Subvencija za 2010 godinu

dalibor79 je napisao(la):
to sto ovi su vam iz trezora rekli za racune je cista glupost (neznaju da tumace uredbu tj. da je procitaju)imate sajt ministrstva na kome je postavljna uredba za subvencionisanje i nigde u uredbi nepise da nova gazdinstva koja su registrovana , moraju da od datuma registracije da dostave racune da bi dobili subvencije pogledajte pa cete videti :cao: :cao: :cao: :ppozdrav:

Provereno i potvrđeno juče od čoveka koji ima informacije iz prve ruke.
 
ja verujem u tu izjavu i ide mi u prilog al dzaba kad radnik u trezoru kaze drugacije,treba ministarstvo da tu nesto preduzme i da upute za rad tim radnicima jer koliko vidim nemam samo ja taj problem vec mnogi a moze se reci skoro svi,dzaba meni ova izjava kad ja budem predavao papire ova radnica mi nece primiti a sta ja.....da kazem pise na forumu drugacije :sta:
 
Da li neko zna ,kako treba da izgleda račun da bi ostvario subvencije.Ovo je moj račun od jesenas ,pa me interesuje da li prolazi u trezor.Račun nije plaćen pošto mi je ova firma bila dužna pa smo uradili kompenzaciju.
6yjcqb.jpg
 
Imam i ja takav, nisu mi isplatili zito, pa sam uzeo djubrivo. Gazda firme je poslao kopije racuna u ministarstvo na proveru, pa javim cim dobijem informaciju.
 
Više se ne šuška....

To je bilo po onoj narodnoj, neko rekao buva a ostali razumeli slon....
 
Kako će ove godine izgledati zahtevi za regresiranje.Hoće li imati novu formu ili će biti kao prošlogodišnji?
 
Ja sam u sredu bio u upravi za trezor u Kikindi, jos uvek nisu dobili formulare, rekli su mi da dodjem posle 1.maja.
 
Ma ja sam negde našao formular za predaju računa u 2010.Pogledajte u tim uredbama vezanim za to.100% je negde bilo jer se sećam teksta koji je bio ispod tabele.
 
Nazad
Vrh