SPORT-Opšta tema

Prvo poluvreme kriminalan napad a ova dvojica Mils i Gidey sve pogadjali i eto

Dobric 2 brza faula pa izasao
Petrusev igrao samo 5min u prvom a to su nam dva najbitnija igraca u timu i tu se desila razlika

Dobro je imamo sansu za medalju protiv Francuza verovatno ako ne odigramo ludacko dodbro protiv Amera pa da uzmemo i zlato
 
Odbranu nam igraju Guduric, Petrusev Dobric i Aleksa, ali je Aleksa nesto poludeo sa onim glupim faulom.
Vasa siguran u 4. on za 11 minuta 14 poena ali majku im niko da da Jokicu loptu kako treba nikako da se psotave i kad ih nadje oni mase, 2 ili vise kontri mi masimo
 
...од њене жеље да јој *ду*пе* види Париз и да јој у биографији пише још једно учешће на играма... али није ни узела место некој другој атлетичарки па јој је опроштено....
Nije fer da se tako pise. Ona je svoje ucesce na olimpijadi obezbedila skokom na nekom takmicenju posto je preskocila normu. Nije se osramotila ni u kvalifikacijama, e sad sto smo mi ocekivali daleko vise to je nas problem. Verovatno su njene zelje bile velike jer mogla je ladno da odustane jos pre mesec dana i da se baskari negde na azurnoj obali.
 
Prva cetvrtina katastrofa, trecu smo ih pocepali. Genguri nisu znali sta im je kad su nasi se zaleteli da igraju, proradio inat kod onog udaranja avramovica gde sudije nisu nista videle. Od tada krece preokret. Gudura, milutinov i vasa me razorarali sa losom igrom do sad prvenstva.
Sudije katastrofa lose, mnogo udaranja jokica nisu videle, tek posle drugog treceg kontakta sviraju faul. Onaj panamac sudija danas kao na izlet da je krenuo nista ne svira. Na kraju su trebali cupavom genguru tehnicku da sviraju kod faula nad vasom na 82:80, treska loptu i skace kod ociglednog faula, samo sudije nemaju herca za tako nesto.
Bolji je pobedio danas .
 
Jokicu sudije ni u NBA ne sude faulove na prvu, svaku utakmicu zavrsi izranjavanih ruku.
Milutinov nema ga nikakv i onda bam odbrana, rampa ukradena lopta, Guduric covek igra odbranu, Guduric igra odbranu ljudi, Vasa jeste mu stil spor, mnogo davi loptu al pogadja, siguran.
Aleksa e danas je pokazao zasto ga je Obradovic onoliko kinjio, cemu onaj ispad i to nad Exumom sa kojim je igrao i sams ebe je izbacio posle toga, izgleda da je od pre nekog dana Bogdan zbog njega bio besan

Sto se tice Vase on je igrac koji mora da ima minute, to jr pricao pokojni Milojevic, on mor ada ima 20+ minuta
 
Poslednja izmena:
Aleksa je tu napravio grešku ali se videla prva četvrtina bez njega.INjegovim ulaskom smo smanjili prednost.i pri kraju je trebao da ga ubaci.On je motor ekipe.Moj zaključak je da ukoliko ne promašujemo čiste lopte i zicere,možemo da tučemo Amere a to smo radili i protiv Australije i u prošlom meču protiv Amera.
 
Jokic 3 puta sam za 3 i omasi, nekako mnogo sporo pravimo akcije, mora lopta da ide brze do Bogdana i jokica, i da daju Jokicu jace lopte, protiv Amera ne sme da bude oklevanja
Dobric i Petrusev kako igraju odbranu pogotovo Dobric, Guduric odbrana meni neverovatno

Kontre ja ne znam koj im je djavo tako i protiv Sudana kontrra 3 na 2 ili 4 na 2 i masimo

Sudjenje mi se svidja jac aigra se dozvoljava, muska nije ko u EL seka persa sudjenje
 
Gudurić je bio po meni najlošiji.Utrošio je dosta šuteva.Koliko da toliko i potroši.Možda mu bude dan protiv Amera.
 
njegove suteve ne gledam njegovu odbrane gledam
falio nam skok, drugi skok kad izadje Jokic na Milsa nema ko da zatvori reket, cini mi se da bi Jovic to mnogo bolje zatvarao
 
Lose, mnogo lose, basketasi se mnogo kurcili i plajsnuli su, ostali su vaterpolisti(iskreno cisto sumnjam), aj da se nadamo kosarka da nam donese bar jednu medalju
 
Aleksa je tu napravio grešku ali se videla prva četvrtina bez njega.INjegovim ulaskom smo smanjili prednost.i pri kraju je trebao da ga ubaci.On je motor ekipe.Moj zaključak je da ukoliko ne promašujemo čiste lopte i zicere,možemo da tučemo Amere a to smo radili i protiv Australije i u prošlom meču protiv Amera.
Zao mi je sto ovo moram da napisem, ali ove drogirane nba crnce ne moze niko da pobedi. Da se napravi repka ostatka sveta protiv njih ladno bi dobili 30 + razlike za amere. Mnogo su jaki, dobri suteri i mnogo drogirani. Sve koga dobiju sa manje od 20 je uspeo....
 
...........Moj zaključak je da ukoliko ne promašujemo čiste lopte i zicere,možemo da tučemo Amere. . . . .
Jel ti ovo ozbiljno ?
P.S , imam ovde komšiju koji ima neku svoju teoriju - taktiku da bi trebalo samo nekako da zaustavimo Karija i da su onda Ameri gotovi . Na moje pitanje kako to da uradimo on kaže da stvarno 2 igrača da ga čuvaju jer ionako kod njih nema ko više da postiže poene ?!?
Ne ide da mu se smejem , stariji je čovek . Po meni , Ameri su mogli da pošalju 5 ekipa i zauzeli bi prvih 5 mesta .
 
Poslednja izmena:
Није ми јасно што се стално помиње југославија... Хвала Богу па се распала да можемо да направимо друштво по нашем мери... за све остале ме за****... Ако бисмо се само мало потрудили направили би спортски систем гди би се све те западне подгузне муве утркивали да буду у нашој репрезентацији...

Dobro je imamo sansu za medalju protiv Francuza verovatno ako ne odigramo ludacko dodbro protiv Amera pa da uzmemo i zlato
Треба веровати... И наши мало верују у себе... имају много више вештине и храбрости него што су свесни....
 
Nazad
Vrh