Subvencija za 2010 godinu

danger je napisao(la):
da li meni neko moze dati objasnjenje al ispravno,otvaram ove godine gazdinstvo prvi put i kazu mi da svi racuni fiskalni koje imam a stariji su od datuma kad je otvoreno gazdinstvo nece biti vazeci vec samo racuni posle datuma otvorenog gazdinstva,dal je ovo tacno :sta: :sta: :sta:

Ovo je bilo i pre tako iako koliko ja znam to nigde ne piše. Objašnjenje je da se taj koji otvara gazdinstvo prvi put pre toga nije ni bavio poljoprivredom tako da nije ni mogao posedovati račune dobara koja se koriste u poljoprivredi. Malo sam ga zakomplikovao ali mislim da ćeš me razumeti.
 
danger je napisao(la):
da li meni neko moze dati objasnjenje al ispravno,otvaram ove godine gazdinstvo prvi put i kazu mi da svi racuni fiskalni koje imam a stariji su od datuma kad je otvoreno gazdinstvo nece biti vazeci vec samo racuni posle datuma otvorenog gazdinstva,dal je ovo tacno :sta: :sta: :sta:
Tako sam i ja prosao..seme psenice i npk koji sam jesenas uzeo,sad mi se ne racuna,pa sam te parcele prijavio kao kukuruz.Sad jurim racune od prijatelja...jedino je problem vestak,Fali taman toliko koliko je baceno pod psenicu.
 
danger je napisao(la):
da li meni neko moze dati objasnjenje al ispravno,otvaram ove godine gazdinstvo prvi put i kazu mi da svi racuni fiskalni koje imam a stariji su od datuma kad je otvoreno gazdinstvo nece biti vazeci vec samo racuni posle datuma otvorenog gazdinstva,dal je ovo tacno :sta: :sta: :sta:
Apsolutno netačno!!! Pokažite mi odakle vam te nebuloze, gde ste to pročitali? Ili čuli od one babe... :haha: :haha: :haha:
 
Ako u trezoru ne priznaju račune sa datumom od pre osnivanja gazdinstva ( a to je tako i ja sam proverio) onda vam ništa ne vredi ako neko drugi tvrdi da će se priznati takvi računi, jer račune podnosite u trezoru.
 
I ja sam danas zvao trezor. Objasnili su mi da pre datuma prve registracije ne vaze racuni. Ja sam registrovao gazdinstvo 09.03. i svi racuni moraju da nose datum posle ovog.
 
to sto ovi su vam iz trezora rekli za racune je cista glupost (neznaju da tumace uredbu tj. da je procitaju)imate sajt ministrstva na kome je postavljna uredba za subvencionisanje i nigde u uredbi nepise da nova gazdinstva koja su registrovana , moraju da od datuma registracije da dostave racune da bi dobili subvencije pogledajte pa cete videti :cao: :cao: :cao: :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh