Subvencija poljoprivredi za 2011 godinu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mislim da će ipak biti preveliko nezadovoljstvo pa me ne bi čudilo i da dođe do neke organizovane delatnosti ::traktor::
Otvarajte novu temu pod hitno.
 
Naše a da bude gore zlo nije moglo.E sad da ga je Miško mogao uvesti iz Evrope to stoji.
 
Kao sto rece "meker" : Sjasi Kurta da uzjasi Murta"....
Samo , sto "Kurta" nije bio dobar, ali je zato "Murta", mnogo gori po nas poljoprivrednike.
Za Deltu tj.Miskovica bice dobar, jer je po njihovoj volji i postavljen. :zli:
 
diklofen je napisao(la):
ZRENJANINAC je napisao(la):
Pa štrašniju vest nisam mogao pročitati.Poljoprivrednici na noge lagane i za BG. :zli: :zli: :zli:
Podržavam ovaj poziv.
I ja podržavam ovaj poziv. Ovo je najgore što se moglo desiti za svakog običnog Poljoprivrednika u Srbiji. :zli:
Post je spojen: [time]уторак, 01. март 2011. 16:20:03 CST[/time]
_________________________________________________
 
Poruka

Koliko me pamćenje služi do sada je policija uvek uspešno rasturala proteste seljaka. Oni radnici sedeše na pruzi mesec dana niko ih ne dira. Samo kad se seljaci bune onda radi pendrek. Neznam šta će biti ali ovako neće moći dugo. Subvencije za radna mesta 10000evra a poljoprivredi ništa. Da su dali te pare u poljoprivredu bilo bi bolje i seljaku i državi. Ustvari seljak bi samo više radio a živeo bi isto.
 
Jedno pitanje:
Da li je naslov teme Subvencije poljoprivredi za 2011. godinu, ili protestna vožnja?
Terate temu u off totalni i onda se čudite kada postovi nestaju i kada zaključavamo teme...
 
Kolege imam informaciju daćemo ove godine dobiti veće subvencije čim nam dođe novi Ministar Milosavljev :haha: :haha: :haha:
 
joj ja ne smem ni da kazem sta sam cuo u vezi subvencija... nista dobro! ali evo raspitacu se jos jednom pa se onda javljam.
 
ne bih dok ne proverim info. mada me drugar ne bi zaj... ali mozda su njega. samo mogu da kazem ako je istina onda ce Bg goreti!
 
sve vise i vise nezadovoljnih poljoprivrednika, pitanje za SVAKOG dokle ovo trpeti sto nam radi sadasnja vlada.Neki kulturan narod sa zapada vec bi davno protestovao na putevima, a mi .....vi gospotdo samo se dopisujete na ovom forumu. ::lose::
 
Dobili smo ministra kakvog zaslužujemo.
nema od protesta ništa-još treba da zremo.
O subvencijama se zasad ništa ne priča,sada kada je promenuto ministarsrstvo biće sve zamrznuto na 6 meseci (na tu kartu su išli,nadaju se da će kroz silne namete prikupiti novac za subvencije) a nećemo ništa postići jer nemamo nikog iz naših redova-ONI NEMAJU NI CVANCIKA
 
Zoran0230 je napisao(la):
Dobili smo ministra kakvog zaslužujemo.
nema od protesta ništa-još treba da zremo.
O subvencijama se zasad ništa ne priča,sada kada je promenuto ministarsrstvo biće sve zamrznuto na 6 meseci (na tu kartu su išli,nadaju se da će kroz silne namete prikupiti novac za subvencije) a nećemo ništa postići jer nemamo nikog iz naših redova-ONI NEMAJU NI CVANCIKA
U pravu si sigurno nemaju oni para za subvencije i uopste za poljoprivredu pa ce da izmisle neku zvrcku da najesen ispacuju subvencije i kojekakve povracaje ako uopste izdrze do jeseni na vlasti
 
Pa ljudi oni (naši dragi vlastodršci), svake godine planiraju budžet sa deficitom i permanentno nas zadužuju. Sada će uzeti kredite od komercijalnih banaka :zli: :zli:. Valjda vam to nešto znači.
 
Каква бесмислена расправа! Једино је Стеве73 у праву. Полемишете о мин.и Делти уместо да дефинишите своје захтеве како да положај пољопривредника буде бољи. Причате о субвенцијама, уместо да сте већ крајем прошле год поставили захтеве за ову годину... Човек може да закључи да је већини добро,па тек овде мало ћаскате.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh