Subvencija za 2010 godinu

Krompir je imao dobru cenu,a kad okrunim cardak kukuruza onda para ko drva. Sad imam 10x vise kukuruza,a para 10x manje.
 
Kad je to bilo znamo svi,a da ce nas (Srbija,Hrvatska,BiH,Crna Gora i Makedonija) muka naterati na ponovno udruzivanje u to cvrsto verujem.
 
Sad se vratio iz zadruge..kazu...do sad u trezoru su trazili da se za subvencije dostavi anex ugovora,ako se seme i vestak uzimao na kompenzaciju.Sada vise to ne treba jer su pretrpani papirologijom :haha: pa sad kazu da je dovoljno samo na racunu naznaciti da se radi o kompenzacii...Boze sacuvaj...inace ja tek ovih dana odoh da predam sve papire,pa pare kad dosle,dobro dosle...
 
I ja sam predao 5. i to među prvo troje.Na računu je još velika O.U trezoru kažu da je isplata krenula,a šta to znači vrag će ga znati.
 
Ja sam danas bio u upravi za trezor Novi Sad, i zena mi kaze da su poceli da isplacuju danas one koji su predali 5-tog, i da ce sada ici brze, jer je prvi dan bilo najvise zahteva, preko 100...., dok je ostalih dana bilo nekad 5, nekad 30 uglavnom manje, pa bi trebalo da ide brze...

I da potvrda da je placen PIO treba, jer me je pitala da li sam je predao...

Refakcija ce biti ove nedelje za sve, tako mi je receno...

Ajde sada da vidimo.... :spavam: :spavam: :spavam: :spavam: :spavam: :spavam:
 
Ja bio danas u B.Topoli da predam racune za vestak, ne treba nikakav anex... za kompenzaciju.
Sa uplatom pio i sistemom ima problema samo kod onih koji su se u pio prijavili 2009 i placaju od 2008 godine.Oni koji placaju od ranije i od ove godine vide se u sistemu.
Ali ne treba da se preda potvrda, trezor ce to svima proveravati u poreskoj.
 
Nazad
Vrh