Subvencija za 2010 godinu

goxgi je napisao(la):
Moj komsija danas dobio pare... Predao medju prvima 4.maja.... O NS-u je rec... Isplaceno sve i subvencije i refakcija.... :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

Ja sam 73 bio .... 4 maja u 10 i 50 min valjda ću uskoro i ja :sta:
 
a ja sam čuo danas da račune na ime čeka ili odloženog plaćanja neće unositi iliti neće priznavati već samo račune za keš. Molim boga da je teška dezinformacija navodno jedan kolega je pričao sa ovim našima iz trezora i da su mo to rekli. :nono: :udri: A kako su prošli prošle godine poljo.penzioneri ništa me ne bi iznenadilo da promene uredbu.
 
ZRENJANINAC je napisao(la):
a ja sam čuo danas da račune na ime čeka ili odloženog plaćanja neće unositi iliti neće priznavati već samo račune za keš. Molim boga da je teška dezinformacija navodno jedan kolega je pričao sa ovim našima iz trezora i da su mo to rekli. :nono: :udri: A kako su prošli prošle godine poljo.penzioneri ništa me ne bi iznenadilo da promene uredbu.
E,samo nam jos TO 'fali :zli: :zli: :zli: :zli: :zli: :zli: :zli: no coment!!!
 
Na subvencije u 2010 imaju pravo samo oni koji teraju razdeljak na levu stranu i cija je krvna grupa B negativna. :udri: :haha:
To je najverovatnije tekst nove uredbe posto je puno zemlje registrovano, za koju u budzetu nema sredstava.
 
DusanA je napisao(la):
Ako neko cuje nesto pouzdano u vezi price - subvencija i kupovine nafte na cek, neka javi :sta:

Brate nemoj da se jediš pa sigurno neće ćutati ovde odmah izlazi sve na videlo bilo šta da e desi. :ppozdrav:
Najverovatnija priča je ta da može na odloženo ali na fakturi ne sme da piše razmena za robu već odloženo plaćanje.
Post je spojen: [time]1274339466[/time]
_________________________________________________
Sad sam zvao trezor i naravno DEZINFORMACIJA doduše ima računa koji su uzeti iz veleprodaje i sa tim neće znati šta da rade jer oni nemaju fiskalne račune.One koje smo mi predavali fiskalni i faktura to je OK. :ppozdrav:
 
Računi za naftu koja je kupovana u veleprodaji namaju fiskalni pa neće biti prihvaćeni ,bar kod nas.Ovo mi je potvrdio čovek koji danas ide da zameni taj račun sa fiskalnim.
 
Ja sam bio prvi u mojoj opstini koji je vracen zbog fiskalnog racuna za naftu na kom je pisalo placanje cekom (a predavao sam racune prvi dan prijema) nisu hteli da ih prihvate pa sam nabavio racune na kojima pise gotovinsko placanje i konacno prosao.Medjutim sada prihvataju i te racune na kojima pise placanje cekom, provereno iz prve ruke. :ppozdrav: :udri: ::novac::
ZRENJANINAC je napisao(la):
a ja sam čuo danas da račune na ime čeka ili odloženog plaćanja neće unositi iliti neće priznavati već samo račune za keš. Molim boga da je teška dezinformacija navodno jedan kolega je pričao sa ovim našima iz trezora i da su mo to rekli. :nono: :udri: A kako su prošli prošle godine poljo.penzioneri ništa me ne bi iznenadilo da promene uredbu.
 
Peet je napisao(la):
@talianu. Jeli drug, jesi danas, kasnije saznao?
Da Kad smo juče podneli zahteve vratio sam se po neku potvrdu da sam obnovio gazdinstvo pa sam bio kod direktora da potpiše,on mi je to i rekao.

techa je napisao(la):
Na subvencije u 2010 imaju pravo samo oni koji teraju razdeljak na levu stranu i cija je krvna grupa B negativna. :udri: :haha:
To je najverovatnije tekst nove uredbe posto je puno zemlje registrovano, za koju u budzetu nema sredstava.

Ja sam juče predao u našoj opštini i bio sam jedini potpisnik na toj strani mislim da nema tako puno registrovane zemlje,a para da nema nije ništa novo.
Svake god. su počeli isplatu od 15 dana od dana prijema,bar koliko ja znam ispravite me ako grešim.
 
Thursday, 20 May 2010
teofanov2.jpgZa bespovratnu pomoć domaćem agraru trenutno se iz budžeta Srbije izdvaja 20 milijardi dinara, a da bi se podmirile sve potrebe u toj oblasti neophodan je barem dvostruko veći iznos, izjavio je danas pomoćnik ministra poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede Slobodan Teofanov.
Uprkos tome što je poljoprivredni budžet za četvrtinu veći od prošlogodišnjeg, novca nema dovoljno da bi bile zadovoljene potrebe naših poljoprivrednih proizvodjača, istakao je on na 77. Medjunarodnom poljoprivrednom sajmu.
Na savetovanju "Državni podsticaji i kreditiranje poljoprivrede", na kojem su učestvovali i predstavnici pokrajine, Privredne komore Srbije i poslovnih banaka, Teofanov je istakao da su u ovoj ekonomskoj krizi naši poljoprivrednici praktično primorani da od države traže pomoć.
"Da je situacija s cenama poljoprivrednih proizvoda bolja, odnosno da se oni prodaju po odgovarajućoj ceni, za subvencije i podsticaje niko ne bi ni pitao, ali ovako se poljoprivrednici okreću državi i od nje traže pomoć", rekao je pomoćnik ministra.
Napominjući da u tržišnoj privredi država ne može da reguliše cene agrarnih proizvoda, on je istakao da se ipak može pomoći na druge načine kao što su organizovanje javnih skladišta ili subvencionisano kreditiranje i podsetio da je ove godine ministarstvo s poslovnim bankama potpisalo 18 ugovora o dodeljivanju kredita, za koje kamate nisu veće od pet odsto.

To je ono što sam ja ranije pisao-sada će uslediti nove uredbe

Sada treba 20 milijardi podeliti sa 14000 i dobićemo koliko se hektara subvencioniše,mada je ovo ukupna suma kojom se pomaže poljoprivredi
 
Nazad
Vrh