Subvencija poljoprivredi za 2012. godinu

Po hektaru ili kilogramu ?

  • Obečanih 14000 din po ha

    Glasovi: 185 84,1%
  • Dobijenih : Dizel i avans oko 5000 din

    Glasovi: 35 15,9%

  • Ukupno glasača
    220
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Iz 2-og.
Hajde i mi da napišemo peticiju ministarstvu,ili da nam plate ili blokiramo.
 
Pojedinci su naveli da bi subvencije valjalo ukinuti, a povećati regresirano trošenje dizela, semena i mineralnog đubriva.

Kakvi pojedinci pa to je stav većine poljoprivrednika.To je i najbolja varijanta i trošio bi se novac namenski.
 
Ala Petrovic laze - maze .. 3x reci laz ispadne istina u medijima ... Pa to sto nam nude je pitanje , em novci iz budzeta 2013 , a gde je za 2012 ?? pojeli bilbordi za izbore !!... Neodustajmo od zahteva . Nisam ni ja velik proizvodjac sa 20 Ha ali naravno da mi vise godi uredba iz 2010 i 2011 !
 
Ljudi sta je sa bonovima... Ja juce i danas obisao pumpe da kupim naftu za bonove koji su mi ostali, i kazu mi NEMA vise na bonove. Samo redovno po 140 i nesto...NIS-ove pumpe su u pitanju, Djurdjevo, Sajkas, Minut i 2 u NS-u...Nesto se desava, a nije jos 15-ti...:sta:
 
Goxgi , zvao ja kazu nema nafte .. ali nezna decko sto radi da je ukinuto to za bonove .
 
Poslednja izmena:
I kod nas dolaze po naftu iz 4-5 okolnih sela. Kada sam isao po naftu - gledam pa nikoga ne poznajem, onda skapiram da ima uljeza u selu :haha:
 
Naftu uvek sipam preko najlon čarape, i vodim računa da su mi burad i kante uvek čiste. Sad, kad sipam u traktor ovu naftu kupljenu za bonove, čarapa se toliko zaštopa od prljavštine da nafta jedva procuri kroz točir. Ne znam da li to ima veze sa subvencinisanom naftom, ali ovo je katastrofa koliko je prljava nafta...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh