SPORT-Opšta tema

Sa nestrpljenjem cu cekati vasu utakmicu u Madridu. Jer ipak vi igrate hrabro i borbeno cak i kad izgubite 40 razlike. Vise nemam sta reci a da se ponavljam o budzetima i parama ne mogu. Ali drago mi je koliko nas postujete jer ste verovali da mozemo pobediti u Madridu.
 
Ja ne znam za kakvu velicinu vi smatrate KK Partizan kad su vam ocekivanja da mozemo pobediti Real kod kuce. Koliko klubova je to uspelo u predhodne dve sezone?

I naravno mediska hajka se nastavlja,bolan poraz,losa partija,lose vodjenje bla bla bla.

Da je mezimica u pitanju bilo bi hrabra igra,borbena ekipa,izgubili su samo 9 razlike itd itd...
hajka je ovo
vi i dalje ne kontate ko je kriv a pare se bacaju

i to nase pare iz budzeta



kako to??? niko nema odgovor
 
Čisto pričamo.Nemojte se odmah ljutiti.Juče je bilo i par sudijskih grešaka,više na štetu Partizana kao i Zvezdi protiv Baskonije.Prošlosezonski tim Partizana bi dobio ovaj Real sigurno sa10+.Vi imate dobre individualce i Turkoglu ih suviše forsira.Juče su morali igrati Balša i Nakić koji je odlično počeo i posle nestao na klupi.Treba da Turkoglu uči od Sveropulosa.Kako igra Kenan,kako Kodi,Daum,Plavšić.Svi po malko i nema tu pardona.Kod Turkoglua je u stanju da igra jedan igrač,celu utakmicu.I tvrdim da su porazi vaši zbog trenera ali vi to nikada nećete priznati.On je bio najtrofejniji trener i to je to Kada tebe Grk 7 puta presliša (8 ne računam),mislim da se tu treba zamisliti ko je krivac-ekipa ili trener.Da ti sve igrače oteraš.Da su loši pa onda i da pređeš preko toga ali on je njih morao da otera jer je i sam svestan svoje krivice i sada svedoka nama.I videćete kako ćete se razočarati.Eno već Dejvis izlazi iz ritma,Ninikina se probudio na -15 Trenutno su Bonga Sterling najstandardniji.Marinković je dobar ali je jedan od glavnih krivaca za sinoćni poraz.Kod Zvezde se niko ne ističe,svi šutiraju 5x u bunar pa jednom pogode.Dobili su utakmice zahvaljujući samo dobroj odbrani.A slabosti su se videle protiv Splita i Dubaia.
U Srbiji svi sve znaju, idi objasni Zeljku kako se vodi ekipa. Tako niste govarili kad su uslo u doigravanje sa Realom?

Objasnite Zeljku, Zoki zvani trece oko i Lule klasican kockar iz kladionice.
 
Srbija - Švajcarska prvih 15 min branimo se ispred 16M .
Napred i kad pokušamo nema nekih ideja .Fali Tadić mnogo .
Još nekih nema ali Tadić je bio duša ovog tima .
Ako Švajcarska povede tek onda smo u cabru , loše se branimo a napred ne znamo .
Bod bi bio veliki ko kuca
No , utakmica je tek počela pa će mo videti .
 
Нећу да мрачим и да пишем лоше... јбг разбили смо Швајцарску... уз мноооого среће и уз мајстора Смедеревца.

Много ми је криво за Луку Јовића и његовог оца што је га је возио у каравану на тренинге Звезде а овај спавао позади на душеку....

Ако може неко да му среди неку гараганку да разбије малер...
 
koliko smo glup narod pokazuje i sinocni detalj koji ce ostati zabelezen da smo prvi u svetu zvizdali Svajcarskoj himni jer u njoj igra 1 ili 2 igraca poreklom albanci
 
Možda sam i ja pisao.Juče je bilo bez 16 fudbalerakoji su ranije igrali i koji su 2x izgubili od Švajcaraca.I Luka bi možda pogodio ali nije htela.Mitar se valjda i sam pita kako je uspeo sve to da izvede.Ali odradio je to majstorski.Malo se ugojio i to mu dosta smeta.Vidiš ti šta rade omladinci.Meni je samo žao Vanje jer je on bio jedina svetla tačka u staroj ekipi iako je i Rajković odličan.
Isto sam pisao da se bojim Glazera jer uvek zasere kad ne treba.Džaba posle što ti sve odbraniš kad primiš gol kad ne treba.Ne kažem ja da bi mi dobili MS kad je Boksovao ili što spava kada su slobodni udarci u pitanju.A vidim da je i sa Izraelom primio neku frljoku.
 
Juce smo dobili jer su svajcarci promasili u prvom sansu za 0 1 i tu su oni stali

Mi dali,oni promasili penal i to je to

Plus teren koji je haos iako zvalavi kaze da mesecno kosta 20hilj evra odrzavanje istog pa puta 12 meseci pa vi vidite kako se kradu pare iz budzeta
 
Nazad
Vrh