Subvencija poljoprivredi za 2012. godinu

Po hektaru ili kilogramu ?

  • Obečanih 14000 din po ha

    Glasovi: 185 84,1%
  • Dobijenih : Dizel i avans oko 5000 din

    Glasovi: 35 15,9%

  • Ukupno glasača
    220
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ajde jedno konkretno pitanje za sve! Sta sad na izborima????? Koga birati?? Misli li iko ovde da ce kod drugih ( ako dodje do promene mada nije prilika ) biti drugacije!?!?!
Samo blokade pomazu verujte da zavise od nas vise od bilo cega drugog, kakva evropa kakva rusija ? Srbija je bez poljoprivrede nista!!
Jel vidite da odlazu samo da prebrode do izbora! Posle nema menjanja!!!
Sesti i dogovoriti u asocijaciji nesto realno i korisno za sve i objaviti javno sta se trazi! Ako nedaju onda na ulice, tako rade pametni!
Pa ko ovde bre veruje da ce da nam daju nesto sami od sebe !!

Od mene samo ovoliko:

"OVAJ NAROD TREBA **greška"

ako nam neka politika iz opozicije ne pomogne i pogura celu ovu prica ili bar da neki vid podrske mi sami kao paori jako tesko cemo izgurati ovu pricu " nasi sindikati " tj. ascijacije su zaplaseni pretnjam i raznim ustupcima rezima posle proskogodisnjh protesta, tako da smo skoro sami, a ima potencijala i sanage da se od cele ove price dobije grcki scenario ali ne da smo mi u prvom planu.
grad i gospoda iz grad nece da podrze selo jer su to 70 % seljaci koji su sa gadjenjem skinuli seljacke grunjake i ostale pintle i obukli gradsku kinesku konfekciju i jeftinu HTZ opromu i postali gradjani gospoda za 250e a ostavili kuce u selo da im popadaju i mi sad ako nesto dobijemo od drzave a oni ga ...... jer ta njina privreda za kojom su trcali crkava kartice im blokiraju sve manje ima za zivot u gradovima i oni sad nama paorima da daju neki glas podrske bez nekog jaceg politickog pokrica nema sanse.

SAMI SMO trenutno

---------- Poruka napisana u 20:30 ---------- Prethodna poruka je at 20:24 ----------

Videcemo sve u praksi kako ce biti ... Pa kad nebude moglo na svim NIS pumpama , zbog reci ( distribucije ) u saopstenju . Pa budemo morali nociti ko zna gde i koliko .
e tad ce valjda da ljudima pukne k... i nameste opsti haos ako im dodje iz u glavu ovo ne vodi na dobro samo stap i kanap a imace pojedini sanse i da omaste kanap
 
Poslednja izmena:
Čitate vi nešto ili samo pišete ??

---------- Poruka napisana u 20:17 ---------- Prethodna poruka je at 20:15 ----------

Ko zna kad će početi da dele bonove ........ U trezoru još nisu uneli promene .........
rade prekovremeno, mene su zvali u 17 i 15 da provere da li želim da povećam količinu bonova za 1 lanac koji sam jutros doneo potpisan otkaz ugovora prethodnog zakupca.
 
Изгледа да овај сајт нико из те наше асоцијације не посећује да нам се обрати и каже докле се стигло, тј. дали се уствари уопште пошло са неким преговорима о субвенцији. Ми само лутамо као гуске по магли са нашим постовима.
 
prate ga samo cute oni ce da budu fini a nas da guraju u vatru mi da se koljemo jer posle pokolja ce se nesto i ostvariti pa treba to neko da iskoristi. sve su to lisicije fore a ovce su za klanje
 
Grešite ..... Bio sam danas na NIS pumpi i gledao sam saopštenje u kojim piše da je diezel 125 din - 60 din subvencija što izađe 65 din / l .
A vidi ti njih kako su dobro obavesteni o tome jer znaju tacno i koliko njih su podneli zahteve sa regres. gorivo. Verovatno svaki dan ga obavestavaju o tome jer oni misle da svako ko podnosi zahtev odobrava ovaj vid subv. Mnogo bistar nam je ovaj ministar.
 
A vidi ti njih kako su dobro obavesteni o tome jer znaju tacno i koliko njih su podneli zahteve sa regres. gorivo. Verovatno svaki dan ga obavestavaju o tome jer oni misle da svako ko podnosi zahtev odobrava ovaj vid subv. Mnogo bistar nam je ovaj ministar.

ja sam podneo zahteh ali mi ta njihova uredba NE odgovara ni pod tackom razno i ako narod krene da rusi i ja cu
 
Ja danas dok sam cekao kod savetodavca, vidim da salju poruke obavestavaju nekog koliko ima litara prijavljeno i znaju u svakom trenutku koliko ih se prijavilo i koliko ima litara.
 
Subvencija za gorivo je toliko dobra kao i dogovor za kan za prihranjivanje psenice koji jos niti je podeljen niti se zna kada ce to uraditi a subvencije po kilogramu su jos jedna u nizu prevara drzave u smislu Sve cemo vam dati ali nista necete dobiti nigde u evropi nema po kilogramu ali kod nas mora biti i nista me necudi pored advokata kao ministra poljoprivrede
 
Evo podsecanja od proslogodisnjeg ocekivanja subvencija, to je bilo kod nas na Vlajkovackom mostu.
lepo je covek prorekao oni su samo odlozili za godinu dana i evo sada vidimo sta su nam spremili mada je to bilo u opticaju i prosle godine.Mada nas je covek iznenadio takvom izjavom dosla lokalna tv i rts sa njima .Ali nismo verovali da ce je objaviti kada su je objavili poceli da zvone telefoni.
 
Ja mislim da je fizicki ne izvodljivo da se svo to gorivo podeli i ako ljudi imaju para da kupe svu kolicinu.kod nas ima 2 nisove pumpe,cisterna kada dodje je od 250000 l.a to lako podeli par velikih proizvodjaca,a nece svaki dan cisterna dolaziti u Nb,a da ne govorim u vecim gradovima...To je ono dali smo vam,a sami ste krivi sto ne koristite ono sto vam se nudi!
 
Pa ako pristanemo na OVO pristacemo i na ONO samo sto ljudi zure ko da nece preziveti ako nedobiju to gorivo. Da su hteli da pomognu dali bi ofarbano gorivo kolko god kome treba.

ssad mi kaze drugar da cemo za to gorivo morati u pancevo konkretno 120 km voznje.

kakvi hopstapleri i prevaranti nemam reci kako da nazovem te ljige
 
Ja mislim da je fizicki ne izvodljivo da se svo to gorivo podeli i ako ljudi imaju para da kupe svu kolicinu.kod nas ima 2 nisove pumpe,cisterna kada dodje je od 250000 l.a to lako podeli par velikih proizvodjaca,a nece svaki dan cisterna dolaziti u Nb,a da ne govorim u vecim gradovima...To je ono dali smo vam,a sami ste krivi sto ne koristite ono sto vam se nudi!

Hoces reci 25 000 l ... a to sam i napomenuo da fizicki nece biti odrzivo . Jedino ako produze rok vazenja bonova , to ce im biti jedino do sad nesto korisno

Miroslave i da je tako odakle znaju ciji je traktor reg.. Pusta prica ( utopijia )
 
Bas bi i to voleo da vidim da se mora u PA po gorivo ... :haha: . Ne sekiraj se ima obavestenje na pumpama ;)
 
I ja sam isto to cuo s tim da ce nas primiti sve od jedan put u Beograd i da ce deliti svu kolicinu nafte za jedan dan da se ne bi zadrzali i stvarali guzve vise dana...:haha:
Vidis da misle oni na nas...:haha:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh