Subvencija za 2010 godinu

Ja sam danas proveravao i imao sam uplaćeno za PIO 44900 din i morao sam još da uplatim 900 din da bi bio izmiren za 2009 god .
Post je spojen: [time]1272486513[/time]
_________________________________________________
North ARMY je napisao(la):
@FB
Ti onda nama lepo platis turu :ppozdrav: ja sam pare dao za majicu a subvencije necu dobiti pa nemam za :ppozdrav: a tebi je taman ostalo 3 crvendaca da pocastis kolege. :D

Baš si isplanirao :D :D
 
Pa ni ja nisam dobio nista na kucnu adresu.Trebalo bi proveriti,upravu si Dragane.A za turu @NA,nema problema daj Boze zdravlja i eto nas na sajmu,pa da castim.Da ne kaze @Kish R.:..."eh,ti vranjevcani..."!!!Drustvo,laku noc moram da ustupim komp sinu. :spavam: :cao: :cao:
 
Danas sam u poreskom uplatio PIO za 2009. Službenica mi je napisala ček na 50000 din. Kaže ima i kamata za kašnjenje, a ako bude višak odbiće mi od prve rate za ovu godinu. ::lose::
Potvrda ne treba nikakva jer su poresko i uprava za trezor umreženi, pa čim se uplati na šalteru uprave za trezor (nema provizije - čudo neviđeno) odmah u poreskom vide uplatu.
 
a ko je ove godine otvorio gazdinstvo prvi put jel i za njega vazi rok 30,4. da plati prvi kvartal u ovoj godini ili........
 
danger je napisao(la):
a ko je ove godine otvorio gazdinstvo prvi put jel i za njega vazi rok 30,4. da plati prvi kvartal u ovoj godini ili........
Ne ali mora da priloži potvrdu da je tek od 2010. otvorio gazdinstvo i da je tek tada prvi put sklopio ugovor sa PIO fondom.
 
danas bio u upravi za trezor po obrazac za regres ,rekli su da obrazac treba popuniti po kulturama(soja/ha kukuruz/ha,pšenica/ha itd) nije kao kod obnove (industrijsko bilje ili žitarice)
 
diklofen je napisao(la):
Pa koliko je u suštini PIO za 2009. godinu? Jedni plaćaju 50000 a drugi 45000:haha:
izgleda da oni što su se prijavili prošle godine(i platili pio) sad plaćaju preko 50000, a "novajlije" tj (oni ljudi koji su od ove godine krenuli da plate pio ) ima da plate oko 45000. Tako sam bar ja shvatio po pričama ljudi koji su ovih dana to regulisali. Sad zašto nije svima isto :sta:
 
Pa žena ima PIO od 25.02.2009. i u septembru 2009. su nam rekli da uplatimo 40000 dinara i da će nam i ostati.Tako smo i uradili i u septembru 2009 uplatili 40000dinara.
Nisam proveravao pa me interesuje je li dosta?
 
Nazad
Vrh