SPORT-Opšta tema

Kako ste vi meni rekli dok sam debatovao o vasim pojacanjima. Zabodite nos u vase dvoriste.
 
Bitno da vas kk kamerun nije drzavni projekat, i da vam je ogranicen budzet. Oterate 10 stranaca bi dovedete drugih 10 stranaca.
Velika prednost zvezde zadnje dve godine a i ove ocigledno je sto mozes videti domaceg belog igraca da igra kosarku. Dok vas kk kamerun je postao smrt za srpsku kosarku. Gomila stranaca, ne igranje domace lige, trosenje drzavnih para bez rezona i bilo kakvog uspeha i rezultata. Da se ovako ponasa i zvezda ne bi imali repku za par godina.
 
pa kad smo kod naseg dvorista redom da krenem

PG Teo,Jago,CMM----prosle umesto CMM bio napier i topic povredjeni,videcemo ali ovo deluje mnogo jaca trojka nego prosle

SG Canan,Nedovic,Lazic----prosle Nedovic,Lazic,Smart,takodje canan sigurno bolji od smarta

SF Rokas,Davidovac,Kalinic----prosle rokas i davidovac,uskakao lazic

PF Daum,Mitrovic(ceka se jos jedno pojacanje)----prosle na kraju sezone dosao Tomkins,igrao lazarevic,ILic

C Bolomboj,Plavsic,Mitrovic----prosle gilespi,Ilic,Mitrovic,Lazarevic pokrivali centarsku poziciju


ova ekipa deluje mnogo boolje nego prosle sezone+najveci razlog je je Sferopulos sve selektirao i doveo gde mi sta treba

na drugooj strani covek selektira 3 godine sa budzetima ko svi klubovi u aba ligi zajedno i lik te selektirane igrace posle 3 godine pusti niz vodu jer mu nisu igrali dobro :haha: :haha: :haha:

pa to nema ni u Diznilendu jbt :ROFLMAO:
 
Turkoglu uslovio ili svi novi igrači ili ne potpisuje i logično je šta se dešava.Samo ne znam otkud im para za sva pojačanja kad samo za njega treba 1,5 miliona.
 
Sad ce tata vucko preko ostoje sns limara da upumpa 30-40 milki da prave ekipu za top 4 evrolige. Ove godine ih sudije pokrale u svih pet takmicenja 😂😂😂😂
 
Ne vide oni dalje od Turkoglua.To im je orijentir.Ceo tim zamenuli za Turkoglua.Istorijski potez.Samo ne znam šta će sa kupom i KLS.
 
Samo nastavite sa fejmovanjem,vise vas upozoravati necu. Bodovi idu,pa kad se nakupe bicete verovatno prvi clanovi na poljoprivrednom forumu koji su banovani zbog sporta.
Prvo. Kad sam rekao da se otreznite nisam mislio na alkohol. Drugo. Verovatno si mislio na flejmovanje sto nema veze sa nasim pisanjem. Trece. Moje pisanje ne vredja nikog licno, a takodje ni po nacionalnoj ni po politickoj liniji. Cetvrto. Nemam nista licno protiv tebe, ali na navijacke istupe moram da reagujem isto kao sto i vi reagujete na nase. I na kraju bar me obavesti koliko imam kaznenih bodova i koliko treba za banovanje pa da nastavim da pisem samo u vremenskoj pognozi, a ako treba da biram izmedju foruma i Zvezde znas i sam sta cu izabrati.
 
Звезда победила Сочи на припремама у Русији.
Вратио се мали Шљивић а мали Јовановић дао гол.

Шта да очекујемо од сина Ланета Јовановића? Да ли је то још једна менаџерска прича као син од Бошковића за кога сам мислио да ће бити добар играч (можда би и био да није био лењ)?
 
Звезда победила Сочи на припремама у Русији.
Вратио се мали Шљивић а мали Јовановић дао гол.

Шта да очекујемо од сина Ланета Јовановића? Да ли је то још једна менаџерска прича као син од Бошковића за кога сам мислио да ће бити добар играч (можда би и био да није био лењ)?
Sto se tice malog Jovanovica korektno je odigrao sa par dobrih prodora i poteza. Ako u super ligi bude trebalo dva bonusa u startnoj postavi lako moze da se desi da bude i starter. On Sljivic, Mimovic, Knezevic pa i Lekovic glavni kandidati.
 
Nazad
Vrh