Subvencija poljoprivredi za 2011 godinu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
pustaaaa obecanja
 
Zvao sam ih danas i rekli su da to što piše voćarstvo i vinogradarstvo je greška koju trenutno ispravljaju.Znači za pogonske i priključne mašine ide i za RATARSTVO.
 
Jeste, i ja sam juce zvala, ali sam odustala od tog kredita.
Konkurs traje do marta, a onda prodje vremena dok odluce ko dobija kredit, a ko ne, pa potpisuju ugovor...onda stavljas nesto pod hipoteku, pa tek onda plasman sredstava .... i eto aprila meseca.
Posto je meni trebalo za tanjiracu, ja sam odustala (necu tanjirati posejano)
 
Evo malo da potkrepim svoje tekstove, o tome da smo ipak dobijali neke pare za razvoj poljoprivrede od EU.
Ali ovo nije ta cifra ima tu još donatora koji su davali pare.... Pogotovo posle potpisivanja nacionalnog investicionog plana za razvoj poljoprivrede u Srbiji, jer su time su naši jasno dali do znanja EU kojim koracima idemo. Inače mislm da je NIP potpisan 2009.

EU od 2001. do 2010. godine dala ukupno 72 miliona evra za jačanje sektora poljoprivrede.

Voleo bih da Zrenjaninac pročita ovo. Čisto da ne misli da sam mlatio praznom slamom.

To što sam ja čitao je neki drugi tekst koji ne mogu da pronadjem, a inače pisan od strane min. polj.-a.... ali evo ovog:

http://www.poljopartner.rs/index.php?option=com_content&task=view&id=5724&Itemid=1

:cao:
 
pop je napisao(la):
pustaaaa obecanja
Daj ne lupaj molim te.
Sigurno su najpovoljniji samo ima je problem što imaju jako malo novaca inače su kamate i grejs period kako i piše u konkursu ,nema ništa "malim slovima".
Jedino što ih neki izbegavaju je to što mora zemlja pod hipoteku .
 
mcbaycow je napisao(la):
Evo malo da potkrepim svoje tekstove, o tome da smo ipak dobijali neke pare za razvoj poljoprivrede od EU.
Ali ovo nije ta cifra ima tu još donatora koji su davali pare.... Pogotovo posle potpisivanja nacionalnog investicionog plana za razvoj poljoprivrede u Srbiji, jer su time su naši jasno dali do znanja EU kojim koracima idemo. Inače mislm da je NIP potpisan 2009.

EU od 2001. do 2010. godine dala ukupno 72 miliona evra za jačanje sektora poljoprivrede.

Voleo bih da Zrenjaninac pročita ovo. Čisto da ne misli da sam mlatio praznom slamom.

To što sam ja čitao je neki drugi tekst koji ne mogu da pronadjem, a inače pisan od strane min. polj.-a.... ali evo ovog:

http://www.poljopartner.rs/index.php?option=com_content&task=view&id=5724&Itemid=1

:cao:

Drže pročitao sam i ja bih voleo da si ti upravu a da naše ministarstvo ne mazne tu lovu nego da prosledi preko uredbi do nas. Ja sam ti samo rekao da sam lično pitao naše predstavnike iz ministarstva i oni su mi dali takav odgovor da ne dobijamo pare,a isto sam čuo od ovih iz Almexa da dobijamo te pare iz EU. :ppozdrav:
 
I ja sam veoma bio zainteresovan za ovaj kredit za kupovinu priključnih mašina što daje APV.Prosto me je odvratilo to što se mora dati zemlja pod hipoteku ili kuća,a tu sam proces nije mali.Da su odradili isto kao i za pogonske mašine konkurisao bih 100%.
 
Ja sam sadnice voća uzeo od njih pre 2 god i prva mi rata stiže za naplatu u 2010.-7 meseca. Hipoteka je bila 2 jutra zemlje.
 
Zna li neko da li ce biti povracaja za sisteme za navodnjavanje:haha: Znam da su prosle godine davali 30 i 40 posto, i da je postojao neki konkurs za to!!! Kako ce to izgledati ove godine?
 
Čovek vrlo dobro zna šta priča i sve je rekao kako treba.Nek svoje rezultate iznesu ministri pre njega od kojih su neki imali i daleko veće budžete.Drago mi je što stalno spominje onih pet velikih jer svi znamo ko su oni.Pa makar ga i smenili bar je imao m... da to javno kaže u par navrata.
 
Plaćajte PIO i teče će vam med ..... treba da registrujete samo 3 hektara za to ........
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh