Subvencija poljoprivredi za 2012. godinu

Po hektaru ili kilogramu ?

  • Obečanih 14000 din po ha

    Glasovi: 185 84,1%
  • Dobijenih : Dizel i avans oko 5000 din

    Glasovi: 35 15,9%

  • Ukupno glasača
    220
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
U Subotici na jednoj pumpi, kod suda, juče nije bilo goriva na bonove a na drugoj, kod buvljaka, sam uzeo 100L bez čekanja. Još 60L kad se isprazne 2 kanistera i gotovo. Imam još 4 jutra da spremim i posejem, malo prskanja, pluženja a preko 150L će da stoji verovatno do kraja leta.
 
Imali šta od produženja roka za dizel, dali je izašlo nešto zvanično jer ovde kod nas u okolini goriva nema nigde.
 
tuzno je ovo sto rade,ja cekam vec 8 dana da dobijem bonove za gorivo,a rok do 15-tog,sta ce biti posle izbora,kada se ovako brinu za seljake pred izbore...
 
Ne znam ko ce dobiti ove subvencionisane kredide li ja znam da necu.Kakve su to zajebancije,ono ne moze da se dobije bez debele veze.

Odeš lepo u banku komercionalnu-treba ti:
Izvod setvene strukture iz trezora.
Potvrda o plaćenom porezu na katastarski prihod.
Minimum nije ograničen a u prokredit je 550 000

U komercionalnoj je potrebna profaktura a u prokredit ne treba.
 
U Beogradu ima goriva za bonove (Francuska ulica, 29. Novembra...), kome je blizu, isplati se da dodje, auto prikolica, 2 bureta.
 
"Министар пољопривреде, трговине, шумарства и водопривреде Душан Петровић примио је данас Народног посланика Бојана Костреша, представника групе посланика Лиге социјалдемократа Војводине. Тема састанка била је пољопривредна политика у 2012. години.

Овом приликом министар Петровић и господин Костреш су закључили да је исплата аванса за субвенционисање пољопривредне производење у најкраћем року, мера која ће у значајној мери помоћи да пољопривредни произвођачи благовремено и ефикасно заврше пролећну сетву. Ова мера ће допринети повећању производње и зараде пољопривредних произвођача." ovo je sa sajta ministarstva poljoprivrede a detalji jos nisu poznati..nesto se suska da ce biti 1500 din avansa po ha na zitarice...
 
Ala će da se pretrgnu sa tih 1500 din/ha.To će sigurno uticati na povećanje prinosa i konkurentnosti naše poljoprivrede.:haha:
Pa oni nas stvarno zajebav..u
 
Nema naštampanih bonova.... To je i kod nas odgovor... podelili su ko je predao do 23-ćeg a za one koji su kasnije predali, čekajte da se naštampaju bonovi....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh