Subvencija poljoprivredi za 2012. godinu

Po hektaru ili kilogramu ?

  • Obečanih 14000 din po ha

    Glasovi: 185 84,1%
  • Dobijenih : Dizel i avans oko 5000 din

    Glasovi: 35 15,9%

  • Ukupno glasača
    220
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sve je tu samo bolje pogledajte tj. pronađite vas region.
subv.jpg

Jel uzeo neko danas?
koja je cena da znam koliko da ponesem, i jel daju one kupone :) mogli su burada da dele vise ce mi koristiti :D
 
Kupone dele, svaka kupovina preko 100 litara se racuna za teretna vozila, i onda ide 1 kupon za 4000 dinara...Ma, kad se mi paori snabdemo kUferima, mozemo komotno da se iselimo iz ove zemlje!

- - - - - - - - - -

A cena se placa trzisna, za D2 oko 152 dinara, pa posle dobijes povracaj.
 
Dajte ljudi koferi su kao sto imate da kupite za 1500din u Metrou samo na ovima pise goodyear :D nista posebno. Mada evo kupio naftu danas i nema sta da se stavi vise u taj novcanik sto se dobije :)
 
He he šta su ti "seljaci". Ovamo kukaju a imaju para i za kufere......
Kuferi se plaćaju, tipa skupiš 60 kupona i dobiješ popust na kufer odnosno torbu koja je u metrou i slično jeftinija i bez kupona. Tako da se ne nadate previše naročito kad je NIS u pitanju. Mnogi će imati problema jer u svojim mestima nemaju Nisovu pumpu(kojih je sve manje po Srbiji jer ih Rusi zatvaraju proletos za bonove bilo 380 a sada 330). Imam prijatelje u velikim sremskim selima Laćarku, Golubincima i Vojki koji neće moći sipati u svojim selima već će morati u velike redove u Sremsku Mitrovicu i Staru Pazovu gde će opet biti gužve, pa posle naravno i nestašice, pa problema sa kompjuterima i slično.... Žao mi je što država favorizuje Nis, zbog njih su nam i ukinuli ložak sa pumpi. A sada će nam taj isti ložak prodavati u crnoj boji po 153 dinara. Naravno ako bude povraćaj onda će to biti jeftinije, ili možda i neće pošto će se pare isplaćivati u periodu Januar- 15 . Mart a dotada ko zna koliko će Evro vredeti u odnosu na dinar......Ovo je sve naravno samo veliko pranje para i ništa više.......... Mi smo samo kolateralna šteta u ovoj priči u kojoj se obrće 60 miliona litara nestandardnog goriva D-2 koje više nigde i ne postoji sem u Srbiji gde mu je cena skoro viša od standardnog Evro Dizela u nekim mnogo bogatijim zemljama.... Jadno je sve šta se radi...........
 
Poslednja izmena:
Danas predao račune u trezor,potreban je samo fiskalni i popunjen zahtev.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh