SPORT-Opšta tema

Serem upravo trci u finalu 🤣
Screenshot-2024-08-07-21-44-05-873-com-android-chrome.jpg
 
Kad gledas utakmice KF Partizana mozes samo da kazes blago slepima. Ovakva sramota i nemoc ne znam da li je ikad bila vidjena od postojanja kluba.
 
Boli ovakav razvoj dogadjaja i mala razlika na kraju , mogla je jedna lopta da odlučuje , bila bi to istorijska pobeda ali , neko je ovde rekao " šta ako Ameri budu imali los dan " i imali su , bio je dovoljan jedan Kari da drže priključak inače bi smo se u određenim trenutcima odlepili na preko 20 razlike .
 
Danas da budemo realni bolji nije pobedio.Bez logistike od strane sudija ne bi pobedili do sutra.Ovo je bio dokaz da možemo da igramo sa njima.Ne smeš da ih pipneš odmah se svira.
 
Pa imali su loš dan jer smo igrali odbranu, evo o tome prica Seldaček timska odbrana i timski napad.
Nasi prave jedan faul, drugi oni neće sude majku im njihovu i onda daju trojku

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Ladno smo ih mogli dobiti.U zadnjih 5 minuta smo sami zasrali i dozvolili im pobedu.Ali da budemo realni protiv Amera nema ni čelendža ni faulova za Srbiju.Momcima svaka čast.
Tri faula smo imali vise od njih a oni su imali 14 bacanja a mi 12 . Kako je moglo da bude sudjenje je dobro bilo . Strasna utakmica i nema se nikome nista zameriti .
 
Pobedila je farmacija nad prirodom, pobedila je hemija nad covekom.
Sto se mene tice ovo je bilo finale veceras, da nije namestenog zreba za domacina. Za mene nasi momci sijaju zlatom 💪🏆
 
. . . . . . . . . . . imam ovde komšiju koji ima neku svoju teoriju - taktiku da bi trebalo samo nekako da zaustavimo Karija i da su onda Ameri gotovi . Na moje pitanje kako to da uradimo on kaže da stavimo 2 igrača da ga čuvaju jer ionako kod njih nema ko više da postiže poene ?!?
Ne ide da mu se smejem , stariji je čovek . . . . . . . . . . . . . .
Jbte , a ja hteo da mu se smejem !
Koji je vizionar bio !
 
Jesmo razocarani porazom, ali nismo razocarani igrom i odnosom prema grbu. Imali su tog nemoguceg Karija, mada se mora priznati da je i nas sut dobro sluzio. Par puta se se zbrzalo, a Nikolu trojka nikako nije htela. Pitanje je da li je Avramovic trebao u drugom poluvremenu vise da igra.
 
Jokić je pokušavao neke trojke ali sve pod pritiskom , nisu to bile njegove situacije .
Sjajno se rvao protiv " divova " pod našim a i njihovim košem
 
Tesko usniti san posle ovakve utakmice. Bar se nesto lepo dogodilo na vojnom stadionu pa nam ublazava bol i zal za propustenom sansom.
 
Steta bas za ovu utakmicu. Da ne pricamo o dve tri diskutabilne odluke sudija, ali i nasima se stegla ruka kod jedno 2-3 suta i to je prelomilo. Dobric pogadjao ranije iz dosta losijih situacija a promasio onde gde je bio sam. O Amerima ne bih trosio reci ljigavci na kub, bar vecina. Da se Lebron nije izdrao na sudije i pritiskao ih u vise navrata ne bi tako lako popustili ali se realno Panamac usrao.
Odrekao bih se bilo koje medalje samo da smo ih pobedili da im vidim lica u nakon onih bahatosti kad su pokusali da isprovociraju. Steta sto nisu bila Jokiceva braca u publici bar ih niko nije pominjao :D
Ali u globalu ono drugo poluvreme protiv Australije i prve 3 cetvrtine sinoc odlican 5 u svim aspektima. Celoj nasoj fudbalskoj reprezentaciji i savezu trebala je da se organizuje besplatno ekskurzija na te dve utakmice da hvataju beleske o timskoj igri, taktici i borbi za grb. Normalno imali su kosarkasi na nekim ranjim utakmicama i ranijim turnirima svoje bubice i momente ali ovo sad je bilo sasvim ok.
Videcemo Amerikance i sudjenje protiv domacina Francuza.
 
Poslednja izmena:
Meni nije jasna ova fiba, gde stavise bosanca muslimana da sudi ovakvu utakmicu. Pre dva dana nam zensku kosarku sudi hrvat, pre dva dana isto nam vaterpolo sudi hrvat.
Kad se sabere i oduzme sva desavanja na balkanu prosli vek, ne treba ni mi njima ni oni nama da sude bilo kakva svetska takmicenja. Kao da nema sudija iz nekih drugih zemalja, inace ne mogu da se otmem utisku da je sve isplanirano unapred i da se sve radi sa losom namerom.
 
Nazad
Vrh