Subvencija poljoprivredi za 2012. godinu

Po hektaru ili kilogramu ?

  • Obečanih 14000 din po ha

    Glasovi: 185 84,1%
  • Dobijenih : Dizel i avans oko 5000 din

    Glasovi: 35 15,9%

  • Ukupno glasača
    220
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja zovem trezor Temerin danas , kazu nemojte dolaziti da predajete jos , jer juce su doneli odluku da idu drugaciji zahtevi za D2 .. o boze
 
Da li to znači da ću ja morati ponovo ispunjavati zahtev ,pošto sam juče predao ?
 
Danas svratio na ZMAJ 1,iz zezanja pitam kakva je procedura za regresirani dizel,on me gleda kao da sam ga na stranom jeziku pitao.Kao,konsultuje se s nekim,i ništa mi ne odgovori.Rekoh,iskoristio si pomoć prijatelja,publiku možeš da pitaš-ali nemaju pojma,ostalo je još pola-pola...Ne vredi ni to,ne zna ni netačne odgovore,a kamoli tačan...
 
Do kog datuma treba da se podnese zahtev za subvencionasanje ili kako sam ja to razumeo pare 6420 dinara po helktaru ? Ili taj zahtev uopste nije za to?
 
odem u ponedeljak da predam zahtev za subvencije i budem 17 na listi a otisao sam u 8 sati prvi sam bio i jedini od ponedeljka kao pocelo kod nas zvao bio u petak rekli da dodjem u ponedeljak kao tada pocinju zanima me samo kada su se upisali ovi 17 u subotu kad trezor nije radio?:sta::sta:
 
odem u ponedeljak da predam zahtev za subvencije i budem 17 na listi a otisao sam u 8 sati prvi sam bio i jedini od ponedeljka kao pocelo kod nas zvao bio u petak rekli da dodjem u ponedeljak kao tada pocinju zanima me samo kada su se upisali ovi 17 u subotu kad trezor nije radio?:sta::sta:
Ja sam u petak pa 73 bio na listi
 
Jos nisam cuo za takve!Oni su ljudi zauzeli busiju i nadaju se da do penzije mogu da rade sta god im se prohte i kako im se hoce.
 
A kako bi drugačije moglo kod laloša. Inače ova nafta je za neke kasno stigla a koliko čujem mnogi nemaju ni para da je kupe, kanda su bili bolji oni bonovi.
 
Jel zna neko sta se desava sa subvencionisanim kreditom jel se vraca ili ne?

Ja bio juče u Komercijalnoj banci. Kaže čeka se da skupština usvoji rebalans, pa da izadje uredba. Kao, ako ima pare uplati ili čekaj državu, ili da uzmeš kredit koji ti oni daju po ''extra'' kamatama.
, pa da refinansiraš. Inače da znaš, da za svaki dan naplaćuju zateznu kamatu, koja nije mala.
 
Jel zna neko sta se desava sa subvencionisanim kreditom jel se vraca ili ne?
Ja sam odg. jos pre par dana.
Informacija za sve koji treba da vrate kredite, a u vezi prolongiranja .
Danas sam bio u kancelariji za agrarna placanja gde su mi rekli da u toku sledece nedelje treba da se donese uredba koja ce regulisati prolongiranje subvencionisanih kredita za sledecu godinu. Posle sam otisao jos jednom do banke komecialne i popricao sa ovima iz kreditnog biroa i oni mi kazu da 99% ce krediti biti prolongirani i da ce se znati sl. nedelje i da ne moram da vratim odk se to ne resi !

Ja bio juče u Komercijalnoj banci. Kaže čeka se da skupština usvoji rebalans, pa da izadje uredba. Kao, ako ima pare uplati ili čekaj državu, ili da uzmeš kredit koji ti oni daju po ''extra'' kamatama.
, pa da refinansiraš. Inače da znaš, da za svaki dan naplaćuju zateznu kamatu, koja nije mala.
Samo meni za zateznu kamatu nisu rekli... Danas se usvaja rebalans koliko sam razumeo . A ako vec hoces da refinansiras nemoj kod Komercialne banke . otidji u pro kredit cini mi se da je 5-6% kamata
 
ima li iko zadovoljan sa radnicima uprave za trezor

Ja! U trezoru u Vrbasu rade dve izuzetno ljubazne, predusretljive i korektne žene, i nikad nisam imao nikakvih problema sa njima. Uvek sve lepo objasne, i saslušaju svakog ko ima neki specifičan problem. Jednom prilikom mi se na putu od Srbobrana do Vrbasa pokvario motor pa sam stigao nakon isteka vremena rada sa strankama, bez problema je žena pristala da obradi moje formulare iako sam zakasnio. Zaista, samo pohvale za njih!
 
I u Pančevu u trezoru su jako ljubazne radnice , ja nemam nikakve primedbe na njih samo pohvale.
 
Ja! U trezoru u Vrbasu rade dve izuzetno ljubazne, predusretljive i korektne žene, i nikad nisam imao nikakvih problema sa njima. Uvek sve lepo objasne, i saslušaju svakog ko ima neki specifičan problem. Jednom prilikom mi se na putu od Srbobrana do Vrbasa pokvario motor pa sam stigao nakon isteka vremena rada sa strankama, bez problema je žena pristala da obradi moje formulare iako sam zakasnio. Zaista, samo pohvale za njih!
Dukej mozda osete ko je momak,a koga zena ceka kuci. :osmeh: :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh