Subvencija poljoprivredi za 2011 godinu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
vidi ja da cemo mi to pre resiti. sve namete nam gurnuli na grbacu .pa ce nas milosavljevic vaditi iz go.... nas spasilac od pre par godina :zli:
 
pre ce biti totalna blokada srbije, zbog ukidanja ministarstva poljoprivrede i vracana najveceg neprijatelja poljoprivrede koji nas je sve ojadio.
 
ма не укидају они министарство пољопривреде како вам није јасно него га ПРИПАЈАЈУ мин трговине да ми не би имали разлога да се бунимо,, а што нису припојили мин економије , трговине и финансија у једно јер је то уско везана област, који ће нама мој овако малој држави три министарства из једне области, а не спајати пољопривреду и трговину , боље да су спојили спорт и пољопривреду јер му ми дођемо као спортисти ускакајући из машине у машину , трчећи маратон и пливајући у сопственом зноју од шалтера до шалтера да би сакупили документацију а УРЕДБИ НЕМА
 
16 aprila koliko sam ja ukapirao..... Boze zdravlja idemo da menjamo ove lopove, ovo vise nikuda nevodi.... pogledajte samo sta se radilo u Kolubari i nikom nista...... daju 10 000 evra po radniku da bi se otvarale neke bezvezne fabrike, poklanjaju nase pare Slovencima i Korejancima, sto te pare nisu preusmerili poljoprivrednicima, makar po 2 000 evra pa koliko bi svakome znacilo ..... propast
 
i kada ti da tih 2000 e ti kupis ovo ono i samim tim ozivis druge i pocine sve da zive,i rade. a pa nemoze to tako onda oni nemaju nikakav procenat od toga
 
Па само новац од продаје телекома бар 1/2 да се уложи само у 2 ствари одводњавање и наводњавање и комасацију па то би се вратило за годину дана све назад јер видите колико је храна поскупела а и биће скупља и скупља јер се само кукуруз користи у 70 производа а кина је све јача и јача а они се углавном хране свињским месом а да би узгајали свиње треба им кукуруз што значи имаш познатог купца само треба произвести ами немамо услове за то а по мени је то као 1+1=2
 
kad sam hteo da se prijavim za PIO pitam na birou jel daju neke pare sto se skidam,zaposljavam sam sebe,kazu nema nista!a pitam kako daju firmama kad zaposle radnika oni kazu takav je zakon!sramota sta ova drzava radi od nas,lopovi!
 
Ne mogu da se ne ukljucim i da pitam ovog ovde sto sve zna, a on ce se prepoznati kad je rekao da se nece vise ukljucivati u raspravu i da ce da ga trazimo sto se javlja sam, i to uvek u politicvkom konteksu,ne vidim da ga ima negde gde se vodi rasprava o obradi zemlje,o setvi o kombajniranju samo huska postene seljake na svadju.
 
srdjuanzorz je napisao(la):
10fqtj8.jpg
166ge3c.jpg
2q03p13.jpg
evo skenirao sam :D

Jel ovo do koliko je povracaj ili do koliko mozes da uzmes kredit ? :sta: :sta: moze to neko malo da pojasni ? :ppozdrav:
 
теби из пожаревац ћу понајмање да се правдам јер очигледно не читаш постове и појавиш се ту само са две реченице јел више и не можеш да саставиш, погледај лепо да ме је диклофен лично запитао за моје мишљење а када би се ја устручавао никада се не бих обазирао на такве који не знају шта хоће у животу и престани већ једном да ми придајеш политичке епитете . ја јесам сељак али ако сам сељак не морам да орем, ја се бавим воћарством и немој ти мени да одређујеш,, ко је шта,, јер мој један хектар заради више него твојих 50 и према томе спусти мало лопту јер ја тебе не прозивам једино ако ти је циљ да минираш људе који су нашли заједнички језик да ово што се дешава ,,не ваља,, а теби ако ваља немој се укључивати то је стара порука иди и ори и певај, а ми ћемо се борити и за тебе
 
provac je napisao(la):
теби из пожаревац ћу понајмање да се правдам јер очигледно не читаш постове и појавиш се ту само са две реченице јел више и не можеш да саставиш, погледај лепо да ме је диклофен лично запитао за моје мишљење а када би се ја устручавао никада се не бих обазирао на такве који не знају шта хоће у животу и престани већ једном да ми придајеш политичке епитете . ја јесам сељак али ако сам сељак не морам да орем, ја се бавим воћарством и немој ти мени да одређујеш,, ко је шта,, јер мој један хектар заради више него твојих 50 и према томе спусти мало лопту јер ја тебе не прозивам једино ако ти је циљ да минираш људе који су нашли заједнички језик да ово што се дешава ,,не ваља,, а теби ако ваља немој се укључивати то је стара порука иди и ори и певај, а ми ћемо се борити и за тебе
a jel moze latinica pa da te svi lakše razumeju ::namigivanje::
 
skal je napisao(la):
provac je napisao(la):
теби из пожаревац ћу понајмање да се правдам јер очигледно не читаш постове и појавиш се ту само са две реченице јел више и не можеш да саставиш, погледај лепо да ме је диклофен лично запитао за моје мишљење а када би се ја устручавао никада се не бих обазирао на такве који не знају шта хоће у животу и престани већ једном да ми придајеш политичке епитете . ја јесам сељак али ако сам сељак не морам да орем, ја се бавим воћарством и немој ти мени да одређујеш,, ко је шта,, јер мој један хектар заради више него твојих 50 и према томе спусти мало лопту јер ја тебе не прозивам једино ако ти је циљ да минираш људе који су нашли заједнички језик да ово што се дешава ,,не ваља,, а теби ако ваља немој се укључивати то је стара порука иди и ори и певај, а ми ћемо се борити и за тебе
a jel moze latinica pa da te svi lakše razumeju ::namigivanje::
[/quot
Pa trebali bi svi da znamo i cirilicu,valjda smo to ucili u skoli
 
Kad otvoriš forum kako je pisano tamo ajde sad da se pravimo pametni pa svi da pišemo po svome.
Nemam ja ništa protiv ćirilice ali nije tako započeto.
 
mozda jesmo učili svi a mozda i nismo svi učili ćirilicu jasam to napomenuo radi lakšeg razumevanja ::namigivanje::
 
provac je napisao(la):
теби из пожаревац ћу понајмање да се правдам јер очигледно не читаш постове и појавиш се ту само са две реченице јел више и не можеш да саставиш, погледај лепо да ме је диклофен лично запитао за моје мишљење а када би се ја устручавао никада се не бих обазирао на такве који не знају шта хоће у животу и престани већ једном да ми придајеш политичке епитете . ја јесам сељак али ако сам сељак не морам да орем, ја се бавим воћарством и немој ти мени да одређујеш,, ко је шта,, јер мој један хектар заради више него твојих 50 и према томе спусти мало лопту јер ја тебе не прозивам једино ако ти је циљ да минираш људе који су нашли заједнички језик да ово што се дешава ,,не ваља,, а теби ако ваља немој се укључивати то је стара порука иди и ори и певај, а ми ћемо се борити и за тебе
A tebi "vocaru" sa toliko zemlje sigurno krivo sto nisi u tvom Sabcu u upravi za agrarno placanje pa da mozes vise da dobijes.Kod nas takvih vocara sa toliko "puno" imanja nema jer mi nismo tako bogati kao ti i nama ovo malo subvencije je bilo dobro ali hteli ste promene pa sad ce da dobijes sigurno kod Milosavljevica vise jer to je covek za krupne poljoprivrednike kao sto si ti.Nemoram ja da znam da pisem puno vec sta pisem ipak sam ja seljak a ne pisac.Samo ti pisi nasiroko pa ce ti biti bilje,ali ne drzis se onog sto kazes to stoji.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh