Subvencija poljoprivredi za 2011 godinu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ostajte u blagodeti i uzivajte kao i do sada ja vam necu smetati ali ne vidim odkle tebi za pravo da me poistovecujes sa nekim ,,opzicijama ,, ja sam se davno deklarisao da nisam u politici a ni APS nije u politici tako da nemoj da iznosis lazi ako nesto ne znas onda je pametnije ,,pitaj,, a to sto ja napadam udruzenja niko se nije javio sa protiv argumentima , jedino tebe boli ,da li je to zato sto te istina vredja , ja mogu da pisem postova koliko ja hocu ali posto vidim da ste vi ljudi koji zivite u grimovim bajkama ja vas stvarno ostavljam na miru ali isto tako ocekujem i od vas i bez prozivanja jer ja tebe nisam prozvao i tacka .
 
Istine tu nema pa me ništa ni ne boli.Ja nisam ni u jednom Savezu pa stoga nemam potrebe nekoga braniti ,a ni podržavati.Nisam nigde učlanjen jer kod vodećih ljudi tih udruženja nisam prepoznao čoveka koji radi za sve podjednako.Svi se nešto bore jedni protiv drugih ,a u globalu niko protiv državnih nebuloza i loših odluka.
 
Sve sam ovo očekivao i čast mi je da se slažem po mnogim pitanjima sa članom Provcem -ćovek koji ima 51 a ja 47 godina i potpuno je u pravu.Vi koji ste zadovoljni nemate potrebe da posećujete teme koje imaju politički karakter.Pokušava da nas sa foruma priključi asocijaciji i nađu se ljudi (sami će se prozvati) da miniraju očajničke pokušaje poljoprivrednika da se udruže jer je krajnje vreme jer treba misliti i na budućnost.Pre bih rekao da vi radite za vladu a sasvim je normalno da smo svi ostali opozicija toj vladi.
Samo jedno pitanje;gde su uredbe,trebale su već davno izaći
 
Zoran0230 je napisao(la):
Sve sam ovo očekivao i čast mi je da se slažem po mnogim pitanjima sa članom Provcem -ćovek koji ima 51 a ja 47 godina i potpuno je u pravu.Vi koji ste zadovoljni nemate potrebe da posećujete teme koje imaju politički karakter.Pokušava da nas sa foruma priključi asocijaciji i nađu se ljudi (sami će se prozvati) da miniraju očajničke pokušaje poljoprivrednika da se udruže jer je krajnje vreme jer treba misliti i na budućnost.Pre bih rekao da vi radite za vladu a sasvim je normalno da smo svi ostali opozicija toj vladi.
Samo jedno pitanje;gde su uredbe,trebale su već davno izaći

Zorane, apsolutno se slažem!

A već sam negde i napisao da ima i onih kojima je toplo i lepo ispod repa vlastodržaca. Sami se budu prepoznali.
 
Ova tema odlazi polako u off. Zar ne bi bilo bolje vratiti se na temu, a ostaviti Provca i Zorana0230 na miru. Oni samo iznose svoje misljenje i stavove, valjda je to pravo svakog na forumu :ppozdrav:
 
Ijuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, šta je ovde materijala za brisanje...

Ljudi moji, pa pola stvari nema veze sa temom.
 
Što je najgore njih niko ni ne uznemirava,a što sve boje politički to sami znaju.No da smo svi isti ne bi bilo interesantno.Ja se povlačim iz svake dalje diskusije .
Žalosno sve šta možeš naučiti od starijih( sami potenciraju koliko imaju godina) moj tata bi se složio sa vame slušajući dotične slušam i njega ,zato se i on jadan bori da stigne do neke penzijice jer je ceo život tupio.
Ne želim nikog da vređam ali staro je pravilo ko ne pliva taj tone! Zato oni koji su su potonuli i dave se uvek država kriva.Ja lično sam član stranke i ( neki funkcioner) ,stranka je opozicija.
Nemam nameru da ovde na poljo forumu samo raspredam političke teme i uznemiravam sa svojim stavovima druge.
Predložio bih da ne prelaze u drugu temu(političku) nego da jednostavno pređu na DRUGI FORUM ako im je više interesanto nego na forumu o poljoprivredi.
 
mi ne možemo da docekamo da izadje uredba pa da vidimo gde cemo naci sebe u tome bilo bi svi zadovoljni kada bi dobili svi 14000 ::novac:: ovako moramo nesto da pricamo pre je u selu bilo vise ljudi pa imas sa kim pricati sada po ovoj ladnoci ni kere nema na sokak
 
pojavili se vasi i nasi. zbog cega branite ministarstvo zar vam nije sumnjivo sto uredbi nema a trebalo je u februaru?
 
Nisam ja za trenutnu vlast niti ekipu oko poljoprivrede.Znam po sebi da mi je bolje nego sa prethodna tri ministra što ne znači da mi nebi bilo još bolje sa nekim novim i većim promenama.Ali,ali uvek postoji.
E zato sam ja da Vojvodina dobije veću samostalnost od jurizdikcije Srbije.Lepo da mi imamo svoj budžet pa sa njim i svoj procenat odvojen za poljoprivredu i njena davanja.
 
talianu,drago mi je što si priznao da si član stranke.
I mi smo tako govorili o našim roditeljima ali ćeš s godinama videti koliko su bili u pravu,ali ne zaboravi da je i tvoj otac nešto stekao pa ti sada uživaš u tim plodovima njegovog rada.Nikog na ovom forumu nisam lično vređao sem predstavnika vlasti i trudim se da se korektno ponašam ali imam jedan dobronameran savet;borite se za vašu decu kao što su se vaši roditelji borili za vas
 
Samo ime ove teme je POLITIKA vlade Srbije,pa ne vidim razlog zasto ne bi
kritikovali politiku vlade.Po meni nije normalno podrzavati ministarstvo
poljoprivrede.Logicno je da svako ko obradjuje zemlju dobije subvenciju.
Ako to nekom nije nek podrzava Dragina,a ko ga ne voli neka to slobodno kaze. :ppozdrav:
 
Oni ko da se trude da propadnemo i mi i oni sa vlasti. Milosavljevic ima da uvede sankcije poljoprivrednicima kao dva i dva. Svasta njemu pada na pamet, a evo i sonet u njegovu cast:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=jhdekhz8_Xc&feature=related[/youtube]
 
Zoki ja to nikad nisam ni krio jer je to moje opredeljenje.
Diklofen je potpuno u pravu "vremena su se promenila".
Dejo niko ovde ne podržava Dragina zato jer ga voli nego zato što daje bar ovu socijalnu pomoć (14000 din).Nije samo Dragin kriv zbog načina raspodele novca, kriva je cela vlada kad je i odobrila tako mali budžet za poljoprivredu.
Ja nisam kriv što imam pravo da dobijem subvenciju,stekao sam uslov i to je moje legitimno pravo.
Onaj koji nema pravo zbog nekog razloga ne bi trebao da bude kivan na ostale,NISMO MI KRIVI :nono:
 
I šta sad ?Nije Vam valjao Dragin pa ste se borili za boljeg?
E moje koje kakve Asocijacije sad će i Vama biti bolje :haha:
 
A ko je jednom rečju rekao da ste vi krivi,nego mi ih napadamo a vi ih branite,to je to
 
Moje iskreno saučešće svim poljoprivrednicima ,a pogotovo grupi koja je htela novog ministra poljoprivrede.
Hteli ste da i Vi dobijete subvencije ,a sad ćete dobiti k.... kao i mi ostali pa će svima biti lepo i svi će biti srećni i zadovoljni u jadu i bedi.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh