SPORT-Opšta tema

Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

@trnavac nemoj da mi promovises partizan :bravo: :bravo: :bravo:
 
Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

Pa narode dragi, svako se snalazi kako ko zna i ume, mi smo mislili da ce sa siptarima i hrvatima biti bolje, kao fazon BRATSTVO-JEDINSTVO, ali smo vidli da tu nema nista, cak ni bj.
A PARTIZAN je za mene jedini tim, svako ima prava da navija za kog oce.
NA nije promocija drug!!!
Pozdrav!!! :D
 
Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

Petokraku krstom zamenili -cigani bili cigani ostali
 
Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

1.Stojanović
2.Radinović
3.Marović
4.Jugović
5.Belodedić
6.Najdoski
7.Prosinečki
8.Mihajlović
9.Pančev
10.Savićević i
11.Dragiša Binić
:D :bravo: ::svaka cast::CIGANI-i to su ljudi :cao:
 
Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

W.S.C. je napisao(la):
Petokraku krstom zamenili -cigani bili cigani ostali
Velika je to stvar,,, mislim biti komšija evropskog i svetskog prvaka. Svaka čast grobarima :ppozdrav:
 
Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

biljana&dragan je napisao(la):
W.S.C. je napisao(la):
Petokraku krstom zamenili -cigani bili cigani ostali
Velika je to stvar,,, mislim biti komšija evropskog i svetskog prvaka. Svaka čast grobarima :ppozdrav:
a zvezda bi klub i mogla da ukine hvalite se tim prvim mestima i tu ste stali odtad nista pametno i korisno niste uradili!!!! samo kradu zvezdasi i uzimaju pare pa posle treba dule savic da daje 50 e mesecno za klub kao sto se proculo!! mislim stvarno!! PARTIZAN je pravi klub i sto je naj nismo cigani! tako kazu i sve je uredu imamo i igrace samo treba malo zameniti trenera !! PARTIZAN pravi klub za evropu ne kao zvezda samo znaju da se biju i glupiraju nemoj sad da kazes dragane da stitis i onog urosa i njegova pravda!! tako da: SAMO NJEMU VERNI SAMO NJEMU ODANI partizan beograd (grobari majstori svog zanata!!) toliko od mene
 
Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

Izaberi Humsku 1-izaberi nepokrivene tribine-izaberi prastare reflektore i semafor-izaberi stolice u pogresnoj boji -izaberi huk sa JUG-a-izaberi stadion JNA-izaberi 4.oktobar 1945.-Izaberi 7:1-izaberi plavu cigru-izaberi prvi srpski tim koji je igrao u kupu i ligi sampiona-izaberi Hejsel 1966.-izaberi 6 komada,to je nasa nada-izaberi Bjekovicev gol u Ljubljani-izaberi Trifunovic,Stojkovic,Hatunic-izaberi 80-e i kaznenu ekspediciju-izaberi parni valjak-izaberi terazijsku cesmu-izaberi Mocu-izaberi crno-belo-izaberi stajgu u Sidu-izaberi Parangala+kondom-izaberi 2:6/4:0-Izaberi evri go-izaberi Sajbera-izaberi Fljamurtari-izaberi Petra Borotu,Gorana Grbovica,Dragana Mancea-izaberi da si crna ovca u drustvu-izaberi da te sudije kradu-izaberi odlazak na tekmu o svom trosku-izaberi bastu restorana-izaberi Misu Tumbasa-izaberi komsije kompleksase-izaberi uzbunu-izaberi da si uvek glasniji u derbiju-izaberi manastirku za oficijelno pice-izaberi Bajru Zupica-izaberi cinjenicu da godinama postajes sve ludji i ludji i da zanemarujes porodicne obaveze-izaberi halu sportova na N.Beogradu-izaberi Istambul 1992-izaberi bakljadu na sahu-izaberi Duska Radovica,Miju Aleksica,Rasu Andrica-izaberi grlo i dlanove a ne razglas i koreografije-izaberi prskalice i bubnjeve busne-izaberi skraceni jug-izaberi da pri razvodu uzmes sina ,sal i tv-izaberi da ne jedes paradajz,jagode i lubenice-izaberi da se ulice u Beogradu zovu po tvojim fudbalerima-izaberi upravu koja ce ti svake godine prodati najboljeg igraca-izaberi Njukasl 2003.-izaberi prolece 2005.-izaberi BOZE PRAVDE-izaberi SRBIJU-izaberi urbani duh Beograda-izaberi Grobare-izaberi pametno-izaberi sudbinu-izaberi ponos i stav-izaberi samo jedan klub na svetu celom-IZABERI PARTIZAN
p.s .kad pominjem cigane ne mislim na boju koze ili naciju nego na mentalni sklop navijaca "najsrpskijeg kluba na zemaljskoj kugli"
SMRT FASIZMU-ZIVEO PARTIZAN
 
Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

da da taj duh zvezdasa nerazumem ga POHLEPA cista mogu coveku reci za koga navija a da ga vidim samo minut dva! :ppozdrav: PARTIZAN
 
Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

Iskreno , protiv sam svakog nasilja , a naročito na stadionima.
Još iskrenije mislim da je Partizan mali tim za velike utakmice , što je više puta i dokazao.Jednostavno koliko god da imate dobar tim nemate herca da odigrate u Evropi kad je gusto i potrebno.Takodje mislim da , kad vam loše krene na terenu , ispoljavate previše agresivnosti , kako igrači i klupa , tako i navijači - što mi se ne svidja.Imam dosta prijatelja medju grobarima , a odrastali smo u doba fer-pleja , pa sam Zvezdu gledao sa Severa , oni Partizan sa Juga , a derbi zajedno sa istoka.Žao mi je što to vreme više nikad neće da se ponovi , i baš mi nedostaje.A inače smo u evro-kupovima navijali za "naše" , dok sad vidim da je grobarima bitnije da Zvezda ispadne , nego da Partizan prodje u kup.To ne shvatam.
I najiskrenije na utakmici nisam bio više od 10 godina.Otkad se Miško gura u Zvezdu, više je i ne osećam kao svoju , a i ne navijam jer ovo oko nas je sve samo ne fudbal. Postove sam pisao planski da isprovociram mišljenja "mladjih igrača".Ako nekog zanima moje skromno mišljenje reći ću da iako sam protiv nasilja , treba napraviti izuzetak , i obesiti na Terazijama uprave oba kluba i ostaviti ih da vise 7 dana za primer.Zašto ? Zato što i jedni i drugi pljuju po komšijama , sudijama , delegatima...i dižu tenziju koju deca posle odnesu na stadion.Ko će jednom da kaze :" Momci navijajte , al se ne ubijajte . Svi ste vi gradjani Srbije , a ne klubova " :nono: :udri: Koliko je poslednjih derbija proteklo bez mrtvih ili bar povredjenih? Jel to normalno :zli:
Moje je vidjenje da više ne treba ginuti ni za državu , a pogotovo ne za klub ,, bilo koji i bilo čiji.
Dakle molim Vas sve da budete Delije , Grobari , Blu bojsi , ili šta god hoćete, ali pre svega budite LJUDI. :ppozdrav: :cool: :cao:
Izvinite na preopširnom postu , al nešto me povuče nostalgija za prošlim vremenima ::namigivanje::
 
Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

Nije ZVEZDA samo srpski klub,već svetski,u tome je razlika,a to srpski se favorizovalo 90-tih od pojedinaca,uvek su u ZVEZDI igrali igrači raznih nacionalnosti i vera,a ZVEZDI nikad nije trebao igrač iz Partizana,a Partizan je uvek gledao da uzme igrača ZVEZDE.Vi se merite sa ZVEZDOM,a ZVEZDA sa svetskim timovima.
 
Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

moze ona da se meri skim hoce cim je ona bila i treca i cetvrta na NASOJ tabeli nema nista od nje ali dobro ipak je PARTIZAN mnogo jaci stacemo! a i DUPLA KRUNA U HUMSKOJ SE CUVA!! (voleo bih da prodje i zvezda i partizan u KUPU UEFA) nema veze sto su cigani i kvarni ipak su nasi vise nego drugi ;)
Post je spojen: [time]1250283188[/time]
_________________________________________________
a i da nisu dzabe grobari napisali na krstu ZARKO i preminuo 2007 i setali se po ulicama BG-a a on idalje ziv :D ako ste gledali sad zadnju zvezdinu utakmicu videli ste kakav je onaj covek ludak iz zvezde sto je sutnuo loptu i protivnicki igrac ga je razvalio :D imal tu fer pleja?
 
Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

nisam ja vatreni navijac zvezda,al mi se od grobara kenja....
uvek se porede sa zvezdom,kupuju njene igrace i sve je kopiraju a nisu joj ni do kolena :nono: :nono:
evo opet da okacim istu tabelu pa vi pricajte sta vam je volja,arkan je bio vodja delija a tudjman grobara,taliko od mene :cao:
IMAS MNOGO MANJE OSVOJENIH TITULA ,MEDJUSOBNE UTAKMICE STRASNA RAZLIKA,OSVAJANJE EVRO KUPA ZA TEBE JE SAN TI SI SAMO MALI PARTIZAN !!! OSNOVAN SI POSLE ZVEZDE P****GROBARSKA ,PREDSEDNIK TI BIO FRANJO TUDJAM USTASA STADION TI PRIMA MANJE I VEC SVAKO ZNA IMAS KOMPLEKS OD NAS CIGANAAA!!!!!!!!
30il5z5.jpg
 
Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

NA mislim dasi "malo" preterao i skrenuo sa teme ovom zadnjom porukom :nono:
Post je spojen: [time]1250286282[/time]
_________________________________________________
 
Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

pa oni su prvi poceli,partizan jednostavno NIJE bolji od zvezde a oni mogu da pricaju sta hoce... :ppozdrav:
 
Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

North ARMY je napisao(la):
nisam ja vatreni navijac zvezda,al mi se od grobara kenja....
uvek se porede sa zvezdom,kupuju njene igrace i sve je kopiraju a nisu joj ni do kolena :nono: :nono:
evo opet da okacim istu tabelu pa vi pricajte sta vam je volja,arkan je bio vodja delija a tudjman grobara,taliko od mene :cao:
IMAS MNOGO MANJE OSVOJENIH TITULA ,MEDJUSOBNE UTAKMICE STRASNA RAZLIKA,OSVAJANJE EVRO KUPA ZA TEBE JE SAN TI SI SAMO MALI PARTIZAN !!! OSNOVAN SI POSLE ZVEZDE P****GROBARSKA ,PREDSEDNIK TI BIO FRANJO TUDJAM USTASA STADION TI PRIMA MANJE I VEC SVAKO ZNA IMAS KOMPLEKS OD NAS CIGANAAA!!!!!!!!
30il5z5.jpg
To sto se tebi kenja je manje od grobara,a vise od sopstvenog jada i cemera izazvanog neizlecivim kompleksom vise vrednosti koji vam je usadila UDBA kupujuci vam 90% vasih titula,sto je u ovakvoj situaciji raspada kurve rezultovalo pucanjem po mozdanim savovima.I ova vasa jadna pesmica govori o tome kako dozivljavate i prezivljavate rezultate vaseg kluba,i ko zaista ima komplekse.Na kraju da se osvrnem na Draganovu izjavu da Partizan nema "herca",za Evropu.Koliko vidim ti si nesto stariji pa si mozda i cuo za pobede PFC-a nad Realom 3:0,Mancesterom2:0,QPR-om 4:0,onih ludackih utakmica sa Seltikom 2:1 i tamo 4:5,prolaz u LS protiv Njukasla...Tako da tvoja prica apsolutno ne pije vodu.I nisam ja prvi poceo,i apsolutno se nisam javljao na ovu temu sve dok niste krenuli sa pljuvanjem po Partizanu i hvalom etnicke cistoce vaseg provincijalskog kluba
NUSKNP
Post je spojen: [time]1250319786[/time]
_________________________________________________
Da, i jos jedna stvar.Navijate li vi za Zvezdu samo u fudbalu,ili mozda i u kosarci i drugim sportovima?Ako pratite druge sportove,a verujem da ne pratite nista gde zvezda nije prva,raspitajte se koliko evropskih trofeja ima Partizan a koliko zvezda i koliko je pojedinacnih medalja na velikim takmicenjima za ovu zemlju doneto od strane clanovaPartizana,a koliko od zvezde.I jos nesto,apsolutno mi je nejasno sta ce ovakav topik na poljoprivrednom forumu.
 
Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

pozdrav svima
izvinite na rukopisu teksta, jer pisem jednom rukom!( NA DIJALIZI SAM), Moje je zapazanje da vatreni navijaci Zvezde, navijaju samo u fudbalu, jer ih samo on zanima, ili nema drugog sporta kod njih!
iskren da budem, imam druga koji je Zvezdas, i kada je Partizan igrao sa Feljmultari, on navijo za njih, hteo sam ga izbacit, van iz kuce. Pa jel je to SRPSTVO koje oni produkuju, kao fazon ZVEZDA-SRBIJA!!!!!
Nikad nebimogo tako nesto uciniti Zvezdi i nasoj drzavi, i ako sam vec pomenuo da za nju navijam samo kad gubi od PARTIZANA, jer stvarno smo MNOGO JAKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :bravo: :bravo: :bravo: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

U pravu ste za ostale sportove da Partizan ima više uspeha u poslednje 2 decenije,ali ako gledamo od osnivanja sportskih društava,onda ZVEZDA ima više trofeja ,medalja u ostalom ko ima više ekipa u svim sportovima računajući ženske ekipe,na pr.odbojkašice ,atletičare,rukometašice,gimnastičare,plivače,itd. :cao:
 
Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

stiv je napisao(la):
U pravu ste za ostale sportove da Partizan ima više uspeha u poslednje 2 decenije,ali ako gledamo od osnivanja sportskih društava,onda ZVEZDA ima više trofeja ,medalja u ostalom ko ima više ekipa u svim sportovima računajući ženske ekipe,na pr.odbojkašice ,atletičare,rukometašice,gimnastičare,plivače,itd. :cao:
Nece biti da je bas u poslednje dve decenije,raspitaj se malo i videces da je Partizan najtrofejnije sportsko drustvo u Evropi kako pre 20 godina,tako i danas.Ipak ukoliko vas to cini srecnima nastavite da razmisljate u tom pravcu,ja nemam nista protiv.Volim svoj klub kada je prvi,a jos vise sam ga voleo kad je tamo 70-ih jedva izborio opstanak u 1. ligi.
 
Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

Nas stadion se zove MARAKANA,a vas Armijski pasnjak!Otac za Zvezdu,ja,brat i naravno moji sinovi.U pripremi je i bratova cerkica od 3 god.Crvena boja-radost,crna-zalost.Zar ne:haha: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: svima!!!!!!
Post je spojen: [time]1263723005[/time]
_________________________________________________
Trnavac je napisao(la):
pozdrav svima
izvinite na rukopisu teksta, jer pisem jednom rukom!( NA DIJALIZI SAM), Moje je zapazanje da vatreni navijaci Zvezde, navijaju samo u fudbalu, jer ih samo on zanima, ili nema drugog sporta kod njih!
iskren da budem, imam druga koji je Zvezdas, i kada je Partizan igrao sa Feljmultari, on navijo za njih, hteo sam ga izbacit, van iz kuce. Pa jel je to SRPSTVO koje oni produkuju, kao fazon ZVEZDA-SRBIJA!!!!!
Nikad nebimogo tako nesto uciniti Zvezdi i nasoj drzavi, i ako sam vec pomenuo da za nju navijam samo kad gubi od PARTIZANA, jer stvarno smo MNOGO JAKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :bravo: :bravo: :bravo: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
Na lepoj crveno-beloj majici pise:MNOGO SMO JACI! :D :D :D
 
Nazad
Vrh