SPORT-Opšta tema

Nisam gledao 92 bio dete, ta ekipa je sve razvalila ali ne znam da li su imali poštovanja, večeras se ovi sprdali i stvarno nemaju poptovanja.
Mislim imaju prema Jokići da se razumemo.
Ova utakmica dosadna to 3 minuta na lraju gde je uzeo Stef loptu ubacio 3 trojke i ćao.


Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
koliko mi je zao sto Aleksa nije dosao u zvezdu ovog leta

imala bi zvezda petorku reprezentacije lagano

Aleksa,Dobric,Davidovac,Petrusev,Plavsic


uz njih Teo,Neda,Kalina,Lazic,Mitrovic


 
Za sve one kojima je Pešić mator i izlapeo starac a Jokić konjušar debeli nezainteresovani, neka se svi svi sagnu i dotičnoj dvojici popasu se muda.
Iako Jokića zabole šta ko misli o njemu pokazao je kako se igra za reprezentaciju, ne smao on nego svi.



Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
ih kad sam ja jos rekao da su najbolji u novijoj istoriji Kari i Duda

jedno 5 mesta iza jedno ime koji bez dude ne bi osvojio nista i prosli bi kao 2005-te



nazalost sad kad kari kaze penzija,bojim se da ce doticni dobiti posao i onda smo opet usrali motku




Voleo bih Alimpijevica na mestu trenera
 
Za sve one kojima je Pešić mator i izlapeo starac a Jokić konjušar debeli nezainteresovani, neka se svi svi sagnu i dotičnoj dvojici popasu se muda.
Iako Jokića zabole šta ko misli o njemu pokazao je kako se igra za reprezentaciju, ne smao on nego svi.



Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
Mnogi su bili kivni na Jokića zbog neigranja na SP pa i Ja.
Misliš da je on jedini zaslužan.Misliš da je bilo dobro da se igra samo na njega pa kad drugi uđe da ga zameni. ne uklapa se u igru.Zašto Plavšića nije uvodio i Davidovca ako su zdravi.
Mnogo on uradi kad mnogo lopti dobija ali protiv Amera je sve trojke promašio,mislim 6,sem jedne koju je morao da šutira zbog isteka vremena.To je prijatelju 18 poena.Gde je Bogdan,Dobrić,Avramović,Petrušev...
 
Mnogi su bili kivni na Jokića zbog neigranja na SP pa i Ja.
Misliš da je on jedini zaslužan.Misliš da je bilo dobro da se igra samo na njega pa kad drugi uđe da ga zameni. ne uklapa se u igru.Zašto Plavšića nije uvodio i Davidovca ako su zdravi.
Mnogo on uradi kad mnogo lopti dobija ali protiv Amera je sve trojke promašio,mislim 6,sem jedne koju je morao da šutira zbog isteka vremena.To je prijatelju 18 poena.Gde je Bogdan,Dobrić,Avramović,Petrušev...
Omašio skroz poentu, jedna je igra kada igra Jokić a drugačija kada ne. On nam je obezbedio Svetsko, cela ekipa je došla do srebra.
Jokić je tu najbitniji jer se ekipe za njega posebno pripremaju. Mnogi zaboravljaju i zanemaruju ucinak asistencija, Jokicevih lupam 9 to je min 18 poena.

On je najbolji trenutno na svetu tačka.
Majk Meloun je izjavio da je trebalo par godina da se igrači uigraju i tim podredi Jokićevim kvalitetima.

Da je dao bar 2 trojke ne bi pominjao trojke ali ga nije hteo šut a nije ni forsirao trojke.
Ima samo jedna stvar za Jokića i igru sa njim treba uigranost, tačno se vidi kada igrači nisu spremni da prime loptu koju on pošalje, ili kad mu bacaju slabe lopte ili se stane sa dodavanjem okolišanje.
Nisam napisao da je on jedini zaslužan nego tim.
Gudurić se podredio odbrani, Milutinov manjak minuta i igrao je ulogu koju je dobio.
Svi igrači pričaju da je zadovoljstvo igrati sa Jokićem, on prosto čini druge igrače boljim, primer Mareja nikakv nije bio na OI.
Mislim da bi Amerima bilo još teže da su Jović i Davidovac zdravi(možda Davidovac nema fizikalije da se nosi sa njima ali je intelektualno na višem nivou od dobrog dela igrača).
Obradović je završio sa reprezentacijom i ako se nekada vrati biće kao neki savetnik to je sam izjavio.
Kao i mnogi pokojni Milojević je nekako bio prirodni naslednik Pešića, sada možda Alimpijević, možda i Rajaković.

Avramović mora malo da umiri glavu jer donosi glupe odluke i verujem da ga zato nije bilo u 3.cetvrtini polufinala.
Tačno nam je falio Stefan Jović i njegova mirnoca prenosa lopte, falili su Kalinić/Lučić ako treba da se pošibaju sa Lebronom ali je njemu Bogdan pokazao zube

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Kad smo kod vaterpola :
eto rasturi se Jugoslavija koja je dominirala u ovom sportu i šta se desi ?
Sad sa ovih prostora imamo 3 snažne reprezentacije od kojih su 2 u samom vrhu .
Zamislite da se S.A.D u nekom istorijskim trenutku razidju na ( bar ) 10-ak zasebnih država i kao takve se pojave na olimpijadi gde ionako dominiraju u raznim disciplinama .
Kako bi tek izgledao košarkaški olimpijski turnir gde bi bar 5 američkih ekipa došlo u samu završnicu ?
Što sam vam ovo ispisao ne znam , možda kao naravoucenije , ONI KOJI SU NAS ZAVADjALI SU NAM U STVARI DOBRO CINILI ?!?
 
ta fraza o kvalitetu je zesca glupost ako se samo vidi tim bulsa


rodman lik bio losiji od zaze paculije sto se tice suta ili i toni hiberta itd itd

lik bio budala i skakao na sve promasene suteve a taba ih bilo koliko hoces




ameri su sa lejkersima i kobijom i o nilom pravili tim jer im trebaaju ameri u nba

pa kasnije le bron sa majamijem

pre njih je trebao biti tandem o nil i hardewey u orlandu ali mali klub jbg pa su seka poslali u LA a onda sjebali sakrametno koji je bio 3 puta bolji tim
sudije ih ugasile kao i nas neki dan


ovaj tim amera bi razvalio onaj drim tim iz 92 lagano
takodje i mi
Tim iz 92 bi razglavio ove sa 30 razlike min.
 
Ceremonija zatvaranja olimpijskih igara u Parizu počinje , verujem da će se Francuzi potruditi da to bude spektakl .
Pominje se i Tom Kruz kao neko ko će preuzeti plamen . . .
 
Ceremonija zatvaranja olimpijskih igara u Parizu počinje , verujem da će se Francuzi potruditi da to bude spektakl .
Pominje se i Tom Kruz kao neko ko će preuzeti plamen . . .
Lepo zatvaranje dok slika nije presla na Kolumbove iz Holivuda i psa Snupija . Nadao sam se Pameli da ce joj se vecna vatra upaliti u plasticnim grudima kao slag na tortu ali pogresio sam 🤣
 
Изгледа да ће нам Шумадинац Ђига отићи преко... ем губимо Србина ем бонуса... али слатке су парице у овом транге франге пословању Звезде...
 
Ala se Stanojević napričao o predstojećoj utakmici sa Luganom.
Da su nabili 5 komada nekadašnjem trećeligašu ne bi imao problema.Nego ga je Dinamo napunio a po svemu sudeći će i Lugano.
Jel Milojević bio besan nakon remija sa lučanima.Ko je bre kriv-trener i igrači.
 
Ma kakva ceremonija zatvaranja nasi kosarkasi na ceremoniji za dodelu medlaja su narpavili sou, kao sto i dolikuje staro Srpskoj tradiciji direkt iz kafane na postolje :)
Meni je utisak cele olimpijade djuskanje karija pesica, u kafani i na balkonu 🤣🤣🤣🤣 mislim svaka im cast na kolektivu ali djuska matori kari samo uvija 😂😂
 
Nazad
Vrh