Subvencija za 2010 godinu

dalibor79 je napisao(la):
vodi ga kuci ako ti je dobar :haha: mala sala . mada u odnosu na proslu godinu cena nafte i i subvencija i kurs evra jos su nam i zakinulu,sto se tice subvencije a subvencije za mehanizaciju ko dobije neka slavi taj dan,a ove uredbe koje pisao bas sam danas predavao za mehaniozaciju u uredbi pise da ce se oni povezati sa PIO fondom al ( macku o rep) morao sam i tu potvrdu da jurim a cela sadrzima uredbi kao da je pisalo vise ljudi iz razlicitih bransi i da nemaju veze jedni sa drugima .Na sajtu ministrasta kaZE MINISTAR u (video formatu) da ce svi podjednako dobijati za voce tj za sadnice i nase i uvozne al ne mi podsticemo tj oni uvoz sadnica tj sadnog materijala za sertifikovanu tj(uvoznu) dobijas 3 puta vise para ja koliko vidim da tu on nas malo zajebava ,a sto se tice subvencije za mehanizaciju tj za traktore ako slucajno zajebes neki papir ( nije potpuno il na neki nacin nesto pogresno) ispadas sa konkursa i nema nazad e to su nase subvencije.NAS MINISTAR nije mogao da odradi da se povezu baza podataka fonda PIO sa trezorom tj uprava prihoda vec kako se kaze ,nego seljaci moraju da se cimaju za potvrde da dostavljaju da su izmirili PIO "e bas sve pohvale minisrtu " :zli: i ono cimanje oko izjava za posedovne listove bez tereta i ako je tvoja zemlja jedan kroz jedan :zli: i zato sve pohvale gospodinu ministru
 
I JA NISAM :udri: čekam potvrdu od PIO....TREĆU PO REDU JEBAO IH SISTEM... :udri:.DA BOG DA SE SVI POVEŽU I NIKAD SE NE ODVEZALI ::lose:: DA VIČEM ..PA ŠTA :haha:
 
stiv je napisao(la):
I JA NISAM :udri: čekam potvrdu od PIO....TREĆU PO REDU JEBAO IH SISTEM... :udri:.DA BOG DA SE SVI POVEŽU I NIKAD SE NE ODVEZALI ::lose:: DA VIČEM ..PA ŠTA :haha:
sto rece nas prijatelj zrenjaninac svaka cast ministru draginu da i ja sam popizdeo
 
Evo da pojasnim juče su uplatili seme a danas i djubre i gorivo, znači uplaćuju po stavkama.
Čovek koji je predao iza mene još nije ništa dobio mada od ima 640hilj.
 
Juče sam u trezoru saznao da ipak sam moram otići po potvrdu u poresko.
Kad tamo oni kažu: Idi u trezor se javi na listu čekanja, pa će nam oni proslediti.
U trezoru čovek kaže nemoj se sekirati ti si već ubačen na listu čekanja.
 
Ja sam dobio obaveštenje od trezora za potvrdu.. da mi je izmireni doprinosi za 2010 god :sta: da li to znači da treba da se plati i prvi deo 2010?
 
Nazad
Vrh