Subvencija poljoprivredi za 2012. godinu

Po hektaru ili kilogramu ?

  • Obečanih 14000 din po ha

    Glasovi: 185 84,1%
  • Dobijenih : Dizel i avans oko 5000 din

    Glasovi: 35 15,9%

  • Ukupno glasača
    220
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ja predao kod asistenta savetodavca i potrošio 15 minuta, od toga 12 za šetnju od i do auta. pod predao mislim na ušao, ona popunila obrazac za dva minuta, dva potpisa i doviđenja.
 
Danas pricao sa preostalim stocarima,spremaju se na gasene farmi jer nemogu da prezive sa ovim vidom subvencija.jer ono sto oni utrose nesubvencijonise se silaza,detelina .smatraju da je bolje da prodaju stoku i to uloze u zemlju.a stoku neka drzi ko je lud,mleko neka proizvodi neko drugi.a na kraju neka ga uvezu znaju oni to vec su ga uvozili.ali vise nema ludaka koji ce da rade na svoju stetu, oni su propali banke im uzele sve.
 
lele ovaj laze pa i sam veruje (ivkova slava) Sve ovo me podseca na seriju stizu dolari. Mi se dogovaramo oko para a nas ujka Gorcilo(ministar) izgleda bankrot. Soic je tek slika i prilika
 
ako je i jedan od tih tamo sto su postavili komentare paor ja ih ljubim u du..e svakog ponaosob .
kakvi namesteni komentari
To su oni sami pisali, svi komentari su na isti kalup, sami sebe nahvališe i ministra a nema ni novih komentara, svi su pisani u radno vreme, čitko i bez štampanih grešaka, to je pisala jedna ista osoba. Propaganda na svakom nivou.
 
To su oni sami pisali, svi komentari su na isti kalup, sami sebe nahvališe i ministra a nema ni novih komentara, svi su pisani u radno vreme, čitko i bez štampanih grešaka, to je pisala jedna ista osoba. Propaganda na svakom nivou.

ako ovi prevaranti opet nekako dobiju izbore ja kupim decu i odo odavde jer kad nameste onu fabriku u kovacici mogu da nam daju i po hiljadu evra subvencije dzaba ce biti
 
Mogu da probaju, ali nece da im prodje, bice im mnogo gore nego prosle godine, a imaju i izbore u maju. Bolje im je da se ne z..... sa seljacima.
Ne da ce probati vec zaj....ce nas u zdrav mozak a mi ko mule nista ne preduzimamo. A ako to ostavimo da im pokazemo na izborima onda smo stvarno i smesni i ludi. Pa zar mislis da cemo mi paori odlucivati nesto? Imaju oni svoje druge adute koji ce glasati za njih. A za nas je onda kasno za nesto. Ostacemo ove god. bez icega. Zivi bili pa videli.
Neki kazu da cemo bar nesto od nafte imati. Pitam se sta? Pa do 15 Aprila nafta je vrlo moguce da kosta i nekih 160 din. Uz njihov povracaj od 60 din ta nafta izadje 100 din. Pre 3 nedelje mogao sam kupiti A i kupio sam oko 700 l loza za 95 din l. Fakticki ja po svakoj litri sam izgubio 5 din. O cemu pricamo? O kakvom povracaju? Ljudi ove stvari svako normalan i svako ko ima bar 4 razreda osno. skole moze da vidi. Zao mi je nekih sa foruma koji su KAO skolovani a tako kratkovidi kad prihvataju ovakav vid subvencionisanja.
 
Poslednja izmena:
Izmrcvaren je narod i cuti , a to je najgore . Videcemo da li ce ovi izbombardovati regres na repromaterijal kao i ovi godina
 
Peet,to je to,samo mislim da je dovoljno prvo polugodište 1-og razreda tj.samo da nauči da čita i piše.Ali mnogo to znači kad misle da je tako dobro pa su sami uvereni u to ili su njihovi ljudi pa će se ogrebati na drugi način.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh