Subvencija poljoprivredi za 2011 godinu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kod nas sad trenutno da nema subvencija garantujem da pola poljoprvrednika nebi viseuplacivalo PIO!
A ko nam moze reci dokle ce biti subvencija?
Sta kad se Telekom proda tj sta kad se te pare potrose?
Daj boze da ostane ovako ali....
 
Gogi,najzad jedno pravilno razmišljanje na duži period,samo bih još dodao :
-šta ako povećavaju iznos-što nije isključeno
-šta ako ukinu subvencije-što nije daleko
-šta sa dugom-on nije oprošten (za one koji su se registrovali 2004)
 
Od 2004 počinje registracija poljop.gazdinstava-koji su počeli da uolaćuju PIO pre 2 godine ostaje im dug od početka registracije
 
Ово да је држава као што није јер више личи на циркус него на иоле уређену државу свако би од нас ТРЕБАЛО И МОРАО ДА ЗНА:све уредбе и сви законски и подзаконски акти што се тиче пољопривреде МОРАЈУ бити донети до 15.02 у текућој години а пољопривредници регистровани до 31 .03 исте године и крај приче, а не ово што се сада дешава па то је лакрдија! као на пијаци овај каже ово ,онај каже оно , па одакле ти та инф, па да ли је тачно итд у ствари ништа не знамо. Године 2009 ја нисам могао да пронађем уредбу и формулар о подстицајним средствима све до дан пре истека рока за подношење , па онда за 24ч ти мораш да спремиш 12 докумената .Не знам али ово ми не мирише на добро многи људи се питају да ли уопште ишта да почињу.таква неизвесност:haha::haha::haha:?
 
A ja mislio na Banatski Brestovac, al ne žali pošto je to bio samo kredit koji se vraća uz 2 % kamate a i rok je istekao. :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Ljudi, ja procitao taj plan a nigde ne pise da li ce biti konkursa za sisteme za navodnjavanje, kao i prosle godine:haha:

Znaci, ok oni daju 50%, ako prodjes konkurs ili konkursa vise nema ... Znate o cemu pricam!!!!!!!!
 
ma nemoj da se sekiras konkursa ce sigurno biti ALI KADA ?kad sve odradimo e onda ce oni videti sta je predato za subvencije i podsticaj i doneti uredbu kojom ce odjebati u startu pola ljudi e to je njihov cilj.
 
provac je napisao(la):
ma nemoj da se sekiras konkursa ce sigurno biti ALI KADA ?kad sve odradimo e onda ce oni videti sta je predato za subvencije i podsticaj i doneti uredbu kojom ce odjebati u startu pola ljudi e to je njihov cilj.
Svaka ti cast.Ti si izgleda na ovom sajtu dezurni koji savaku temu pretvara u politicku raspravu i negativne komentare.Sigurno te dobro placa opozicija.Ja se svima izvinjavam ako nisam u temi ali gde se ovaj pojavi ja vise ne komentarisem.Tako da se ovde necu vise ukljucivati.Moguce da ce na kraju ovo biti njegov forum kad njegovi dodju na vlast. :udri:
 
Samo sam čekao Provac ovakav komentar jer i mene tako karakterišu zato što gledam realno i ne verujem u bajke,ja nisam ni u jednoj stranci
 
srdjuanzorz je napisao(la):
provac je napisao(la):
ma nemoj da se sekiras konkursa ce sigurno biti ALI KADA ?kad sve odradimo e onda ce oni videti sta je predato za subvencije i podsticaj i doneti uredbu kojom ce odjebati u startu pola ljudi e to je njihov cilj.
Svaka ti cast.Ti si izgleda na ovom sajtu dezurni koji savaku temu pretvara u politicku raspravu i negativne komentare.Sigurno te dobro placa opozicija.Ja se svima izvinjavam ako nisam u temi ali gde se ovaj pojavi ja vise ne komentarisem.Tako da se ovde necu vise ukljucivati.Moguce da ce na kraju ovo biti njegov forum kad njegovi dodju na vlast. :udri:
Potpuno podržavam ovo!!! Još bi dodao i drugog redara a sam se prepoznao tako da neću dalje komentarisati!!
 
provac je napisao(la):
ma nemoj da se sekiras konkursa ce sigurno biti ALI KADA ?kad sve odradimo e onda ce oni videti sta je predato za subvencije i podsticaj i doneti uredbu kojom ce odjebati u startu pola ljudi e to je njihov cilj.
Ne lupaj te čovek je totalno u pravu to je istina i toliko je vidljiva samo što ja nemam srca tako nešto napisati ,a dokaz je što sam u ponedeljak bio u kancelariji za regionalni razvoj za neke informacije koje su me interesovale i čovek mi na kraju mojih pitanj kaže : znate gospodine koja su moja predviđanja za dobijanje ovih i mnogih drugih odgovora tj donošenja uredbi da će se sve doneti u zadnju nedelju odjedanput na gomili zakukuljeno i onda ko šta stigne da uradi uradio je a velika većina neće.A vi ovu istinu smatrajte kako hoćete. :cao:
 
evo ja se dobrovoljno sklanjam i necu vise nista komentarisati ali bi bilo bar fer da krajem marta uputite svim clanovima foruma jedno izvinjenje a ne meni ,jer i ja bih bio zadovoljan da sam na necijem mestu? ali sit .gladnome ne veruje!,poz i slobodno se vi vratite u diskusiju mene vise ovde nigde nece biti ,osim tamo gde treba , samo da ne bude posle VAPAJ ZAPOMAGAJ :haha:??pozzzz
 
Provac zar ne uviđaš da ste ti i tvoja politika providni.Non-stop potenciraš politiku opozicije i ne uvažavaš tuđa mišljenja.Došao si na forum i za par dana nalupao preko 250 postova u ogovaranju i omalažavanju drigih udruženja(koja nisu priključena tvom i sl.) kao i trenutne politike ministra poljoprivrede i ujedno cele Vlade.
Nadam se da će se sve ove teme u kojima ti "truješ" vratiti u normalu zbog velike većine članova.
Pa uvek je bilo da sit gladnom ne veruje.Ali većina ovih naših "gladnih"sa foruma je to postala svojim lažnim moralom.Čast izuzecima kojih naravno ima.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh