SPORT-Opšta tema

Steta bas za ovu utakmicu. Da ne pricamo o dve tri diskutabilne odluke sudija, ali i nasima se stegla ruka kod jedno 2-3 suta i to je prelomilo. Dobric pogadjao ranije iz dosta losijih situacija a promasio onde gde je bio sam. O Amerima ne bih trosio reci ljigavci na kub, bar vecina. Da se Lebron nije izdrao na sudije i pritiskao ih u vise navrata ne bi tako lako popustili ali se realno Panamac usrao.
Ali u globalu ono drugo poluvreme protiv Australije i prve 3 cetvrtine sinoc odlican 5 u svim aspektima. Celoj nasoj fudbalskoj reprezentaciji i savezu trebala je da se organizuje besplatno ekskurzija na te dve utakmice da hvataju beleske o timskoj igri, taktici i borbi za grb. Normalno imali su kosarkasi na nekim ranjim utakmicama i ranijim turnirima svoje bubice i momente ali ovo sad je bilo sasvim ok.
Pored svega sto si napisao nismo mi taj kvalitet ni blizu u fudbalu kao u kosarci. Necemo nikad ni biti, zato im dzabe da pisu beleske 🙂
 
Upravu si svakako sto se tice kvaliteta, ali bilo je situacija kada su i reprezentacije dosta losijeg kvaliteta od nasih pravile neke dobre rezultate ali su igrali timski i ostavljali srce na teren. Niko od fudbalera ne ocekuje neke titule ali neki plasman u drugi krug na EP i SP bio bio zadovoljavajuci rezultat. Kod nasih ima tu solidnih igraca i pojedinaca ali kako igraju u klubovima i za reprezentaciju bas je velika razlika. Cist primer onaj Sergej, gledao sam vise utakmica dok je igrao za Lacio i stvarno je imao dobre partije i totalna razlika u odnosu na reprezentaciju. Neki potezi, asistencije, golovi koji su resavali utakmice. U seniorskoj reprezentaciji nije imao 3 dobre utakmice, ruku na srce u mladoj je bio prilicno dobar. Da li je do zalaganja, takticke postavke ili nesto trece jbm li ga.

Sent from my motorola edge 40 neo using Tapatalk
 
Aj zajebite vise sa jebenim fudbalom(Srpskim) kako bre mozete da tupite vise o onom sranju i onim seronjama manekenima koje zabole krivi slajfovani kada igraju za reprezentaciju.
Stvarno mi nisu jasni adminsitratori otvorite bre temu fudbal i neka tamo pisu o njemu, svaki post koji pomene fudbal u ovoj temi brisite.
Manite vise, imamo danas vaterpolo, imamo jos jednu u kosarci a vi opet kenjate o ebanom fudbalu.
 
Polako covece, opusti se, i fudbal je sport, a ovo je tema o sportu. Slazem se da je ovih dana u fokusu kosarka, vaterpolo i olimpijske igre ali ne mozes zabraniti da neko nesto napise i o fudbalu. Igraju se i kvalifikacije ovih dana pa neko prati i to bez obzira na los kvaitet.
 
Dok traju olimpijske igre i ima naših ekipa u završnici normalno bi bilo da nam je tu fokus razmišljanja i dijaloga .
Zatvaranjem olimpijade odjavicu se sa teme jer će ovde ponovo preuzeti primat sukob grobara i cigana .
Kako nalaze snagu da se toliko prepucavaju bog će ga znati , verovatno im mržnja daje inspiraciju za sve te nebuloze .
 
Pu, hebem im mater, da sam mogao dve cigarete bih pušio odjednom. Žao mi što nisam razbio TV, samo sam ga upljuvao dobro.

i dalje mi nije dobro. Našim momcima svaka čast. Žao mi samo što neko ne polomi onog embida
 
Kad smo kod olimpijade, ispratio nase dzudiste. Nisu uzeli medalje ali bas mi se svidelo kako su se borili i bili pozrtvovani. Tu su sudije (obrni okreni mi opet na njih) sjebale Majdova ali ostali su bili sasvim ok
 
Ja nisam mogao da se derem deca mi sapvala, **greška ti kosarku pjedem pola kilo slatkisa i omandam minimum limenku koka kole
Ma neka pricaju od fudbalu posle olimpijade iako nemas ta da se prica.
kad siteramo mafiju iz fudbala tad moz da pricamo
 
Za čudo , lepa fudbalska priredba u Parizu , finale i borba za zlato Španija - Francuska .
Španci potvrdili kvalitet , ostaje im još svetsko prvenstvo pa da zaokruže sva najveća fudbalska takmičenja na planeti
 
Jbga to je sport, Pešić zaokružije još jedan ciklus sa medaljom.
Mene sada muči kakav je plan jer je pominjao Pešić da nema plana za dalje.


Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Sve čestitke košarkašima . . .

p s neka moja procena je da će večeras Drim tim biti u plusu 30 i kusur poena
 
Nazad
Vrh