Subvencija za 2010 godinu

Vec su izgleda i poceli da stampaju,cim kurs ovako skace :udri:
 
ja bih trebao da dobijem subvencije brzo jer sam 6 predo te papire.... ::svaka cast:: ::svaka cast::
Post je spojen: [time]1274624109[/time]
_________________________________________________
1 maja naravno.. :ppozdrav: :ppozdrav:
 
ako ove godine zeznu i ne daju pare mislim da trebamo krenuti na vladu i da je oborimo nije meni frka zbog tih para j...š pare nego nemogu vise da podnesem ih kako lazu i obecavaju nesto sto nemogu ispuniti"dali nam akcije po 1000evra" prosle godine mojoj baki 12000 po h"kada su dosli na vlast izjava je bila samo da smaknemo Slobu odmah 20 000 000 000 evra dobicemo donacije zar ne pare cekaju na granicu tako je govorio djindjic posle njega su dosli malo posteniji lazu u milione ne u milijarde pa dokle vise da nam lopovi vode drzavu? :zli: mogu pricati sta hoce kod Slobe psenica bila 7,5dinara kod ovih 10dinara ja kod Slobe sam za 42 000kg uzimao traktor fergusonce kod ovih nemogu da ga uzmem ni za 70 000kg i gorivo kod Slobe bilo 4,5dinara kod ovih 100dinara po litru bre i ko koga ovde laze da ovi bolji ovi veci lopovi!!!ps "a sve zivo su prodali nijedna drzavna fabrika nije otvorena za to vreme a sve su prodate"!
 
paracinac je napisao(la):
ako ove godine zeznu i ne daju pare mislim da trebamo krenuti na vladu i da je oborimo nije meni frka zbog tih para j...š pare nego nemogu vise da podnesem ih kako lazu i obecavaju nesto sto nemogu ispuniti"dali nam akcije po 1000evra" prosle godine mojoj baki 12000 po h"kada su dosli na vlast izjava je bila samo da smaknemo Slobu odmah 20 000 000 000 evra dobicemo donacije zar ne pare cekaju na granicu tako je govorio djindjic posle njega su dosli malo posteniji lazu u milione ne u milijarde pa dokle vise da nam lopovi vode drzavu? :zli: mogu pricati sta hoce kod Slobe psenica bila 7,5dinara kod ovih 10dinara ja kod Slobe sam za 42 000kg uzimao traktor fergusonce kod ovih nemogu da ga uzmem ni za 70 000kg i gorivo kod Slobe bilo 4,5dinara kod ovih 100dinara po litru bre i ko koga ovde laze da ovi bolji ovi veci lopovi!!!ps "a sve zivo su prodali nijedna drzavna fabrika nije otvorena za to vreme a sve su prodate"!

Pre svega ovo nije politicka tema, a ti si care duboko usao u politiku, jest da nije sjajno al nemoj vise o tom konju jer smo godinama patili zbog njega. Taman covek ode ( i nevrati se vise) a ti opet o njemu.
 
Paraćinac,zato što je kod Slobe bilo tako kako si napisao (što nije bilo realno) sada mo to vraćamo i to sa velikom kamatom.Bilo ne povratilo se
 
ne mogu da verujem da jos postoje ljudi koji spominju djavole iz 90 tih. E moj pirocanac DA SE NASA VOJVODINA PITA. dok mi naranimo BG ode sve u p..... m......
 
Pa ako ce mo tako,kako se onda zovu ona "lepa vremena"za poljoprivredu za vreme Tita?Zivot na "zeleno"?Pa i to sad vracamo sa debelom kamatom.Pa sta je onda realno(pariteti),majku mu?Da li je nas narod nekad ziveo u realno vreme?Ko to zna..... :sta: :sta: :sta:
 
mene politika ne zanima niti me briga za slobu ni za ove samo sam dao primer kako ja vidim situaciju i iskreno meni je bilo bolje tada bez subvencija nego sada sa ove subvencije koje cas ima cas nema da su ovi ljudi dali bi to nama a ne stavili u njihove dzepove lopovi izvinjavam se ako se neko naso uvredjen napominjem da nisam politicki lik niti me politika zanima al znam da se tada pre moglo do mehanizacije nego sada i sve je bilo jeftinije :ppozdrav:




Sa politikom smo završili a ovi postovi idu u kantu !
 
Vi nećete politiku AL ONA HOĆE VAAAAS, jer politika zna da svaki mesec počinje sa brojem "1"
 
meni jos nisu legle a prvi sam na listi u paracinu znaci ako daju meni ce prvom da daju jer dao sam sve racune i potvrdu da sam u pio!!!
 
paracinac je napisao(la):
meni jos nisu legle a prvi sam na listi u paracinu znaci ako daju meni ce prvom da daju jer dao sam sve racune i potvrdu da sam u pio!!!

KADA SI PREDAO?

Edit by novii
Na forumu pisanje samo velikim slovima se smatra krajnje nekulturnim i nije poželjno. Zamolio bih te da ubuduće to izbegavaš da radiš.

Post je spojen: [time]1274718390[/time]
_________________________________________________
nnnnn je napisao(la):
paracinac je napisao(la):
meni jos nisu legle a prvi sam na listi u paracinu znaci ako daju meni ce prvom da daju jer dao sam sve racune i potvrdu da sam u pio!!!

KADA SI PREDAO?

Edit by novii
Na forumu pisanje samo velikim slovima se smatra krajnje nekulturnim i nije poželjno. Zamolio bih te da ubuduće to izbegavaš da radiš.

Moja greska. Izvinjavam se svima.
 
Nazad
Vrh