Subvencija za 2010 godinu

danas bio u trezoru,jos nemaju formulare za subvencije
 
Ove godine kada sam obnavljao gazdinstvo nisam imao nikakvih promena parcela, upis-brisanje. Danas mi je stiglo resenje o brisanju nekih parcela zbog nepotpune dokumentacije i pise jos da treba da dostavim prepis lista nepokretnosti iz katastra. Idem sutra u poresku jer mi nista nije jasno, prosle godine sam pravio sve nove ugovore i izvode iz katastra, dobio subvencije, a sad ove godine odjednom nesto nevalja.
Dali je neko imao slicnih problema?
 
verovatno ti razdeljak na glavi nije na pravoj strani :haha: salim se naravno. ja sam tek u januaru kad smo dobili papire za registraciju i izvod sa upisanim parcelama skapirao da su mi skinuli par njiva a bilo mi nesto sumnjivo kod refakcije :sta: zato sam sada kad sam isao za potvrdu o reg. trazio da mi odstampaju izvod sa upisanim parcelama od ove godine. treba i njih razumeti od onih silnih sitnih brojeva i cifara moze da se potkrade neka greska ali zato primaju plate. ili ako verujemo u teorije zavere svakome po neki ar se skine i to na globalu bude dosta ::novac:: ustede za drzavu :D
 
Sedeli kum i ja večeras i dotaknemo se teme oko Pia i kaže da nije još uplatio,ja reko mislim da je rok 30.04.2010 kad stvarno tako piše jer sam ja i zaboravio te rokove jer sam platio 07.04.
pa reko da proverim da se nije nešto promenilo za tih mesec dana.I drago mi je da sam spasao kuma da mu ne propadne premija jer nije planirao da plati još čeka pare za kukuruz tako da će sutra biti prvi na šalteru poreskog.
 
Ej,vas trojica.... :udri: dacu ja vama,a taman sam hteo na spavanje....pa jel sad ne treba da zaspim??A sutra se kruni kukuruz kod taste...treba valjda nesto i da privredim?! :haha: :cao: :cao:
 
Ja sutra još jednom idem u poresko da proverim da li je uredu.Ne znam da li su dobili ona rešenja iz BG.Ja na kućnu adresu još ništa nisam dobio.
 
@FB
Ti onda nama lepo platis turu :ppozdrav: ja sam pare dao za majicu a subvencije necu dobiti pa nemam za :ppozdrav: a tebi je taman ostalo 3 crvendaca da pocastis kolege. :D
 
Nazad
Vrh