Subvencija poljoprivredi za 2012. godinu

Po hektaru ili kilogramu ?

  • Obečanih 14000 din po ha

    Glasovi: 185 84,1%
  • Dobijenih : Dizel i avans oko 5000 din

    Glasovi: 35 15,9%

  • Ukupno glasača
    220
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
[h=1]Радни састанак Стручних пољопривредних и саветодавних служби Србије[/h] 09.04.2012.
Министар пољопривреде, трговине, шумарства и водопривреде Душан Петровић обратиће се, у уторак 10. априла 2012. године у 13.30 часова, учесницима радног састанка Стручних пољопривредних и саветодавних служби Србије (Велика дворана Дома синдиката, Трг Николе Пашића 5а).На скупу ће учествовати око 1600 саветодаваца и стручњака а министар Петровић ће овом приликом изложити нове мере пољопривредне политике у 2012. години.
 
[h=1]састанак министра петровића и народног посланика бојана костреша[/h] 09.04.2012.
министар пољопривреде, трговине, шумарства и водопривреде душан петровић примио је данас народног посланика бојана костреша, представника групе посланика лиге социјалдемократа војводине. тема састанка била је пољопривредна политика у 2012. години.овом приликом министар петровић и господин костреш су закључили да је исплата аванса за субвенционисање пољопривредне производење у најкраћем року, мера која ће у значајној мери помоћи да пољопривредни произвођачи благовремено и ефикасно заврше пролећну сетву. ова мера ће допринети повећању производње и зараде пољопривредних произвођача. Pa prica ovaj buljavi o nekom avansu ?????????????? J........... 1500din avansa
 
To daju onima koji su pri kraju setve da je efikasno završe,a oni što nisu ni počeli dobijaju duplo plus PDV
 
Ajde uozbiljite se , ako imate neke proverene info napisite ili se zajebavajte preko PP
 
Farmer Bob,
meni je juče uplaćeno ono što je trebalo još pre par godina kao povrat dela zakupa za državnu zemlju gde je ležala voda.
 
Ako je ta informacija tačna (o avansu) onda sledi scenario da toliko i vratiš,ako je 1500 din po ha ja onda treba da vratim 15000kg ili 1,5 vagon.Sa čime ću onda hraniti stoku.Tako da ja Peet ovo ne računam da sam dobio nego se ovo zove kulturna iznuda uvijena u celofan u cilju brzog i efikasnog završetka setve.
Ali moram im priznati da su povukli odličan potez.Kako ćemo se mi izvući iz njihovih kandži ostaje da se vidi.
 
Stvarno Bobi, i ja se ne mogu načuditi kako samo uspevaš da svu tu zemlju poradiš sa ta dva mala traktora?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh