SPORT-Opšta tema

Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

Nisam neki navijač! Al zvezda je zvezda!
2moo2kp.gif
 
Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

U kosarci naravno za Parizan a u fudbalu za nikog iz nase cuvene lige :haha: :haha:
 
Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

Smedicu da nisi ti kao jedan moj kolega .On p[rati samo kosarku , fudbal i vaerpolo , kako kaze sportove u kojima nasa reprezentacija postize visoke rezuiltate.Nije hteo da kaze da prati samo sportove u kojima partizan ima uspeha :haha:
 
Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

U tvoje ime mi nocas pijemo,dobre smo volje i sve ti prastamo...NA SVETU SVE SI NAM,ZA BOLJE NE ZNAMO I NEBO NAD NAMA CELO JE ZVEZDANOOOO...!!!

A PESMA ODZVANJAA O ZVEZDO ZVEZDANA!!

:ppozdrav:
 
Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

23 23 23 23 23 23 23 23 23 23 23 23 23 23 23 23 23 23 23 23 23 23 23 23 23 23 23 :D :D :D ::svaka cast:: ::svaka cast:: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

PARTIZAN naravno!
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=MxAPggIvK2I&feature=related[/youtube]
 
Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

Jedan bliski rodjak mi je igrao centarfora u posleratnom timu C.Zvezde a drugi (komandant jedne vojvodjanske divizije i visoki oficir JNA)bio jedan od osnivaca fk."Partizan" pa sam jos kao klinac imao priliku da se nasladjujem slusajuci rasprave kako je i zasto (kao jos jedna u nizu podvala ovom narodu) osnovan najpre f.k. a kasnije i j.s.d."Partizan".
Sada u zrelim godinama mi je drago sto sam se opredelio da u fudbalu navijam za Zvezdu i sto sam doziveo (uzivo) da tim za koji navijam bude prvak Evrope i zao mi je sto oni koji navijaju za neke druge klubove nikada u svom zivotu nece imati priliku da osete taj uzitak.
Inace postujem sve uspehe koje je do sada postigao jedan od najuspesnijih hrvatskih fudbalskih klubova f.k.Partizan.
 
Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

zemun je napisao(la):
Jedan bliski rodjak mi je igrao centarfora u posleratnom timu C.Zvezde a drugi bio jedan od osnivaca fk."Partizan" pa sam jos kao klinac imao priliku da se nasladjujem slusajuci rasprave kako je i zasto (kao jos jedna u nizu podvala ovom narodu) osnovan najpre f.k. a kasnije i s.d."Partizan".
Sada u zrelim godinama mi je drago sto sam se opredelio da u fudbalu navijam za Zvezdu i sto sam doziveo (uzivo) da tim za koji navijam bude prvak Evrope i zao mi je sto oni koji navijaju za neke druge klubove nikada u svom zivotu nece imati priliku da osete taj uzitak.
Inace postujem sve uspehe koje je do sada postigao jedan od najuspesnijih hrvatskih fudbalskih klubova f.k.Partizan.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6TxiynU4uxQ&p=742673E841FCD505&playnext=1&index=69[/youtube]
 
Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

Svaka čast komšije
Volim kad neko da sve od sebe i ima j..a.Momci su imali volju , želju i herca da ostvare san. Poštovao bi ih i da su izgubili na penale , a ovako ih poštujem još više. Nije mala stvar dva puta za redom ne izgubiti od VELIKIH ::svaka cast::
Želim svaki uspeh u Ligi , a Grobarima da dostojanstveno isprate takmičenje i ne daju povoda skotovima da opet pišu o nama kao o divljacima.
Normalno u prvenstvu Zvezda je i dalje Zvezda :cao:
 
Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

biljana&dragan je napisao(la):
Svaka čast komšije
Volim kad neko da sve od sebe i ima j..a.Momci su imali volju , želju i herca da ostvare san. Poštovao bi ih i da su izgubili na penale , a ovako ih poštujem još više. Nije mala stvar dva puta za redom ne izgubiti od VELIKIH ::svaka cast::
Želim svaki uspeh u Ligi , a Grobarima da dostojanstveno isprate takmičenje i ne daju povoda skotovima da opet pišu o nama kao o divljacima.
Normalno u prvenstvu Zvezda je i dalje Zvezda :cao:
Ko su divljaci najbolje se videlo u Briselu,gde su tesko povredjena trojica navijaca Partizana(ne huligana) i to ne od protivnickih navijaca(huligana) sto bi bilo donekle razumljivo,vec od lokalnog stanovnistva,samo zato sto su usli u "nezgodan" kraj!!!Ej bre u Briselu,srcu EU ne mozes da setas slobodno,jer ako naletis na nezgodan kraj neka ti je Bog u pomoci.Eto sta ti je divljina
 
Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

Pa to i pokušavam da Vam kažem. Tamo negde je "demonkratija" , a ovde "divljina" i aršini se mnogo razlikuju , normalno na našu štetu.
Zato i treba smoći snage unutar sebe samog i ne nasedati na provokacije , kojih će sigurno biti .Iz tradicionalnog inata na zlo odgovoriti dobrim , zbog nas samih , a novinari će ionako pisati po nalogu i navici ::lose::
 
Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

biljana&dragan je napisao(la):
Svaka čast komšije
Volim kad neko da sve od sebe i ima j..a.Momci su imali volju , želju i herca da ostvare san. Poštovao bi ih i da su izgubili na penale , a ovako ih poštujem još više. Nije mala stvar dva puta za redom ne izgubiti od VELIKIH ::svaka cast::
Želim svaki uspeh u Ligi , a Grobarima da dostojanstveno isprate takmičenje i ne daju povoda skotovima da opet pišu o nama kao o divljacima.
Normalno u prvenstvu Zvezda je i dalje Zvezda :cao:
E pa svaka cast na ovom postu ::svaka cast::
 
Nazad
Vrh