Subvencija poljoprivredi za 2012. godinu

Po hektaru ili kilogramu ?

  • Obečanih 14000 din po ha

    Glasovi: 185 84,1%
  • Dobijenih : Dizel i avans oko 5000 din

    Glasovi: 35 15,9%

  • Ukupno glasača
    220
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa ovaj nije normalan gde je nasao sad 1500 din!?? na osnovu cega je dosao do te racunice?pa mi smo ludi sto ovo tolerisemo! dokle ce jos da idu njegove budalastine!??
 
Taman cu za tih 1500din da kupim naftu koju cu da cuvam do oranja, jer mi u medjuvremenu nece trebati :haha:
 
znaci da ce povrsine koje su pod detelinama izvisiti ove godine,a prosle je bilo 14000 po hektaru i za krmna bilja i za zitarice ,a sada to niko i ne pominje :bravo:(bravo za vladu)
 
jel to on nama dao 1500 da pravimo strasila na njivi ? sta mu znaci tih 1500 po ha da pomogne prolecnu setvu?
 
Koliko ponizavanja pred ove izbore ! Jos nas pravi (ne)pismenima u emisiji 1 na 1 ! ... Brzo ce 25.04 !
 
Poslednja izmena:
Ovo stvarno nema nigde-da ti neko daje novac a da te ne pita da li hoćeš ili ne.
Stočari koji imaju svoje zemlje su ovoga puta ako sam ja ovo dobro razumeo prdnuli u čabar.
Ovih 1500 din nam ne znači mnogo ali 15m/c od ha je 1/4 prinosa ako dobro rodi ( mislim na severni Banat) je velika količina koju ćeš im morati predati pod njihovim uslovima.Čime onda hraniti stoku.Onda treba kupiti kukuruz ali od koga jer svi trebaju da predaju pa ćemo doći u situaciju da recimo-prodamo po 20 a posle kupimo po 25.Ala ćemo asnirati.
 
Ajd da vidim ko nece te novce dici...svi nesto prkeljate,a sutra cete svi pohrliti u banku da to podignete!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh