Subvencija za 2010 godinu

MONTOYA je napisao(la):
Da li je bitno da se računi od semena poklapaju sa zasejanim površinama,
od pšenice nemam pa da poklopim računom od kukuruza
prošle godine je moglo sad...
A ko zna koliko imas kukuruza, a koliko psenice, kad si sve registrovao pod zitaricama?!?
 
Pa znaće jer pri predaji računa moraš da navedeš naziv kulture ,a ne grupu kao što se navodilo prilikom registracije.To se neće gledati.
 
Meni rekli u UT da ce se obrazac menjati, zbog promene vrsta racuna koji dolaze u obzir...I da ovaj stari ne odgovara.... ::lose:: ::svaka cast:: ::lose:: ::svaka cast::
 
I šta sad dali će moći da se koriste gotovinski računi izdati na ime članova gazdinstva ili će morati na ime nosioca gazdinstva? U ovoj dopuni i izameni ne piše nigde da može i računi od članova gazdinstva, a pre sam negde čitao da može....
 
Pa sve što nije dodato tj. promenjeno ostaje po starom.To znači da računi slobodno mogu na članove gazdinstva.
 
Da li ce biti subvenecija poljoprivrednim penzionerima koji su izdali zemljiste u zakup registrovanim polj. proizvodjacima mladjim od 40 god?
 
diklofen je napisao(la):
Pa sve što nije dodato tj. promenjeno ostaje po starom.To znači da računi slobodno mogu na članove gazdinstva.
Da ali u izmeni i dopuni piše "...fiskalni račun na ime podnosioca zahteva."
 
Chille je napisao(la):
Da li ce biti subvenecija poljoprivrednim penzionerima koji su izdali zemljiste u zakup registrovanim polj. proizvodjacima mladjim od 40 god?
Pokrajinski sekretar za poljoprivredu je izjavio da hoće, ali ništa još nije izašlo zvanično.
 
agrosrce je napisao(la):
Chille je napisao(la):
Da li ce biti subvenecija poljoprivrednim penzionerima koji su izdali zemljiste u zakup registrovanim polj. proizvodjacima mladjim od 40 god?
Pokrajinski sekretar za poljoprivredu je izjavio da hoće, ali ništa još nije izašlo zvanično.
Čitao sam skoro novinama da će dobiti subvencije ako izdaju zemlju ljudima mlađim od 40 god na bar 5 god, ako naiđem na taj članak skeniraću ga i postaviti :cao:
 
PIO je obavezan da je izmiren za 2009-tu, to pise i u uredbi... Ja sam platio u poreskoj upravi, izracunala zena 46 hiljada, ja uplatio, i dobio cak i potvrdu, tj. uverenje da sam platio pio za 2009... Takodje su napisali da se potvrda izdaje za prikaz Upravi za trezor radi ostvarivanja prava na subvencije za ratarsku proizvodnju u 2010-toj... E sada ne znam jel to ok..Valjda jeste... :sta: :sta: :sta:
 
zorancile je napisao(la):
U Kikindi su rekli da ne treba potvrda, da se to elektronski proverava.
Prošle godine nije trebalo za one koji su od ranije u PIO! Oni koji su od ove godine u PIO za njih je trebalo...
 
Tacno je, potvrda ne treba, ali je meni zena u Poreskoj upravi rekla da ce mi dati potvrdu za svaki slucaj, da ne mogu da me zeznu... Ali potvrda ne treba.... Proverava se elektronski...
 
Nazad
Vrh