene obaveze da bi ti dobio potvrdu.
Svaki pojedinac dobija na osnovu JMBG ne vidim zašto te vezuju za majčine obaveze.
Ako konkurišeš za npr.(Traktor) i navdeš da ti je majka u gazdinstvu kao član onda je moguće da traže izmirene osobe i za nju,meni nisu tražili.
Boki probaj da tražiž za sve članove posebno pa će di dati da majka nije a ti i otac jeste izmirili obaveze ,lepo uzmeš tri potvrde i samo svoju odneseš u trezor.
 
Nazad
Vrh