Subvencija za 2010 godinu

Ja sada sve mislim da me je komsija lagao, mada sam ga i danas pitao i kaze da je dobio... ::lose:: ::lose:: ::lose::

Jel dobio jos neko pare.....

Ja ih cekam kao ozeblo sunce.... :sta: :sta: :sta: :spavam: :spavam: :spavam:
 
kod nas poceli da salju dopise da donesemo ipak da je placen pio a da bi dobio uverenje treba ti bar deset dana to rade namerno da zadrzavaju
 
saleso je napisao(la):
kod nas poceli da salju dopise da donesemo ipak da je placen pio a da bi dobio uverenje treba ti bar deset dana to rade namerno da zadrzavaju
Isto i kod nas , s tim da uverenje se dobija odmah...
Svi koji su prijavljeni ove i prošle godine moraju doneti uverenje, barem je kod nas tako. :udri: :udri:
 
ma kod nas neko ko je prijavljen lane ne mora a neko ko je pre deset godina i redovno placa taj mora da donese uverenje a dosta ljudi jos i ne zna jer jos nisu ni dobili dopis ma katastrofa
 
Ja predao i uverenje sa zahtevom, dala mi zena u poreskoj jos u martu kada sam isao da platim PIO. Napisao sam vec to, u ranijim postovaim da mi je zena u poreskoj upravi, rekla da ce to trebati... Naravno kada sam predao zahtev uzeli su i to uverenje...

E sada pare, jos nisu legle....
 
paorpaor je napisao(la):
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=FTbXSTe7BIg
[/youtube]
:haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: ::svaka cast:: ::svaka cast::
Post je spojen: [time]1274866705[/time]
_________________________________________________
Svaka cast.............
 
saleso je napisao(la):
ma kod nas neko ko je prijavljen lane ne mora a neko ko je pre deset godina i redovno placa taj mora da donese uverenje a dosta ljudi jos i ne zna jer jos nisu ni dobili dopis ma katastrofa

Kad si ti dobio dopis?
Ja sam zvala pre par dana i kazu da nema potrebe da se donose potvrde.
Kao, svi koji su dobili pare prosle godine su u sistemu.
 
Ja sam pre pola sata predao uverenje da sam izmirio 2009 godinu.Ko je počeo PIO 2009 i 2010 nije u sistemu.
 
mica967 je napisao(la):
Evo i jedne lepe vesti danas leglo 14000 po ha u celosti predao sam prvog dana ::novac:: ::svaka cast:: :ppozdrav:

nadam se da je svima...
placem za novim telefonom, sitnica, ali meni puno znaci.
mi smo isto predali prvih par dana, nadam se da ce do petka biti nesto.
 
Kad sam danas bio da predam tu potvrdu malo sam se pokačio sa tim ženama.Rekao sam im da se samo kod nas u trezoru ne zna ko šta radi i šta treba.One mi rekoše da su danas počele za obradom i unošenjem zahteva ali da to oko PIO još ni one ne znaju kako treba.Na pitanje kada će početi isplata rekle su mi u toku ove nedelje.
 
SAD za pio jeli trbalo da se uplati samo penziono tih 46000 din ili i socijalno 25000 din
meni je receno da samo treba 46000 za penziono da bi ostvarili pravo na subvencije
 
Ja sam danas bio u registru da vidim šta se dešava...pitam za mene ...ona pogleda i kažeti ''nisi platio PIO'' ja kažem pa kako ...a ona okrenu komp i pokaže mi na kompu....a ja platio ohoho...dve potvrde podigao za Šabac...i dva puta bio da 'pitam da li treba potvrda za PIO ...ona kaže nema potrebe...a ja sad ponovo u poresko po povrdu...ali za 10 dana...i sad džaba što sam medju prvima predao.....sve ću ih pobiti :udri: :nono: ::lose::
 
Nazad
Vrh