Subvencija poljoprivredi za 2012. godinu

Po hektaru ili kilogramu ?

  • Obečanih 14000 din po ha

    Glasovi: 185 84,1%
  • Dobijenih : Dizel i avans oko 5000 din

    Glasovi: 35 15,9%

  • Ukupno glasača
    220
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
da ti se zahvalim na ovom linku jos deset puta,svaka cast nasim kolegama iz vojvodine,ali mi sumadinci smo siromasni za vas,i prestanite da nas prozivate sto nismo izasli na proteste,jer ja sam sad uzeo 225 litara nafte,sa tim treba da radim i zivim,ne da se vozam do beograda i nazad,drugo,imam traktor iz 1976 koji je neregistrovan,i mali milion obaveza koje moram da ispunim da bi preziveo za sledece bitke,a te pare od subvencija mi ne vrse nikakav poso,cak ni ovaj regres za naftu,jer ja sam sirot za mnogo vise nego za 200 litara nafte i 60000 din subvencija po hektaru,u celom selu jedini imam rotacionu kosacicu,o cemu vise da vam pricam,vise od pola njih jos okopava kukuruz,jedini imam umaticene ovce u selu,gledaju me ko ludaka,kupujem pet njiva da bi napravio jednu od 1,5 hektara,a neko me proziva da necu na proteste,ocu al kad budete vesali bagru za bandere,toliko od mene
 
da ti se zahvalim na ovom linku jos deset puta,svaka cast nasim kolegama iz vojvodine,ali mi sumadinci smo siromasni za vas,i prestanite da nas prozivate sto nismo izasli na proteste,jer ja sam sad uzeo 225 litara nafte,sa tim treba da radim i zivim,ne da se vozam do beograda i nazad,drugo,imam traktor iz 1976 koji je neregistrovan,i mali milion obaveza koje moram da ispunim da bi preziveo za sledece bitke,a te pare od subvencija mi ne vrse nikakav poso,cak ni ovaj regres za naftu,jer ja sam sirot za mnogo vise nego za 200 litara nafte i 60000 din subvencija po hektaru,u celom selu jedini imam rotacionu kosacicu,o cemu vise da vam pricam,vise od pola njih jos okopava kukuruz,jedini imam umaticene ovce u selu,gledaju me ko ludaka,kupujem pet njiva da bi napravio jednu od 1,5 hektara,a neko me proziva da necu na proteste,ocu al kad budete vesali bagru za bandere,toliko od mene

Ovog puta se nece ici za BG nego saobracajnice... a za obaveze svi mi imamo 1-2 dana nista strasno . Sve se moze kad se hoce , informacija je pola posla
 
Beograd -- Odbor Skupštine Srbije za poljoprivredu predložiće Vladi Srbije da ukine sve uredbe donete ove godine o raspodeli agrarnog budžeta.
@savato@

Procitaj ponovo link koji si okacio.
 
Sve je to lepo ali koliki je uticaj tog odbora ? A da će neko iz ministarstva poljoprivrede ,priznati grešku ,čisto sumnjam.:sta:
 
Ako Borisko da ostavku danas-sutra,nema nista od subvencija...Sve se prolongira,kome da se zalis,protestvujes...Slavici Djukic Dejanovic koja ce obavljati funkciju do izbora?! Sve se to smisljeno radi,lopovi su jedared!00
 
Iz inata će da naprave još gore! Na primer da pravo na subvenciju po hektaru imaju samo PIO osiguranici i to samo za zemlju u posedu(ništa arenda) i to za one parcele na kojima je rađena analiza i to da rezultati analize nisu stariji od 4 godine...
 
Beograd -- Odbor Skupštine Srbije za poljoprivredu predložiće Vladi Srbije da ukine sve uredbe donete ove godine o raspodeli agrarnog budžeta.
@savato@

Procitaj ponovo link koji si okacio.

Nemojte zaboraviti da se iz budjeta poljoprivrednika uveliko trose novci za popravku atarskih puteva !!! Ucestvovaosam u jednom projektu 4 dana (nisam znao ko je investitor) kancelarije za rurarni razvoj angazuju za te usluge Komunalna preduzeca iz te opstine , nakon toga komunalna preeduzeca angazuju dalje firme koje ce obavljati radove , tako da u ocima javnosti izgleda da vrh drzave investira u puteve a u poledjini trose novac iz budjeta poljoprivrednika na PREDIZBORNU KAMPANjU kao oni prave puteve i asfaltiraju ulice

---------- Poruka napisana u 21:19 ---------- Prethodna poruka je at 21:17 ----------

u mojoj opstini svako selo dobija po 500m asfaltnog puta , skoro svaka masina (kamion, bager , ult, bulduzer) rade i nemogu da postignu koliko traze
 
e ovo je kao nas ministar a to o cemu prica nas ceka.
A ovako izgledaju obavestenja iz ministarstva tipa MM
E dali sada vidite zasto treba razdvojiti ministarstvo poljoprivrede od ministarstva ekonomije .U ekonomiji je bitno trenutno stanje, a u poljoprivredi domacinsko ponasanje jer za godinu dana mozes unistiti ono sto su ljudi generacijama stvarali. Jer ti biljku nemozes prevariti ona zna koliko ima u zemljistu i tako raste, mozes prevariti samo sebe bacis manje djubriva i mislis ok ono lepo izgleda al na kraju vidis da si se prevario jer nema mnogo za branje, i zato nam treba kontinuitet tek smo doveli njive na neko normalno stanje sa djubrenjem, a oni to ukinu. ljudi nije poljoprivreda danas za juce nego sada za buducnost. svi pricaju kako je muvano pa kako si mogao da upises hektar koji nepostoji?
 
Poslednja izmena:
Ništa mi ne možemo napisati a da oni ne znaju.Misliš da oni nisu mućkali.pa zbog toga nije ni kontrolisano.
Sad čemo mi hobisti tražiti retroaktivno da nam isplate.
 
Ništa mi ne možemo napisati a da oni ne znaju.Misliš da oni nisu mućkali.pa zbog toga nije ni kontrolisano.
Sad čemo mi hobisti tražiti retroaktivno da nam isplate.

Da, sad ćemo mi TAKOZVANI hobi poljoprivrednici iz pasivnih krajeva da tražimo retroaktivno za prethodne dve godine pa da kupujemo i mi malo komšijske kuće od subvencije za repromaterijal.

Zemljače, šta god da napišeš svaka ti je na mestu, nego neću više da ti lupam ono "zahvali se" pošto smo iz istog sela još će neko da pomisli da se znamo lično, pa da smo se dogovorili da se častimo. :ppozdrav:Sad bi' te pit'o iz kog si frtalja, ali neću da idem u :off_topic:.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh