Subvencija za 2010 godinu

Ja dobio danas ,predao 5.maja ali mi nije jasno dobio sam samo 20.000 hilj. za 5ha izgleda da su uplatili samo seme ili gorivo.
 
.
angorac je napisao(la):
Ja dobio danas ,predao 5.maja ali mi nije jasno dobio sam samo 20.000 hilj. za 5ha izgleda da su uplatili samo seme ili gorivo.
To ti se uplaćuje u tri dana bar su meni tako u ponedeljak mi je uplaćeno za naftu, u utorak za seme a u sredu za veštak
 
Dobio izvestaj iz banke, po mojoj racunici, isplacena subvencija za djubrivo...Dodju mi jos za seme, i naftu + deo za refakciju koji tek treba da predam...
znaci, radi se ipak nesto u Zrenjaninu....
 
oldtimer je napisao(la):
Dobio izvestaj iz banke, po mojoj racunici, isplacena subvencija za djubrivo...Dodju mi jos za seme, i naftu + deo za refakciju koji tek treba da predam...
znaci, radi se ipak nesto u Zrenjaninu....
AL BI LEGLE KO CELAVOM SAMAR
Nsam predao za refakciju dok nedobijem novce za subvenciju pa cu da kupim nafte pa da predam za refakciju posto nemam dosta racuna a necu da kupujem ovi na pumpama postali prokleti traze pet posto od vrednosti racuna ,Cu da cekam pa za zetvu moram kupovati nafte Predao sam sedmog pa sada kad stignu novci stigli su
 
Evo upravo leglo jos para, verovatno za naftu, ili seme...mozda danas prodje sve!!!!

Cim sam ostavio poruku na forumu, posle pola sata legle pare :haha: :haha: :haha: Postali sam opasan igrac :cao: :cao: :cao:
 
oldtimer je napisao(la):
Evo upravo leglo jos para, verovatno za naftu, ili seme...mozda danas prodje sve!!!!

Cim sam ostavio poruku na forumu, posle pola sata legle pare :haha: :haha: :haha: Postali sam opasan igrac :cao: :cao: :cao:
Kod tebe Taze informacije sa fronta onda da se nadam da ce 7 maj da isplacuju sledece nedelje
 
oldtimer je napisao(la):
Evo upravo leglo jos para, verovatno za naftu, ili seme...mozda danas prodje sve!!!!

Cim sam ostavio poruku na forumu, posle pola sata legle pare :haha: :haha: :haha: Postali sam opasan igrac :cao: :cao: :cao:
Si nosio potvrdu za pio u zr posto su meni rekli samo da isplatim tih 46000din i oni automatcki vide
 
nista nnisam nosio, brat je platio pio pre jedno mesec dana, predali racune, i to je to... steta sto je ovako ladno, nece bas pivo da legne, ali ipak mora da e zalije :ppozdrav:
 
oldtimer je napisao(la):
nista nnisam nosio, brat je platio pio pre jedno mesec dana, predali racune, i to je to... steta sto je ovako ladno, nece bas pivo da legne, ali ipak mora da e zalije :ppozdrav:
Uf kad meni legnu novci , ima da me traze po selu inace ja sam iz Ecke
A ja vise za dobru rakiju
 
šandor je napisao(la):
Danas sam bio u trezoru u Pančevu Kažu da su u velikoj gužvi i imaju mnogo zahteva pa ne stignu.... Meni lično nisu uneli 6 Ha razlog nisu znali da kažu.. ::lose:: Rekli su da će da isprave ako je njihova greška ili da idem do njih za mesec dana da vidimo šta je u pitanju... inaće kažu da su 04.05 isplatili i danas kreću sa 05.05 ja sam predao tog dana pa valjda će da legne ove nedelje BEZ onih 6 ha :udri:

LEGLO kao što sam mislio bez onih 6 Ha sutra idem da vidim o čemu se radi :udri: a sad idem da popijem nešto :ppozdrav: kafu i sok :haha:
 
svi koji su poceli da placaju pio u 2009 toj morali su da donose potvrde iz poreskog da su platili
 
legle pare sve danas predato 06.05. a juce nosio potvrdu da sam platio pio sad da vrate jos za kabinu i extra ce biti
 
vodi ga kuci ako ti je dobar :haha: mala sala . mada u odnosu na proslu godinu cena nafte i i subvencija i kurs evra jos su nam i zakinulu,sto se tice subvencije a subvencije za mehanizaciju ko dobije neka slavi taj dan,a ove uredbe koje pisao bas sam danas predavao za mehaniozaciju u uredbi pise da ce se oni povezati sa PIO fondom al ( macku o rep) morao sam i tu potvrdu da jurim a cela sadrzima uredbi kao da je pisalo vise ljudi iz razlicitih bransi i da nemaju veze jedni sa drugima .Na sajtu ministrasta kaZE MINISTAR u (video formatu) da ce svi podjednako dobijati za voce tj za sadnice i nase i uvozne al ne mi podsticemo tj oni uvoz sadnica tj sadnog materijala za sertifikovanu tj(uvoznu) dobijas 3 puta vise para ja koliko vidim da tu on nas malo zajebava ,a sto se tice subvencije za mehanizaciju tj za traktore ako slucajno zajebes neki papir ( nije potpuno il na neki nacin nesto pogresno) ispadas sa konkursa i nema nazad e to su nase subvencije.NAS MINISTAR nije mogao da odradi da se povezu baza podataka fonda PIO sa trezorom tj uprava prihoda vec kako se kaze ,nego seljaci moraju da se cimaju za potvrde da dostavljaju da su izmirili PIO "e bas sve pohvale minisrtu " :zli: i ono cimanje oko izjava za posedovne listove bez tereta i ako je tvoja zemlja jedan kroz jedan :zli: i zato sve pohvale gospodinu ministru
 
Nazad
Vrh