Subvencija poljoprivredi za 2011 godinu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Novinar je lud kad i postavlja pitanje "kako da živi čovek sa 3 ha zemlje", Očigledno je prespavao transformaciju sistema iz titinog komunizma u surovi kapitalizam!
 
E to su ti ludaci koji nama kroje kapu iz svojih solitera.Puna su ministarstva takvih laika koji svojim glupostima truju poljoprivredu.
Pa može li RTS da i pored pretplate živi od tri reklame i ničega drugog?
 
diklofen je napisao(la):
Čovek vrlo dobro zna šta priča i sve je rekao kako treba.Nek svoje rezultate iznesu ministri pre njega od kojih su neki imali i daleko veće budžete.Drago mi je što stalno spominje onih pet velikih jer svi znamo ko su oni.Pa makar ga i smenili bar je imao m... da to javno kaže u par navrata.

A zasto se ranije nije setio tih 5 velikih. Gde je bio da govori o tome kada su otkupljivali psenicu za neke bedne pare. Kao ministar je silne pare dao za neke kompijutere a neki ljudi jos nisu dobili subvencije za proslu godinu. Sta se desava sa zemljom koju otkupljuju tj. nezakonito prisvajaju razni tajkuni. Meni nije jasno o kojih 12000 hiljada dinara po hektaru govori,poljoprivrednim penzionerima..
 
Za otkup pšenice lupaš gluposti.Ko je tebe terao da predaš tj. prodaš pšenicu državi po 12 dinara ili bilo kome.To je tvoja stvar i niko te na to nije prisiljavao.Ima ljudi koji još nisu prodali pšenicu,a Dragina znaju samo sa TV-a.On se tih 5 velikih setio kad se setio ,za razliku od prethodnika koji nisu nikad ili i kad jesu na njihovu korist ,a našu štetu.Što se tiče tih 12000 po hektaru očigledno je da ne pratiš forum.O tome je puno pisano.
 
Odg: Subvencija poljoprivredi za 2011 godinu o povodom tih

Ja nikada nikome ne bih rekao da lupa gluposti,vec bih pokusao da argumentima pobijem necije misljenje. Toliko o kulturi komunikacije. Ja nisam imao psenicu ,ali nisu svi mogli da skladiste i tajkuni zajedno sa Deaginom su otkupili za male pare. Coveka treba ceniti po onome sto radi a ne po onome sto prica. Ja treba da poverujem Draginu zato sto je samo pomenuo 5 velikih, imao je tri godine da uradi nesto...svako ih moze pominjati.... :ppozdrav:
 
Ljudi probudite se Dragin sa njima piša u istu tikvu.koji vam je-odvedite ga kući kada je dobar i da prekinemo raspravu.

On je kao onaj učenik koji nije naučio lekciju i čeka zadnji minut pred zvono da se javi da odgovara,dabi nastavnik mislio kako je on naučio
 
diklofen je napisao(la):
Jel ,a ti bi da vratimo neke ponavljače iz prethodnih godina :haha:

Samo hocemo nekog ko nece raditi u korist tajkuna , vec u korist poljoprivrednika. Ne zelimo nekog ko se seti poljoprivrednika kad se razgovara o njegovoj smeni.... :ppozdrav:
 
talianu je napisao(la):
Novinar je lud kad i postavlja pitanje "kako da živi čovek sa 3 ha zemlje", Očigledno je prespavao transformaciju sistema iz titinog komunizma u surovi kapitalizam!

Lako i sa 1ha, ako koristi glavu.

Inače rezultati tih nazovi transformacija ili otimačina i lopovluka su vidljivi na svakom koraku ako ih samo hoćeš videti.
 
Branko je napisao(la):
Sada je dosta.

Ili se držite teme, ili i ova tema ide pod katanac.
Sto pa cela politicka smena treba da se promeni i pozicija i opozicija , i poljoprivredni ministri i savetnici i lopovi iz direkcije za rurarni razvoj opstina (ti su najgori) kod njih mozes da ides samo sa clanskom kartom , bar u mojoj opstini :udri: :udri: :udri:
 
Pa nekima je dzaba pametan komentar kad se vracaju stalno na istu glupost.Citaj kako se zove tema i o tome diskutuj ako imas nesto pametno da kazes.Nemoj da bistris politiku preko poljoprivrednog foruma.Ja se ostalima izvinjavam ali u ovoj temi nije rec o politici.
 
O kojoj politici pričaš?
Ne vidim ni jedan tvoj komentar koji se tiče teme!
Treba li bi tebe predložiti za moderatora,imaš pravičnu moć rasuđivanja :cao:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh