SPORT-Opšta tema

Није ми јасно што се стално помиње југославија... Хвала Богу па се распала да можемо да направимо друштво по нашем мери... за све остале ме за****... Ако бисмо се само мало потрудили направили би спортски систем гди би се све те западне подгузне муве утркивали да буду у нашој репрезентацији...


Треба веровати... И наши мало верују у себе... имају много више вештине и храбрости него што су свесни....
Evo proslo skoro 35 godina kako se Jugoslavija raspala, a drustvo smo napravili u PM.
 
Није ми јасно што се стално помиње југославија... Хвала Богу па се распала да можемо да направимо друштво по нашем мери... за све остале ме за****... Ако бисмо се само мало потрудили направили би спортски систем гди би се све те западне подгузне муве утркивали да буду у нашој репрезентацији...


Треба веровати... И наши мало верују у себе... имају много више вештине и храбрости него што су свесни....
Napravili smo državu baš po našoj meri,slici i prilici. Nisi ni svestan koliko si u pravu.
 
sad cu opet biti opomenut jer sam of topic

mi i jesmo i dalje jugoslavija i zato se raspadamo i dalje,ko to ne konta-dzaba mu sve

samo se zovemo Srbija ali ostali u Jugi i dalje u glavama




ali sta uradi najbolji kosarkas sveta juce to je ludilo

 
Није ми јасно што се стално помиње југославија... Хвала Богу па се распала да можемо да направимо друштво по нашем мери... за све остале ме за****... Ако бисмо се само мало потрудили направили би спортски систем гди би се све те западне подгузне муве утркивали да буду у нашој репрезентацији...


Треба веровати... И наши мало верују у себе... имају много више вештине и храбрости него што су свесни....
Ovo drugo si u pravu.
Ovo prvo ne znam jel ironija?
Pa na nivou smo Čada.
 
Одосмо у политику... само сам хтео да напишем да ова наша генерација има могућност да направи држву какву желимо за нашу децу... а толико нам са свих страна сметају како би само били робови... и радили за њихову децу... а и сами себи сметамо... али можда можемо само да не направимо толику штету да наша деца остваре и омогуће праведно друштво... Ја се уопште не плашим... никада нећемо изгубити народ и никада нећемо изгубити оно што нам је Бог обећао... пре или касније ће све доћи на своје место... што будемо бољи то ће ствари пре окренути... и што се пре окренемо Богу... а хиљаде година је само трептај у Божјем оку...

Кажу да је Петрушев потписао за Звезду. Подржавам...
А кажу да желе и Гудурића... условно подржавам.... никада није пружио оно што може у Звезди... а треба открити колико може...


Мени је толико страшно ово што се догађа и југословенском спортском друштву.... Станојевић није сигуран ко ће да игра и како ће да игра.... или има комотну позицију да може да зајебе све што може да се зајебе и да има алиби као нема добре играче...
Није то добро ни за Звезду ни за СрБски фудбал... сви заједно тонемо... после фудбалског еврпоског првенства и после (надам се) медаље кошаркаша сваки клинац ће пожелети да игра кошарку...
 
Poslednja izmena:
A ne kao Rumenoglu.Sastavio je tim da će nam trebati cela sezona da im popamtimo imena.Gledao sam mladog Drezgića-dečko rastura.Na U-18 je bio najbolji među našima
.Njemu tako nešro ne treba jer on je specijalan trener.Zbog takvih mi nemamo budućnost.Grk dovlači naše igrače a stranac je.Ne znam da li je sa Petruševim sve dogovoreno ali se vidi veliki napredak kod njega.Ne znam da li je adekvatno više ime Partizan za ovu ekipu.Ali vidrće se tek sad da će još gore proći nego do sada.Rumenoglu misli da će biti prvak sveta.
 
fora je i sva da je zivot politika,medjutim svi se foliraju ako ide ok i jer su u vezi sa istom

sve zavisi od njih

samo Izrael i Hong Kong daje vise love od nas za medalje

mi po 200k,ameri jedva 35k

i sad gledas amere i nas,komdija



oni uloze milione u Felpsa ili ovu bejls gimnasticarku i daju i **greška od nagrade naspram nas

a mi se sirimo sa 200k evra

Borisa Simanic i dalje nema klub,lik ostao bez bubrega tokom igre....za njega i dalje nema nacionalna penzija
 
Такви смо ми... то нам је у души... окрутни према себи и својима а великодушни и понизни према непријатељу...

Звезда напада Ф4 ове или следеће године... Овај грк има искуства... има подршку клуба још само да га истрпимо и њега и Теа... и њих двојица да се притрпе... та хемија у тиму ствара резултат...

Паната је 23. била седамнаеста (17.) на крају... а ове освојила... све је могуће...
Панату је држао власник и овај турчин... узео сво хејтање на себе... и мислим мало и евролига... а према Партизану су били шкрти у сезони када је могао да добије Реала... само мало да су смањили казне... и да није било онаг срања у школи и после код Младеновца... и да је Партизан одложио утакмицу...
 
Zaboravio si i trenere da spomenes . I oni uzimaju lovu 🤣 . Sve je politizovano i sve se svodi samo na imidz jedne njuske . Ima jos fora za medalje ali se vidi da to nece biti bolje nego prosle OI . Da vidimo jel ce neko preuzeti odgovornost 🤔
I bicu iskren . Uopste me ne pogadjaju uspesi ili neuspesi sportista . Drago mi je jedino zbog Djokovica ali ce i on na prijem kod P. ( daj boze da gresim ) . I niko od sportista rec ne progovara na desavanja u zemlji . Prave se ludi pa se i ja pravim lud na njihov uspeh !
 
Ма није проблем пријем код председника... људи целог живота тренирају и већина њих постају инвалиди после каријере... и треба да добију и награде и пензије... али оно што се показује као тачно а то је да систем ипак даје резултате... на дуже стазе... све наше медаље су само појединци који тренирају на својој муци... па чак и тимски.. ватерполо лиге опадају... нема више јаке талијанске одбојкашке лиге... турци су у одбојци направили добру женску лигу као и Пољаци мушку лигу... сви раде по неком систему... само смо ми и даље импровизација и квалитет који је направљен ранијих година...
Добро... кошарка ствара играче иако мање више то раде Звезда и Партизан... евентуално Мега и ФМП... све остало је туга... фудбал је посебна прича... за пар година Мађарска и Румунија ће бити велесиле за нас... сва срећа па доводимо изграђене играче из лиге петице... а наши клубови не праве нове звезде... а неће бавити да ћемо и ове црнце да убацимо у репку...

А можда и ја гледам мало црно...
 
Такви смо ми... то нам је у души... окрутни према себи и својима а великодушни и понизни према непријатељу...

Звезда напада Ф4 ове или следеће године... Овај грк има искуства... има подршку клуба још само да га истрпимо и њега и Теа... и њих двојица да се притрпе... та хемија у тиму ствара резултат...

Паната је 23. била седамнаеста (17.) на крају... а ове освојила... све је могуће...
Панату је држао власник и овај турчин... узео сво хејтање на себе... и мислим мало и евролига... а према Партизану су били шкрти у сезони када је могао да добије Реала... само мало да су смањили казне... и да није било онаг срања у школи и после код Младеновца... и да је Партизан одложио утакмицу...
apsolutno je nemoguce da ova ekipau uspe do fajnal fora,daj boze da zvanicno dodje petrusev---onda bi mozda i mogli*mozda



panata kosta preko 30mil u ekipi,pa jos trener i ostali ide dto lagano preko 40mil


e onda dodas ime kluba(uz vlasnika koji placa sudije) dodje na svoje
 
Vaterpolo je totalno unisteno, od kad je ugasen vk Partizan nema skole vaterpola koja ce da daje mlade igrace, pre nekoliko godina su neki od nasih vaterpolita pricali da ce nestati vaterpolo, to se i desilo, mislim da su bili Filipovic i Prainovic.
Isto nas ceka i sa kosarkom prica o tome Pesic ali nema kome, pricao je skoro Klipa kod Mileta da nemamo buducnost u kosraci ako se hitno ensto neuradi.
Za fudal je kasno kriminalci usli i nece da popuste, ne znam koliko je tacno izlaze mi slike neka dva nova stadiona i za vikend oba prazna stadiona
najaci post foruma

jos zvezda ako udje u LS,ovo ce biti smehotres
 
brate mili ko da si licno kuzma :haha:

onog sarenaca sa dva mozdana smiruje da ne lupa gluposti u prenosu,iskreno sarenac verujem da umire jer je pored njega,svaki mec

gde sad stadion ima veze sa olimpijadom
 
Nazad
Vrh