Subvencija poljoprivredi za 2012. godinu

Po hektaru ili kilogramu ?

  • Obečanih 14000 din po ha

    Glasovi: 185 84,1%
  • Dobijenih : Dizel i avans oko 5000 din

    Glasovi: 35 15,9%

  • Ukupno glasača
    220
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Вероватно ће да узму узорак балеге и помоћу њега да процене колики ти је био принос
 
Maticu gde to kod nas ima na obe nisove pumpe :sta:

Ja sam danas isao u BG da natocim jer nafte nema u nasoj okolini tako da mi je najbliza pumpa koja ima naftu bio zmaj jedan 38 km ode kuce.

Beograd ipak nesme da ostane bez nafte ljudima trebaju kola a nas ko sisa.

Da su ovi nasi iz udruzenja poljoprivrednika bar ovih dana najavili odlazak traktorima za Bg lako bismo se probili pod izgovorom da idemo tamo da natocimo naftu jer je jedino tamo ima:haha:
 
Pumpa kod Krnješevaca i u Pećincima kod auto puta.Ja sam došao jutros u pola 4 sa sipanja.Bila ne normalna gužva a nafte koliko si hteo.
 
Danas oko dva posle podne nema nafte ni na jednoj od te dve

Списак бензинских станица за набавку регресираног горива

16.03.2012.
Министарство пољопривреде, трговине, шумарства и водопривреде објављује списак малопродајних објеката – бензинских станица овлашћеног дистрибутера регресираног дизел горива (Д2 и еуродизел) у којима носиоци регистрованог пољопривредног газдинства – физичка лица, могу до 15. априла 2012. године да купују регресирано гориво. Комплетан списак можете погледати - ОВДЕ
 
I jasam danas bio na Nisovoj pumpi Zmaj 1 i kupio D-2, i sramota je da ga nema nigde u okolini. Nemogu svi ići za Beograd po gorivo, šta će biti sa ostalim davanjima po KG kada i ovo sa Dizelom nemogu da reše kako treba a izbori su blizu.
 
Petrović i Kostreš razgovarali o poljoprivrednoj politici za tekuću godinu

Beograd, 9. april 2012. godine – Ministar poljoprivrede, trgovine, šumarstva i vodoprivrede u Vladi Republike Srbije Dušan Petrović razgovarao je danas sa narodnim poslanikom predstavnika grupe poslanika Lige socijaldemokrata Vojvodine Bojanom Kostrešom o poljoprivrednoj politici u 2012. godini.

Petrović i Kostreš su zaključili da je isplata avansa za subvencionisanje poljoprivredne proizvodnje u najkraćem roku mera koja će u značajnoj meri doprineti tome da poljoprivredni proizvođači blagovremeno i efikasno završe prolećnu setvu.

Ova mera će omogućiti i povećanje proizvodnje i zarade poljoprivrednih proizvođača, navodi se u saopštenju Ministarstva poljoprivrede, trgovine, šumarstva i vodoprivrede.
 
Ljudi kakve to pare uplacuje ministarstvo?Ja danas dobio 2 sms poruke i pise UPRAVA ZA POLJOPRIVREDU....2 razilicita iznosa.... :sta:
 
Ljudi kakve to pare uplacuje ministarstvo?Ja danas dobio 2 sms poruke i pise UPRAVA ZA POLJOPRIVREDU....2 razilicita iznosa.... :sta:
kakve sad pare jel ozbiljno? kod nas nije imalo nafte par dana za bonove meni nešto papiri nisu bili u redu pre deset dana predo još nisam dobio bonove još uzeo od komšije na zajam sad nemam ni njemu da vratim a rok ističe
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh