Subvencija za 2010 godinu

Danas sam bio u trezoru u Pančevu Kažu da su u velikoj gužvi i imaju mnogo zahteva pa ne stignu.... Meni lično nisu uneli 6 Ha razlog nisu znali da kažu.. ::lose:: Rekli su da će da isprave ako je njihova greška ili da idem do njih za mesec dana da vidimo šta je u pitanju... inaće kažu da su 04.05 isplatili i danas kreću sa 05.05 ja sam predao tog dana pa valjda će da legne ove nedelje BEZ onih 6 ha :udri:
 
Ok, po toj dinamici, ja sam na redu sledeci ponedeljak. :cao:
Moracu i ja da proverim sve parcele, posto sam imao dosta promena.
 
Juce pitam u trezoru za refakciju i oni vele da mora isti racun kao i za subvenciju,znaci ako je posle 26 februara uz njega mora i gotovinski. Da li je i kod vas tako :sta:
 
Ima li koji Zrenjaninac da je dobio subvencije posto sam ja u Zrenjaninskom trezoru prijavljen .
Koliko sam nacuo da kod nas jos ni dinar nije isplacen za subvenciju
 
Kod mene u NS nije tako, tj. za refakciju ne ide gotovinski... Ja sam uz refakciju predao original, a uz subvenciju kopije sa gotovinskim racunima...

E sada jbg, ko ce ih znati....
 
Znaci ako imas recimo fiskalni iz 5 meseca predajes samo fiskalni,ili kopiju fiskalnog, i to je to. Sta je jos moralo da stoji na fiskalnom na poledjini osim pecata.
 
isidor je napisao(la):
Ima li koji Zrenjaninac da je dobio subvencije posto sam ja u Zrenjaninskom trezoru prijavljen .
Koliko sam nacuo da kod nas jos ni dinar nije isplacen za subvenciju

Dobili su neki u petak.
 
Za refakciju racun iz 5. meseca (fiskalni-original) overen na poledjini pecatom i potpisom i napisan broj pg takodje na poledjini racuna.
Ako ti taj isti racun treba i za onih 14000, onda ga kopiras sa obe strane i uz tu fotokopiju prilazes gotovinski racun-original.
 
Za subvencije sam predao,ali sad treba da predam za refakciju. Ja sm isto kao ti @Green mislo da treba tako,a ova me juce zbuni u trezoru. Mada ja mislim da me ona nije bas najbolje shvatila. Uglavnom sutra odo da to regulisem.
 
Verovatno, ja sam juce predavala za refakciju tako kako sam napisala i nije bilo problema.
Isto sam popunila za subvenciju, ali za refakciju mi treba jos, pa nisam uzimala gotovinske.
 
Ja ipak mislim da je do opština ,neko je napisao za jednu opštinu da su mu rekli da su pretrpani.Ja sam u Somboru predao 4 Maja a dobio refakciju 16 maja a ostalo 23 maja.Kod prokredit banke
 
Nazad
Vrh