SPORT-Opšta tema

Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

Kolko ZVEZDU volim 10 puta partizan vise :udri: ali ne i ko za njega navija (neznaju sta rade)
 
Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

da, navijam za Zvezdu, mada mi je to sve vec nekako u ko zna kom planu. ali ipak zvezda
 
Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

heheeheee :haha:
25zkz1i.jpg
 
Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

Navijam za Zvezdu , mada više ne pratim sport uopšte . :haha: :haha:
 
Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

Od manjih klubova navijam za zvezdu a od vecih za Partizan :haha: :haha:
 
Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

Prema poslednjim istraživanjima sprovedenim pre nekoliko meseci, Crvena zvezda i dalje ima više simpatizera, i to u odnosu 60 prema 40 odsto. Dakle, na dvojicu partizanovaca dolaze trojica zvezdaša.
Međutim, ako posmatramo rezultate u pet najatraktivnijih kolektivnih sportova, onda je Partizan uspešniji od Crvene zvezde, pošto u fudbalu, košarci, rukometu, vaterpolu i odbojci (računajući samo mušku konkurenciju) ima 72 osvojene državne titule (kako u velikoj Jugoslaviji, tako i u SRJ, SCG i sada Srbiji), naspram 56 trofeja najvećeg rivala. Presudna razlika napravljena je u vaterpolu (21:2), a crno-beli su još uspešniji
i u odbojci (10:6). Zvezda vodi u fudbalu (24:20) i rukometu (9:6), dok je košarkaški bilans izjednačen - 15:15.
Naravno, nekome bi moglo da zasmeta zašto smo odabrali samo tih pet sportova, ali, prema raspoloživim podacima iz obaju sportskih društava, Partizan je uspešniji i u ukupnom zbiru sa 362 državne titule naspram 331, koliko je sakupila Crvena zvezda. I crno-beli imaju više osvojenih nacionalnih kupova - 176:142.
Čak i ako bi izašli iz nacionalnih okvira, crno-beli su za nijansu uspešniji od komšija sa crveno-bele strane Topčiderskog brda jer su bili prvaci Evrope u košarci i vaterpolu (šest puta), a Zvezda samo u fudbalu. Pa u svojim redovima imaju i dvoje teniskih asova Novaka Đokovića i Anu Ivanović, dok je Jelena Janković u pionirskim danima nastupala za Crvenu zvezdu.
:cao:
 
Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

Ja navijam za kupusare. (Vojvodina)

Samo što više uopšte ne pratim domaći sport. :D
 
Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

Pa normalno za ZVEZDU necu sigurno za partizan
 
Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

Ja mislim da su sinoc svi navijali za Partizan :haha: ::svaka cast::
 
Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

čestitke partizanu ! ! ! Eeee, kod Duleta nema šale ni za 1.april :D
 
Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

Nije lepo da zvezdasima kvarimo temu, uspeh je neocekivan sa pobedom makabia, al je meni sladji genocid nad ciganima, sta cu kad sam grobar.
 
Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

Nisam ljubitelj fudbala ::lose:: ::lose:: ::lose:: Ali kada bih birao izmedju C.Zvezde i Partizana,izabrao bih C.Zvezdu
 
Odg: Kada navijate,jel navijate za ZVEZDU

Navijam za "Zvezdu" od kada znam za sebe.Poštujem ostale navijače.Ali je činjenica jedno zna se ko je bio svetski prvak u fudbalu.A činjenica je još jedno da od moje bivše "Zvezde" sada nema ni "Z".Ali tako je to trenutno kod nas u svim sportskim disciplinama.Košarkašima "Partizana" svaka čast.Reprezentaciji fudbalskoj za sada isto tako.
 
Nazad
Vrh