Subvencija poljoprivredi za 2011 godinu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
diklofen je napisao(la):
Nisam ja za trenutnu vlast niti ekipu oko poljoprivrede.Znam po sebi da mi je bolje nego sa prethodna tri ministra što ne znači da mi nebi bilo još bolje sa nekim novim i većim promenama.Ali,ali uvek postoji.
E zato sam ja da Vojvodina dobije veću samostalnost od jurizdikcije Srbije.Lepo da mi imamo svoj budžet pa sa njim i svoj procenat odvojen za poljoprivredu i njena davanja.
druže šta ti misliš da je nama u "srbiji" bolje,
nisi ti to baš najbolje formulisao :nono:
 
Da, mi ga branimo vi ga kudite pa se međusobno vređamo i počinjemo mrzeti jer imamo različitu boju dresa( zvezda-partizan)....i tako u nedogled.Sve smrdi na politiku...
Ja se definitivno isključujem iz dalje rasprave sve dok ne izađe uredba :cao:
Dobro reče KR pre par postova ,namlatismo xx strana a ništa ne rekosmo ::lose::
 
Pa rekao sam ja danas matorom cim oni idu kod njihovog babe u hotel na kopaonik bice rekonstrukcije vlade e jezik cu pregristi ladno se vraca politika u poljoprivredi od pre par godina kud bas deltica opet da vrate :zli:
 
Odosmo gospodo daleko u :off_topic:

ali trebalo bi odmah u blokade, dok još ovaj nije seo u fotelju, posle će da bude kasno!!!!
 
Ne preostaje nam nista drugo nego da se i mi pobunimo,nismo mi valjda gori od prosvetara :udri:
 
Pa ček bre malo...
Što sad da se bunimo kad se non-stop potenciralo da se Dragin smeni,a upravo je došlo do toga?
Pa sada će valjda biti dobro,zar ne :sta:
 
Dobro diklofen,ako je to resenje onda da popijemo nesto za novog ministra :zli:
 
Ma ajde ovo je van svake pameti,A znao sam da će neko sranje ispasti kad je premijer stavio poljoprivredu u usta :udri: :udri: :udri:
 
Branko, šaltaj ovo sve u novu temu "smena novog ministra poljoprivrede", a svi ostali punite akumulatore i kupujte antifrize pa se vidimo za nedelju dana na svim mogućim magistralnim putevima....
 
Ne bi me ni malo cudilo da se zarad visih ciljeva pare od ove teme preusmere Delti.
Ja sam za !
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh