Subvencija za 2010 godinu

Zahtev pod rednim brojem 43. refakcija 49. A što se tiče potvrde nisam predao a registrovan sa od 2008 godine i platio prvi deo PIO za 2010.I kod nas opšta uzbuna uvezi potvrda,pada kiša pa će se sve srediti.
 
Ja sam u Somboru predao prvi dan predaje za subvencije 4 maja. i pare sam dobio 24 maja stim da sam pare za refakciju dobio 17 maja.
 
Danas legla lova! :D
4. maja sam predao zahteve,a juce odneo potvrdu da sam platio PIO i evo danas ::novac::
 
Pre 8 dana sam bio u trezoru da pitam dali treba potvrdu ja da donesem.Decidirano su mi tvrdili da netreba.Danas odem ponovo i gle cuda,treba da donesem potvrdu :udri: :udri: :udri:.Oni stvarno nisu normalni.Sta cu odem na susedni salter i ponovo cekaj :udri:.Pa ja stvarno neznam ko ih sve skupi u tim drzvnim sluzbama :zli: :udri:
 
ja sam u procredit ,meni su tražili potvrdu u trezoru za PIO i to odmah sa predajom računa.Jel zna neko koliko će biti PIO za 2010 godinu.Meni je nešto ona teta na šalteru spomenula 70000 pa reko neznam jel sam dobro razumeo.
 
imamo dva gazdinstva, jedno od prosle godine uplacuje pio, a drugo je tek ove godine prvi put uplatilo, i za prvo gazdinstvo su rekli da netreba potvrda, a za drugo smo doneli, to su trazili, ali para i dalje nema...
 
Dr.Gruja je napisao(la):
Danas bio u trezoru i kazu da ne treba potvrda za pio kazu sve je u redu samo cekaj pare, predao sam papire za subvencije 05. 05. 2010. :ppozdrav: :udri: ::novac::
mislim da smo mi 6-tog, ali nisam siguran, bilo je u prvih par dana...
 
Danas sam dobio obaveštenje da su mi uplatili subvencije.Zahtev predat 4.o5 .
 
Neznam dal ima teme u vezi refakcije za naftu, ako ima izvinjavam se sto pisem ovde.
Predao sam i za subvencije i za refakciju 19-og sve u celosti i refakcija legla na racunu juce. 30 din. po litru povracaj sve u svemu zadovoljan. Srecno! radni ljudi!
 
Hej pa to je super.... Bitno da je isplata krenula... Ja sam predao 5-ti dan.... Sve zajedno refakciju i za subvencije, sa sve potvrdom... Jos nisam dobio pare...

A trebaju mi i to jakoooooooooooooooooooooo :sta: :haha: :sta: :haha: :sta: :haha:
 
imam utisak da ako pojedinci ne dobiju lovu od subvencija,da ce....daj da organizujemo neku dobrotvornu veceru....
 
Da, navukli nas na te subvencije, jbg, kako smo pre ziveli bez njih, uopste mi nije jasno. Bio danas u banci , nista jos.
 
Pa lepo...ali smo tad proizvode prodavali skuplje,manje plaćali za naftu,euro bio niži...itd.....
 
Nazad
Vrh