SPORT-Opšta tema

Nemačka : Španija , kako vam se čini ?
Očekujem da se u drugom poluvremenu otvore karte i krene ofanzivnije .
 
Otičice će ovo u penale .
Jbga , onda su Nemci u prednosti zbog golmana .
Šteta , a navijao sam za Shpance .
 
Lopta je bila oštra , ruka jeste bila pružena od tela ali se videla želja Kukurelje da je skloni . Inače navijao sam sa Shpance .
Što se tiče ove druge utakmice Portugalija : Francuska kladio sam se u kilo pečenih krilaca i shpricer na Francuze
 
Ne kažem da nije bio penal .
Uostalom postoji war , ovo nisu tamo neke kvalifikacije već vrlo važan meč , sve se pažljivo meri i biće krivica na njima .
 
Opet mi nije jasno. Bosko Jankovic je onaj iz generacije Zigica i Baste njegova deca su sitna, a njegov otac nije igrao fudbal. Tako da ne znam na koga mislis.
Изгледа да сам помешао. Мислио сам да је Бошку Јанковићу отац Милан Јанковић. Али изгледа да није....
А мало ме је помео и онај Филип Јанковић који је гуран да буде звезда али није успео....
Тако, да, извинињавам се...
 
I treća utakmica cetvrtfinala Švajcarska : Engleska ode u produžetke .
Voleo BiH da Englezi prodju dalje .
Ne zato što ih posebno volim nego sto
oni sigurno mogu bolje od ovoga , i sva je prilika da će nam priuštiti takav fudbal u sledećim mečevima .
Sa druge strane Svicarci teško da mogu bolje , igrače ovaj mrtvački fudbal ako slučajno izbore sledeći meč i eto nama dosade .
Ako se nešto drastično ne promeni neću moći da se otmen utisku da na ovom Evropskom prvenstvu umire lepota fudbala .
Izgleda da me je razmazilo redovno praćenje PREMIJER LIGE !
 
Ne .
Stavio sam ton na mute pa nisam čuo ili
se meni učinilo da je na meču Holandija : Turska u publici bio Redžep Tajip Erdogan ?
Ako je tako navijam za Holandiju ( iako gube )
 
Ispadose i Turci .
Opravdano , od momenta kad su poveli samo su vodili računa o odbrani .
Setili se napada tek kad su počeli da gube . Biće zanimljivo večeras u Berlinu kad se masa razočaranih navijača spusti na ulice .
 
Nazad
Vrh