Subvencija poljoprivredi za 2012. godinu

Po hektaru ili kilogramu ?

  • Obečanih 14000 din po ha

    Glasovi: 185 84,1%
  • Dobijenih : Dizel i avans oko 5000 din

    Glasovi: 35 15,9%

  • Ukupno glasača
    220
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne doplata je jasno i glasno 65din/litru.
meni je nakbliža pumpa u ZR na oko 45km.Ima da idem i da noćim tamo ako treba.
 
al nam ministar maze oci sa bonovima,a ostalo ,svugde u svetu su subvencije po hektaru a kod nas obrnuto a hocemo kako u evropsku uniju pa daj nam onda subvencije ko u evropskoj uniji- nafta poskupila u zadnja tri meseca a poskupice i jos
 
Rast cene i da bude ne utiče na cenu od 65 dinara koliko ćemo mi plaćati.Država je sklopila ugovor sa NIS-om na 125 dinara i to se ne menja što se ovog načina kupovine tiče.
 
Ma ok , samo nigde nisam to zvanicno procitao ... I na busu pise lasta pa ne leti ! Zato sam pitao ima li kakav sajt , nisam porekao Diklofen
 
Grešite ..... Bio sam danas na NIS pumpi i gledao sam saopštenje u kojim piše da je diezel 125 din - 60 din subvencija što izađe 65 din / l .




Raspodela bonova za gorivo od subote



Beta pre 5 sati
petrovic-vlada-kzs.jpg
BEOGRAD, 15. marta 2012. (Beta) - Ministar poljoprivrede Srbije Dušan Petrović najavio je u četvrtak da će podela bonova poljoprivrednicima za regresirano gorivo za prolećne radove početi 17. marta, a distribucija goriva 22. marta.

Na konferenciji za novinare u Vladi Srbije on je rekao da će gorivo, koje će država subvencionisati sa 60 dinara, isporučivati Naftna industrija Srbije (NIS), sa kojom će danas biti potpisan ugovor.

Cena litra regresiranog dizela D2 biće 65 dinara, a cena evrodizela će biti formirana tako što će se obračunavati cena koja bude u tom trenutku na pumpama NIS-a umanjena za 60 dinara, rekao je Petrović.

Srpski ministar poljoprivrede je naveo da je prijavljivanje za regresirano gorivo počelo pre dva dana i da će trajati do 9. aprila.

Do srede je 40.000 poljoprivrednika podnelo zahteve za oko 15.000 tona regresiranog goriva, rekao je Petrović, navodeći da se zahtevi mogu podneti kod 1.500 asistenata savetodavaca i u 145 filijala i ekspozitura Trezora Ministarstva finansija.
(Beta, 15.03.2012)
 
Da li ima negde neko obavestenje na kojim sve pumpama ce se tociti taj dizel za bonove,mislim na neku mapu Nisovih benzinskih stanica jer su neke i date u zakup
 
Čitate vi nešto ili samo pišete ??

---------- Poruka napisana u 20:17 ---------- Prethodna poruka je at 20:15 ----------

Ko zna kad će početi da dele bonove ........ U trezoru još nisu uneli promene .........
 
Videcemo sve u praksi kako ce biti ... Pa kad nebude moglo na svim NIS pumpama , zbog reci ( distribucije ) u saopstenju . Pa budemo morali nociti ko zna gde i koliko .
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh