SPORT-Opšta tema

Isto sam pisao da se bojim Glazera jer uvek zasere kad ne treba.Džaba posle što ti sve odbraniš kad primiš gol kad ne treba.Ne kažem ja da bi mi dobili MS kad je Boksovao ili što spava kada su slobodni udarci u pitanju.A vidim da je i sa Izraelom primio neku frljoku.
У свакој утакмици у лиги шампиона је имао барем један кикс.
 
Само што је Израел смањио на 2:1 против Италије одмах је Глазер слабо интервенисао при трећем голу.
Напатићемо се док га не продамо.... Изгледа да ћемо морати да га исплатимо као Борјана...
 
Одлична и убедљива победа Звезде против турака.
Да не кажем доминација и свему али скоро па убедљиво.
Интересантно суђење... Судије нису бреновале ништа ни никога...
 
Одлична и убедљива победа Звезде против турака.
Да не кажем доминација и свему али скоро па убедљиво.
Интересантно суђење... Судије нису бреновале ништа ни никога...
jebo im ja sve po spisku

sad su nasli odigrat ko da su cikago bulsi a opet ovi turci golo govno citav mec

jos u prvenstvu turci u zadnjoj sekundi izvuku produzetak pa dobiju posle,reko sad ce lagano da tuknu ove smokljane kad **greška oni jos gore odigrali mec nego u prvenstvu
 
То си због кладионице разочаран?

Партизан добар колико сам гледао. При крају је било мало незгодно али и да су немци изједначили Партизан би добио утакмицу.
 
То си због кладионице разочаран?

Партизан добар колико сам гледао. При крају је било мало незгодно али и да су немци изједначили Партизан би добио утакмицу.
naravno jer su me zajebali za dobre pare

ovako los fener nisam ocekivao,nisu branili nista bukvalno citav mec a jos ovi da vezu 3 pobede u evroligi cudo jedno

jbg
 
Večeras baš puno iznenađenja, Zvezda rasturila Fener, Panata od Pariza, Real od Baskonije.
Deluje da će biti zanimljiva EL

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh