Subvencija poljoprivredi za 2012. godinu

Po hektaru ili kilogramu ?

  • Obečanih 14000 din po ha

    Glasovi: 185 84,1%
  • Dobijenih : Dizel i avans oko 5000 din

    Glasovi: 35 15,9%

  • Ukupno glasača
    220
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
što se tiče propagande Gebels je mala beba za ove naše i uspevaju u tome meni na poslu kažu " pa šta se vi seljaci bunite dobili ste jeftino gorivo subvencije po kilogramu i šta još hoćete ako ponovo blokirate puteve goreće vam traktori mi ima da vam ih zapalimo " a nemaju pojma da je i jedno i drugo ucena to vlast i hoće da svi misle kako oni pomažu seljaka a seljaku sve gore i gore
 
Tako ti je kad se opanak opapuci .. ti isti su pobegli iz sela . Danas je dan D , trebalo bi da znamo nesto vise . Ili - Ili !
 
Offtopic - gde i po kojoj ceni kupujete burad za naftu, trebaće nam za ove bonove?
Neko je pomenuo cenu od 250 RSD, na netu nisam uspeo da nađem ništa ispod 350 RSD u Kuli...
 
Imate ovih cisterni po 1000l svuda i cenu su izmedju 80-100,- Eura a verujem da ce poskupeti sada!
Mi smo uzeli dve pre neki dan kod "Race" u Begejcima jedna za gorivo a druga za vodu!
 
Ti sto misle da je nama lepo ,pa sto su pobegli odavde.nego ko ce da pali i sta zna se ko je kako dosao tako je red i da ode. Nemoj da rade cisterne sa osokom i to svinjskom pa da vidim ko ce da se opere od toga min 2 nedelje ostaje miris.
 
Људи имали на форуму неког из те асоцијације, па да нам тачно каже шта ће у тим преговорима да тражи у наше име, и шта ми да радимо на терену да то подржимо.Јер у медијима је мрак, а овде на форуму само се јуначимо дајте нешто да радимо, јер ће да останемо без субвенција.
 
  • Like
Reagovanja: raf
ma svi cute , niko ne prica o nicemu ali vidim da moji traktor ide na ulicu pored glavnog puta .
 
Ја ћу опет да поновим можда неко из асоцијације буде на форуму.
Људи имали на форуму неког из те асоцијације, па да нам тачно каже шта ће у тим преговорима да тражи у наше име, и шта ми да радимо на терену да то подржимо.Јер у медијима је мрак, а овде на форуму само се јуначимо дајте нешто да радимо, јер ће да останемо без субвенција.
 
Ministar je jos pre nedelju dana reko da ce danas da donesu uredbu o subvencije,a od toga kolko viidmo nema nista,opet jos jedna njegova sarena laz.Ja ne znam sta se vise ceka,u boj krenite junaci svi.:cool:
 
Ја ћу опет да поновим можда неко из асоцијације буде на форуму.
Људи имали на форуму неког из те асоцијације, па да нам тачно каже шта ће у тим преговорима да тражи у наше име

Da je srece da su ovde sa nama na forumu, gde i pripadaju, pa da im se otvori nova tema gde se konkretno razgovara o tome, sa sto manje off-a, sa sto vise konkretnim predlozima sa nase strane. Oni trebaju da zastupaju nase interese.
 
Dodje sa drljanja ... a uredbi nema ? Auu ... A predstavnici pregovora cute jos . Koje su tu mucke !!!
 
Vec sam okacio link, al nije na odmet ponovo.
http://www.srbija.gov.rs/vesti/dokumenti_sekcija.php?id=90344
Ovde pratim i cekam. Obicno, sve sto izglasaju danas, okace ili predvece, a najcesce sutradan. Refresh ili reload i pomozi Boze :)

EDIT:
Најавe догађаја

[TABLE="width: 100%"]
[TR]
[TD] 15.03.2012. |
Одложена седница Владе Србије
Седница Владе Републике Србије, која је била заказана за данас у 13 часова, одложена је.

О новом термину одржавања седнице, као и конференције за новинаре, представници медија биће накнадно обавештени.
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]
spacer.gif
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
 
Poslednja izmena:
Ma pratimo na sajtu , naravno . Nego verujem da ce izaci na konferenciju za novinare da nam predoce nacrt uredbe prvo .. ali ni toga nema !

Seme stiglo , uredbe nema ... hocu da vidim sta ce biti da bi znao koliko cega da sejem da mogu kalkulisati .
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh